Avatar użytkownika

Fundacja Małgosi Braunek Bądź

4
patronów
95 
miesięcznie
2 035 
łącznie
4
patronów
95 zł 2 035 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1997 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na FB - Patroni i Patronki Fundacji Bądź, gdzie cyklicznie organizujemy edukacyjne spotkania z ekspertami i ekspertkami ds. holistycznego podejścia do zdrowia, Q&A z członkami i członkiniami fundacji na temat bieżącej działalności/wskazany przez Was wątek.

Raz w miesiącu będziemy Was też w pierwszej kolejności informować, o tym co mamy w planach na najbliższe tygodnie, jakie przygotowujemy spotkania, warsztaty etc.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Przy tej kwocie podziękowania wyglądają tak jak przy 15 zł, ale dodatkowe 10 zł dla nas od Ciebie to dla nas wielka rzecz!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
199 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Każdy/Każda, kto przynajmniej przez 3 miesiące zdecyduje się zasilić nasze działania tą kwotą otrzyma specjalny, imienny dyplom dla Patrona/Patronki Fundacji Bądź.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Wooow! W podziękowaniu otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów i jeśli zostaniesz z nami przynajmniej przez pół roku specjalne zaproszenie na wybrany przez Ciebie warsztat podczas 5. Kongresu Medycyny Integralnej 2024 r.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Przy tej kwocie, po przekroczeniu 3 miesięcy wsparcia nagramy dla Ciebie specjalne wideo z podziękowaniem! To będzie coś od serca i coś specjalnie dla Ciebie. W tej chwili deklarujemy się z 10 takimi nagraniami dla 10 osób, które zrobią to najszybciej :-)
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
10 dostępnych miejsc
Brak nam słów. W podziękowaniu otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz - przy minimum sześciomiesięcznym wsparciu - zaproszenie na warsztaty wyjazdowe fundacji w Kazimierzu Dolnym. Termin uzgodnimy oczywiście razem :-)
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Każdy/Każda, kto przez minimum 3 miesiące zdecyduje się zasilić nasze działania tą kwotą, otrzyma bilet na część wykładową i wybrane 2 warsztaty podczas 5. Kongresu Medycyny Integralnej 2024 r.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Małgosi Braunek Bądź w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy HUBEM WIEDZY o kompleksowym podejściu do zdrowia (prewencja & budowanie dobrostanu) i choroby (wsparcie w leczeniu). AKTYWNIE edukujemy i dzielimy się wiedzą nt. przebadanych metod, specjalistów i specjalistek oraz wiarygodnych instytucji zajmujących się medycyną integralną.

Co robimy?

W naszym HUBIE WIEDZY udzielamy informacji z zakresu sprawdzonych metod, klinik i wiarygodnych ekspertek & ekspertów oraz instytucji zajmujących się w kompleksowy sposób profilaktyką zdrowotną i leczeniem, zwłaszcza chorób nowotworowych i przewlekłych. Cyklicznie organizujemy: KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ, WYKŁADY, WARSZTATY, LIVE’Y I KURSY poświęcone edukacji prozdrowotnej i budowaniem ogólnego dobrostanu.

Dodatkowo, od początku wojny w Ukrainie AKTYWNIE odpowiadamy na potrzeby osób, które ucierpiały w jej wyniku. Wraz z kolektywem Blyzkist przy wsparciu wielu przyjaciół, systematycznie organizujemy pomoc humanitarną dla ukraińskich szpitali. Prowadzimy też projekty integracyjne na rzecz osób uchodźczych: Bądźmy Blisko I Будьмо Близько - solidarnościowe zajęcia kreatywno-ruchowe dla dzieci oraz Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй, їж, знайо - wspólną kuchnię, mającą na celu budowanie poczucia wspólnoty i poznawanie różnych kultur i tradycji. 

 

Na co przeznaczymy pieniądze z Twojej subskrypcji?

  • organizacja i produkcja stacjonarnie i online 5. KONGRESU MEDYCYNY INTEGRALNEJ w 2024 roku z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów i ekspertek. Zależy nam by jak najwiecej osób dowiedziało się o sprawdzonych, bezpiecznych i przebadanych sposobach na wspieranie własnego zdrowia i prewencję chorób;
  • organizacja stacjonarnie i online bezpłatnych WYKŁADÓW, WARSZTATÓW, LIVE’ÓW I KURSÓW poświęconych edukacji prozdrowotnej, budowaniu własnego dobrostanu, a także integralnych metodach na wsparcie w procesie leczenia onkologicznego i w walce z przewlekłym bólem;
  • prowadzenie bezpłatnej GRUPY WSPARCIA osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich oraz KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH dla osób w kryzysie zdrowia psychicznego, chorych przewlekle oraz osób ich wspierających;
  • rozwijanie programu BĄDŹMY BLISKO I Будьм близько, solidarnościowych i otwartych zajęć kreatywno-ruchowych dla dzieci, służących integracji i redukcji stresu;
  • rozwijanie BAZY DANYCH dotyczącej wiarygodnych metod, klinik, lekarzy, terapeutów oraz instytucji zajmujących się przebadanymi, komplementarnymi sposobami prewencji i leczenia;
  • prowadzenie FUNDACYJNEJ INFOLINII dla wszystkich w nagłej potrzebie kontaktu i wsparcia;
  • rozwijanie projektu JESTEM I BĘDĘ, felietonów i podcastów publikowanych w vogue.pl, prezentujących autentycznie historie osób, które w obliczu kryzysu zdrowotnego korzystały z integralnych ścieżek leczenia.
Media i inspirujące spotkania
 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Małgosi Braunek Bądź już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Orina Krajewska
Orina Krajewska
15 zł
Anonimowy patron
15 zł
Joanna Skibińska
Joanna Skibińska
50 zł
Agnieszka Zakrzewska
Agnieszka Zakrzewska
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.