HighRoll Holiday - it's ON! Stowarzyszenie Heroes 3 - SOON!

Obrazek posta

Cześć!

Dobiegają końca zapisy na HighRoll Holiday. Będziemy rywalizować w gronie 25-30 graczy co jest typowe dla małych, szybkich turniejów. Sam próg wpisowego wyklucza wielu graczy niezdecydowanych, którzy zapisują się sami nie wiedząc czy będą mogli grać.
Druga sprawa to wakacje - w środowisku H3 z uwagi na długość gier wakacje były omijane szerokim łukiem przez wszystkie inicjatywy.
Jak to rozwiązaliśmy?
Gramy w 40 dni 8 kolejek Swiss (5 dni na rundę), losujemy zawsze jedną rundę do przodu więc mając z tyłu głowy swoją niedostępność możliwe jest zagranie meczu awansem. W przypadku chęci udziału i dłuższego wyjazdu trzeba po prostu oddać 1-2x w/o. Oceniam że przy stanie 7W 1L wciąż jest duża szansa na awans do półfinałów więc nic straconego!

W turnieju wprowadzamy nowy "stary" szablon. 8sm0c było zapomniane po epoce H3 SOD, jako szablon z wodą trafiło do paczki szablonowej, której nikt nie używa i odeszło w zapomnienie. O jego istnieniu przypomniał etatowy ekspert czatowy w4tkn za co mu serdecznie dziękuję. Wykopawszy szablon z odmętów byłem bardzo zadowolony z tego jakie mapy generuje. Po przeglądzie dostałem cenne uwagi i poprawki od Kosixona i w ten sposób mamy w turnieju 8sm0hh, które być może nie jest jednorazowym wyskokiem na scenie turniejowej!

Udało się ruszyć temat sponsoró i tym samym:
-> Mamy szeroką współpracę z GOG.com dedykowaną przede wszystkim LH, ale pracujemy na szerokim froncie, zobaczymy gdzie to nas zaprowadzi 8)
-> Mamy wsparcie turnieju od Krux.Tech z nagrodami rzeczowymi dla graczy, widzów i komentatorów
-> Mamy wsparcie turnieju od Gaminate.pro z nagrodami rzeczowymi dla graczy i widzów

HighRoll Holiday zapowiada się cool!

Kolejnym tematem jest powstające stowarzyszenie Heroes 3. Znamy jego zarys, wiemy, że trzeba zbudować struktury i na dziś dzień wygląda, że mocno się oprzemy o h3.gg (połączymy siły). Budowa struktur w stowarzyszeniu i h3.gg po PP trwa równolegle... i dobrze! Myślę, że wszyscy na tym skorzystamy.

Statut stowarzyszenia jest gotowy, zebranie założycielskie planowane jest na sierpień, wygląda na to, że scena Heroes 3 już wkrótce uzyska wiarygodną reprezentację prawną!

Pozdrawiam serdecznie przede wszystkim Patronów, dzięki Wam mam motywację do dalszej pracy :D i pozdrawiam osoby, które przyglądają się z dystansu - może któryś turniej przekona Was o zrobieniu kroczku na przód 8)

 

#heroes3 #pvp #hota

Zobacz również

HighRoll Holiday
Summer Vibes - Jaki turniej w wakacje?
Podsumowanie 2023 - pierwsze pół roku działania

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...