Poprawki, urlop, i co dalej? – czyli o III tomie, odpoczynku i dalszych planach

Obrazek posta

Witajcie! W dzisiejszym podsumowaniu dowiecie się o tym, co udało się nam zrobić w zeszłym tygodniu, ale też usłyszycie, jak od sierpnia będzie wyglądał harmonogram wpisów na blogu 😲

To jest ten moment, kiedy mogę Wam napisać, że skończyłem poprawiać III tom Bielijonu 😃 Owszem, mogę tak napisać. I nawet jest to prawdą. Jednak nie jest to jeszcze całkowity koniec tego etapu pracy. Musimy z Żoną dojść jeszcze do porozumienia w kwestii zaproponowanych zmian w ostatnich rozdziałach. A potem przejrzeć wspólnie całość, poczytać stare komentarze i wprowadzić jeszcze jakieś szlify 📃 🖋 (może przed urlopem będziemy mogli wysłać tekst do recenzji  😀 ~Aleksandra).

Poza tym był to dość zwariowany tydzień. Dużo było różnych drobnych spraw do załatwienia. Chyba nie było dnia, w którym gdzieś byśmy nie jechali lub szli 😩 Jednak Ola zdołała oprócz tego popracować zarobkowo, zająć się marketingiem oraz social mediami. Oczywiście, jak co tydzień, nie omieszkała też zajrzeć do kolejnych tomów cyklu Bielijon.

Nie brakuje również nowych odcinków Opowieści o Daseanie. Znajdziecie je na Tik Toku i YouTub'ie, a także na Facebooku i Instagramie. A jeśli wolicie dłuższe fragmenty tej historii, to możecie ich posłuchać na naszym Youtube'owym kanale albo przeczytać na blogu czy Patroni'cie.

Tymczasem niektórzy spośród wspierających nas na portalu Patronite otrzymali ostatnio dostęp do niepublikowanego fragmentu Porzuconego, który ocalał (jest rozbudowany względem tego, co znajduje się w książce; za radą redaktorki go skróciłam, ale jeśli ktoś chce poznać, jak brzmiał wcześniej, to zapraszam do patronowania 🥰 ~Aleksandra).

Pisałem na początku, że będą zmiany w ramówce od nowego miesiąca. Już spieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami:

  • Sierpień robię sobie całkowicie wolny od bloga. Część tego czasu spędzimy razem na urlopie i rekolekcjach. Natomiast resztę chcę potraktować już bardziej roboczo, ale luźniej niż pozostałe miesiące.
  • Od września podsumowania będą się pojawiać raz w miesiącu, w pierwsze poniedziałki. Będziecie się mogli z nich dowiedzieć, co nowego się dzieje w naszym twórczym świecie.
  • Oprócz tego zamierzamy dzielić się z Wami wrażeniami z pracy nad konkretnymi zadaniami. Dlatego będziemy dodatkowo publikować posty po zakończeniu większych etapów oraz całych projektów.
  • Nieraz będziemy Wam również dawać znać o różnych wydarzeniach, takich jak premiery, spotkania z nami oraz konkursy z możliwością wygrania naszych książek. Krótko mówiąc — będziecie ze wszystkim na bieżąco 😍

Tak więc kończę ten ostatni wpis i szykuję zapas książek na zasłużony wypoczynek 😃📚🌄 Udanego wypoczynku także dla Was! No i owocnej pracy tym, którzy odpoczywają w innym czasie! Bo chyba kiedyś też odpoczywacie, prawda? 😲 Dajcie znać, czy z Was takie pracusie, czy też nie, a ja już serio lecę odpoczywać 😃

~Mateusz


bielijon blog podsumowanietygodnia

Zobacz również

Opowieści o Daseanie – Wyprawa, rozdział VII, cz. II
Czy autor myśli, gdy pisze? – czyli ostatnie szlify przed recenzją wewnętrzną
Jak piszą sarianie? – czyli o alfabetach Kontynentu, pracach nad Bielijonem i zbiórce na w...

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...