Trzy projekty Agere Fundacji. Pierwszy w internecie. Hub Informacyjny.

Obrazek posta

Agere Fundacja powstała dla osób niepełnosprawnych.

Powstała z myślą o takich jak ja osobach niepełnosprawnych, którzy znaleźli się znienacka w tej sytuacji lub są w niej od urodzenia. Działa po to, by rozumieli widząc na własne oczy przykłady tego, że pomimo niepełnosprawności można wiele. Ba! Niemal wszystko! 

Zadanie pokazywania przykładów z życia wziętych realizuje jeden z trzech podstawowych projektów Agere Fundacji. Jego domena to internet. Domeną drugiego jest otaczający nas świat, a trzeci jest przeznaczony wyłącznie dla oczu osób niepełnosprawnych.

Hub informacyjny pokazuje przykłady w sieci.

Hub informacyjny, ten pierwszy projekt, to Fejs Agere (profil na Facebooku), AgereTube (kanał na YouTube), ale też witryna www.agere.org.pl i system mailowy sponsorowany przez Google for Non-profits.

Fejs Agere skupia się na pokazywaniu w jednym miejscu w sieci, w profilu na Facebooku (na który zapraszam  tutaj), przykładów na działania pomimo niepełnosprawności. Drugi ważny program to AgereTube, czyli kanał na YouTube z filmowymi relacjami z aktywności i innymi materiałami wideo, pokazującymi niepełnosprawnym ich możliwości

To pozytywny impuls do działania w sieci! Dzięki Waszemu wsparciu – działa.

 

Krystian z Agere

 

 

niepełnosprawność pomimo działanie agere projekt Niepełnosprawności

Zobacz również

Trzy kluczowe projekty Agere Fundacji. Drugi na ulicach miast. Jazda Agere.
Trzy podstawowe projekty Agere. Czas opisać trzeci i podstawowy, czyli Społeczność Agere.
Działanie jest możliwe pomimo niepełnosprawności!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...