Działanie jest możliwe pomimo niepełnosprawności!

Obrazek posta

Marzenia do realizacji. Niemożliwość możliwa.

Aktywność jest możliwa pomimo niepełnosprawności. Spełnianie marzeń i realizacja inicjatyw, nie tylko snucie nieosiągalnych planów. Osoba niepełnosprawna zachęcona do działania wkrótce zobaczy, że jest w stanie zrealizować swoje pomysły. A jeżeli tak, nie będzie już problemu, żeby znalazła pracę. Nazwałem to kiedyś Cyklem Agere, który prowadzi od aktywności osobistej, poprzez społeczną, aż do zawodowej działalności. Każda z tych aktywności stanowi tym samym przykład możliwości dla innych.

Aktywność i działanie poparte finansami

Nie da się ukryć, że aby zrobić cokolwiek dobrego potrzeba wsparcia, potrzeba finansów. Tak samo w przypadku Agere Fundacji. Finansowanie opiera się tutaj na crowdfundingu, ponieważ to całkowicie Wy jesteście fundatorami, to Wy umożliwiacie działanie tej organizacji. Ludzie, zbiorowość to właśnie jedyne źródło finansów Agere Fundacji Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych. To dzięki Wam w świat idzie pozytywny impuls do działania. Te trzy projekty, które starałem się opisywać się przez newslettera, maili które dostaliście w czerwcu i lipcu, działają dzięki zebranym finansom.

Od was zależy przyszłość tej organizacji.

Proszę udostępniajcie te posty, udostępniajcie też stronę zbiórki Agere Fundacja - #pomimo #niepełnosprawności tak, żeby Agere Fundacja mogła realizować projekty, jak również pomagać ludziom tu i teraz.

 

 

Krystian z Agere

agere finanse croudfunding działaj pomimo niepełnosprawności

Zobacz również

Trzy projekty Agere Fundacji. Pierwszy w internecie. Hub Informacyjny.
agere fundacja | nowa witryna, nowe otwarcie
Ulga

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...