Podsumowanie 2023 - pierwsze pół roku działania

Obrazek posta

Chciałbym zacząć od gorących podziękowań za wsparcie w mijającym roku!

W ramach zebranych środków z Patronite udało nam się wesprzeć wiele inicjatyw związanych z Heroes 3. Miniony rok pozwolił na zarządzanie kwotą przekraczającą 6000zł, to bardzo cenne wsparcie, które motywuje nie tylko mnie, ale także innych organizatorów i osoby działające wokół sceny Heroes of Might & Magic.

Turnieje i rozwój sceny H3 to ciężki kawałek chleba, nie ma tu gonitw, pościgów ani 20minutowych epickich pojedynków. Jednocześnie jestem przekonany, że coraz lepiej radzimy sobie z zarządzaniem tym materiałem i najlepszy turniej H3 jest wciąż przed nami.

Miniony rok był dla mnie osobiście zaskakująco skomplikowany, gdybym mógł cofnąć się w czasie z dzisiejszą wiedzą na pewno ostrożniej podszedłbym do kierowania inicjatywą wokół Patronite.
To był trudny kwartał ale udało nam się zrealizować tonę wartościowych planów!

2024 przyniósł nam nowy grywalny zamek i zapewnił nie tylko odświeżenie dla stałych bywalców ale i skokowy wzrost zainteresowania Heroesami. 

ale Heroes 3 to nie tylko dodatek "HotA", czekamy na prace od innych zespołów, już dziś wiemy że VCMI jest blisko bycia pełnoprawnym konkurentem nie tylko w rozgrywce single player.

Jeżeli chciałbyś zerknąć na nasze plany oraz podsumowanie zamieszczam poniżej krótką infografikę.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za wsparcie!
Niech 2024 będzie rokiem Heroes3!

Zobacz również

HighRoll Holiday - it's ON! Stowarzyszenie Heroes 3 - SOON!
HighRoll Holiday
Summer Vibes - Jaki turniej w wakacje?

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...