Fundacja Małgosi Braunek Bądź

W Patronite od 01.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2173

Liczba Patronów: 1605

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
85 miesięcznie
1 110 łącznie
Jesteśmy HUBEM WIEDZY o kompleksowym podejściu do zdrowia (prewencja & budowanie dobrostanu) i choroby (wsparcie w leczeniu). AKTYWNIE edukujemy i dzielimy się wiedzą nt. przebadanych metod, specjalistów i specjalistek oraz wiarygodnych instytucji zajmujących się medycyną integralną.

O Autorze

Co robimy?

W naszym HUBIE WIEDZY udzielamy informacji z zakresu sprawdzonych metod, klinik i wiarygodnych ekspertek & ekspertów oraz instytucji zajmujących się w kompleksowy sposób profilaktyką zdrowotną i leczeniem, zwłaszcza chorób nowotworowych i przewlekłych. Cyklicznie organizujemy: KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ, WYKŁADY, WARSZTATY, LIVE’Y I KURSY poświęcone edukacji prozdrowotnej i budowaniem ogólnego dobrostanu.

 

Dodatkowo, od początku wojny w Ukrainie AKTYWNIE odpowiadamy na potrzeby osób, które ucierpiały w jej wyniku. Wraz z kolektywem Blyzkist przy wsparciu wielu przyjaciół, systematycznie organizujemy pomoc humanitarną dla ukraińskich szpitali. Prowadzimy też projekty integracyjne na rzecz osób uchodźczych: Bądźmy Blisko I Будьм близько - solidarnościowe zajęcia kreatywno-ruchowe dla dzieci oraz Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй, їж, знайо - wspólną kuchnię, mającą na celu budowanie poczucia wspólnoty i poznawanie różnych kultur i tradycji. 

Na co przeznaczymy pieniądze z Twojej subskrypcji?

 • organizacja i produkcja stacjonarnie i online 5. KONGRESU MEDYCYNY INTEGRALNEJ w 2024 roku z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów i ekspertek. Zależy nam by jak najwiecej osób dowiedziało się o sprawdzonych, bezpiecznych i przebadanych sposobach na wspieranie własnego zdrowia i prewencję chorób;
 • organizacja stacjonarnie i online bezpłatnych WYKŁADÓW, WARSZTATÓW, LIVE’ÓW I KURSÓW poświęconych edukacji prozdrowotnej, budowaniu własnego dobrostanu, a także holistycznych metodach na wsparcie w procesie leczenia i w walce z przewlekłym bólem;
 • prowadzenie bezpłatnej GRUPY WSPARCIA dla osób w kryzysie zdrowotnym i ich bliskich oraz KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH dla pacjentów onkologicznych, chorych przewlekle oraz osób ich wspierających;
 • rozwijanie programu BĄDŹMY BLISKO I Будьм близько, solidarnościowych i otwartych zajęć kreatywno-ruchowych dla dzieci, służących integracji i redukcji stresu;
 • rozwijanie BAZY DANYCH dotyczącej wiarygodnych metod, klinik, lekarzy, terapeutów oraz instytucji zajmujących się przebadanymi, komplementarnymi sposobami prewencji i leczenia;
 • prowadzenie FUNDACYJNEJ INFOLINII dla wszystkich w nagłej potrzebie kontaktu i wsparcia;
 • rozwijanie projektu JESTEM I BĘDĘ, felietonów i podcastów publikowanych w vogue.pl, prezentujących autentycznie historie osób, które w obliczu kryzysu zdrowotnego korzystały z integralnych ścieżek leczenia.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Orina Krajewska
Orina Krajewska
Próg: 15 zł
Krzysztof Nowinski
Krzysztof Nowinski
Próg: 30 zł
Agnieszka Zakrzewska
Agnieszka Zakrzewska
Próg: 15 zł
Евгения Eugene Моисеенко Moiseenko
Евгения Eugene Моисеенко Moiseenko
Próg: 10 zł
Joanna Zagdańska
Joanna Zagdańska
Próg: 30 zł