W Patronite od 18.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 537

Liczba Patronów: 479

Zostań Patronem
29 patronów
632 miesięcznie
9 870 łącznie

Walczymy z dezinformacją w sieci!

2 000 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

1 368 zł

brakuje

W ostatnim czasie możemy zaobserwować wysyp fałszywych informacji o koronawirusie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak poważne konsekwencje może mieć to dla społeczeństwa. Chcemy zapewnić Ci szczepionkę na dezinformację, weryfikować i dostarczać tylko prawdziwe informacje.

Naszym celem jest regularne aktulizowanie zestawienia nieprawdziwych informacji o koronawirusie i dostarczanie Ci tylko zweryfikowanych danych.

❗️Dzięki Twojemu wsparciu, uchronimy Ciebie i Twoich najbliższych przed dezinformacją w sieci.❗️

Ty zgłaszasz, my sprawdzamy. Na straży prawdomówności polityków!

3 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

2 368 zł

brakuje

??Ty zgłaszasz, my sprawdzamy!

Chcemy kontrolować polityków i sprawdzać priorytetowo wypowiedzi zgłaszane przez czytelników - jest to możliwe TYLKO przy pracy na cały etat. ? My wykonaliśmy pierwszy krok, teraz kolej na Twój!

Zajęcia w ramach Akademii Fact-Checkingu w szkołach!

6 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

5 368 zł

brakuje

?Chcielibyśmy w każdym miesiącu realizować warsztaty w 10 szkołach. Możemy tego dokonać tylko dzięki Twojemu regularnemu wsparciu.

Oprócz sprawdzania polityków, i walki z fałszywymi informacjami zajmujemy się również edukacją. W tym celu powstała Akademia Fact-Checkingu, projekt edukacyjny, który dotarł już do ponad 100 szkół i 3000 uczniów. Chcemy dostarczać wiedzę o tym, jak radzić sobie z fałszywymi informacjami i gdzie szukać rzetelnych źródeł. Możesz nam w tym pomóc! ? Naszym celem jest edukacja medialna i nauka krytycznego myślenia dostępna dla wszystkich!

Nasze miejsce do pracy

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 368 zł

brakuje

Nasz zespół to wolontariusze z całej Polski, którzy swój wolny czas poświęcają dla idei fact-checkingu. Kolejny etap profesjonalizacji to stworzenie dla nich przestrzeni do pracy.


Chcemy zbudować w pełni profesjonalny zespół analityków, składający się z ekspertów w swoich dziedzinach, którzy regularnie dzielić się będą z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
20 zł miesięcznie
Tymoteusz Cudny
Tymoteusz Cudny
20 zł miesięcznie
Anonimowy patron
20 zł miesięcznie
Roma  Didenko
Roma Didenko
30 zł miesięcznie
Rafał Jatczak
Rafał Jatczak
14 zł miesięcznie
Karolina Pośnik
Karolina Pośnik
14 zł miesięcznie