#NajlepiejRobićSwoje - WAŻNE informacje!

Drodzy Autorzy!

Akcja #NajlepiejRobićSwoje, którą realizujemy wspólnie z ING Bankiem Śląskim trwa w najlepsze – mamy dla Was kilka ważnych informacji:

1. Meet-up się zbliża: livestream

Zamknęliśmy już zapisy na pierwszy z trzech meet-upów, czyli wyjątkowych spotkań w ramach akcji #NajlepiejRobićSwoje, ale nie oznacza to, że nie możecie brać w nim udziału :)

Na facebookowej stronie wydarzenia dostępny będzie livestream, dzięki któremu (wirtualnie) staniecie się uczestnikami meet-upu!

Szczegóły spotkania:

Rozpoczniemy od debaty, w której udział wezmą Twórcy i zaproszeni goście – porozmawiamy o tym, jak znaleźć pasję, rozwijać ją i wreszcie – dlaczego warto konsekwentnie tworzyć i przeć naprzód.  Oczywiście Was również zaprosimy do dyskusji!

Będziecie mogli także wziąć udział w szkoleniu, przeprowadzonym przez Michała Bańkę (23.000 subskrypcji na YouTubie i ponad 13.000 comiesięcznego wsparcia na Patronite!), potem czeka nas networking – porozmawiacie z ulubionymi twórcami, naszą ekipą, nawiążecie nowe relacje, a może nawet i współprace?   

Na wszystkich gości czekać będzie też dodatkowe niespodzianki...

Wkrótce więcej informacji o kolejnych meet-upach, które odbędą się w Gdańsku i Katowicach! Chcesz być na bieżąco? Dołącz do wydarzenia!

2. Zgłoszenia do akcji #NajlepiejRobićSwoje zamknięte!

W piątek 12.10 zamknęliśmy zapisy do akcji – teraz Weterani wybiorą swoich podopiecznych i rozpoczną z nimi prace. Przypomnijmy, dziewięciu Autorów trafi pod skrzydła doświadczonych Weteranów Patronite, którzy pomogą im rozwijać pasję i twórczość w ramach indywidualnego mentoringu, a troje najlepszych otrzyma 10.000 zł!

3. Baza Wiedzy – niesamowite wywiady czekają na odkrycie!

Na stronie  https://patronite.pl/najlepiejrobicswoje znajdziecie Bazę Wiedzy ING, a w niej inspirujące wywiady z Twórcami, którzy osiągnęli sukces nie tylko na Patronite :)

Astrofaza, Baniak, Zwierz Popkulturalny i Trollsky dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazują trudne momenty i szanse, które udało im się wykorzystać. Mówią o życiu z pasji, rzucaniu pracy, by podążać za marzeniami, opowiadają dlaczego nie warto słuchać rodziców i dlaczego najważniejsza jest…konsekwencja. Serdecznie polecamy każdy z tych wywiadów – już wkrótce kolejne materiały: w ogniu pytań stanęli Globstory, Rafał Gębura z kanału 7 metrów pod ziemią, Zagrajnik TV i chłopaki z drużyny e-sportowej AGO Esports!

Na zachętę - wywiad z Trollskym, knifemakerem, który tworzy ostre dzieła sztuki!

 

najlepiej robić swoje

Komentarze (3)

Trwa ładowanie...