Nowe szaty Demagoga

Obrazek posta

Przedstawiamy efekt pracy kilku ostatnich miesięcy. Czekają nas wybory, zbliża się 10-lecie istnienia Demagoga i doszliśmy do wniosku, że to idealny moment, aby odświeżyć naszą stronę internetową.

To dzięki niej docieramy do Was ze sprawdzonymi informacjami i obalonymi fake newsami. To na niej nasi analitycy wyjaśniają mechanizmy dezinformacji. Jest ona w pewnym sensie sercem naszej działalności. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby była funkcjonalna i przyjazna.

Chcemy docierać do coraz większej liczby odbiorców i sprawić, aby korzystanie z naszych publikacji było intuicyjne i przyjemne. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna, nowoczesny układ i czytelna nawigacja zachęcą Cię do odkrywania treści tworzonych przez naszych analityków.

 

Abyśmy mogli dalej się rozwijać, potrzebujemy Twojego wsparcia: Twoich polubień i udostępnień, Twojego polecania naszych publikacji i Twoich darowizn. Każde – choćby najmniejsze – wsparcie pozwoli nam podejmować kolejne wyzwania i realizować nowe projekty. Wierzymy, że każdy obywatel/ka ma prawo do rzetelnych informacji i do podejmowania własnych, niezmanipulowanych decyzji. Dlatego chcemy docierać do coraz większego grona odbiorców. Możemy to zrobić tylko z Twoją pomocą!

 

Zapraszam na naszą nową stronę

Agnieszka Tobijasiewicz

agnieszka.tobijasiewicz@demagog.org.pl

 

nowydemagog factchecking fakty informacja

Zobacz również

Zestaw Prawdziwych Informacji #29
Zestaw Prawdziwych Informacji #31
Zestaw Prawdziwych Informacji #32

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...