Zapisy na bezpłatne zajęcia jogi i oddechu z okazji #różowypaździernik

Obrazek posta

🌸 W tym czasie, będziemy szczególnie przypomnieć, jak ważny dla naszego zdrowia jest styl życia (dieta, ruch, wspierające relacje, kontakt z przyrodą, dbanie dobrostan psychiczny) i wybory, których codzienne dokonujemy. Regularna samokontrola piersi, badania profilaktyczne, w tym mammografia i USG, powinno stać się nawykiem i wyrazem odpowiedzialnej troski o własne zdrowie.

🌸 Jednocześnie, razem z współorganizaotrem cyklu joyinme, chcemy dać wsparcie w postaci wspierających spotkań i narzędzi wszystkim osobom (zapraszamy także mężczyzn), którzy mają za sobą doświadczenie choroby onkologicznej oraz ich bliskich. Będzie kojąco, blisko siebie, czule i wzmacniająco dla ciała i ducha.

🌸 Zapraszamy na 4 wyjątkowe i bezpłatne spotkania, które odbędą się stacjonarnie w Warszawie w Pop Up JOYINME przy ul. Karłowicza 18/1.

🌸Terminy i tematy zajęć:

👉 7 października (sobota) 11:00 - 12:00 joga z JOYINME z Nikola Chmiel

👉 9 października (poniedziałek) 19:00 - 20:00 sesja z Elą Compton czułego i walecznego samowspółczucia

👉 19 października (czwartek), 19:00 - 20:00 joga z JOYINME z Nikolą Chmiel

👉 28 października (sobota) 11:00 - 12:00 sesja z Anną Święcką-Głowacką / Rolfing Warszawa - oddech.

🌸 Na zajęcia obowiązują zapisy: kontakt@fundacjabadz.pl.

Można się zapisać na od razu wszystkie spotkania lub tylko na jedno wybrane. Prosimy o przemyślane rezerwacje miejsc. Liczba osób na sali jest ograniczona i jeśli my nie wykorzystamy zarezerwowanego miejsca, to ktoś kto inny może z niego nie skorzystać.

🌸 Partnerem wydarzenia i sponsorem upominków dla uczestniczek_ków zajęć jest polska marka kosmetyków naturalnych Mokosh Cosmetics, której bliska jest filozofia kultywowana przez Fundację Bądź. Ciało, umysł, dusza i emocje stanowią jedność, a dbanie o zdrowie powinno dotyczyć wszystkich tych sfer.

🌸 Szczegóły wydarzenia: https://fb.me/e/1sCE2C0X1

Zobacz również

Orina Krajewska w podkaście K3 Dariusza Bugalskiego!
LIVE FUNDACJI BĄDŹ 🟢🟢🟢 13 WRZEŚNIA FACEBOOK
LIVE INSTAGRAM 🟠🟠🟠 DZIŚ GODZ. 20:00 🟠🟠🟠 PRAKTYKA LOW PRESSURE FITNESS

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...