Grand Video Awards 2023

Obrazek posta

Dzień dobry, dzień dobry!
Drogie Patronki, drodzy Patroni!

Wczoraj w nocy wróciłem z 4 dniowego przejścia zachodniej części Madery, oczywiście przy okazji szukałem miejsc, ciekawostek dotyczących tutejszych lasów. Tak, z ciekawości i na wszelki wypadek. Jaki? Może kiedyś tu wrócę/wrócimy i zrobię film o arcy ciekawych lasach laurowych. Co to ma wspólnego z tytułem dzisiejszego posta? Już wyjaśniam.

Przedwczoraj wieczorem odbyła się gala rozdania ważnych w świecie polskiego YouTube  nagród - Grand Video Awards. W tym roku ponownie jeden z moich filmów został nominowany do tej nagrody w kategorii "Podróże". 

Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu i nieskrywanej radości Jury nagrodziło mój wyjazdowy film! Film o koziorożcach.

- Łapcie ink do filmu: https://youtu.be/8nCL5vgjrv8?si=2GFt7iOUHDojMzw6

Materiał ten kosztował mnie wiele wysiłku, niech wspomnę tylko, że pokonywanie przewyższeń rzędu łącznie 2000m/dzień w Alpach Julijskich z ciężkim sprzętem na plecach odchudziło mnie o jakieś 4-5kg (tłuszczu, nie wody).

W każdym razie powstał film o życiu koziorożców. Gdy go publikowałem, miałem duże nadzieje, że ładnie poniesie się w sieci. Byłem (jestem) z niego bardzo zadowolony - co poza tym że koziorożce są fascynujące i majestatyczne - było miarą włożonej weń pracy. 

Niestety, algorytm YouTube nie potraktował go zbyt przychylnie i materiał doczekał się odsłon poniżej średniej. Co było pewnym zawodem zarówno dla mnie jak i dla Marty, która tworząc rysunki i pomagając przy nagrywaniu narracji uczestniczyła w powstawaniu materiału. 

Jakże się ucieszyliśmy gdy przedwczoraj łapiąc zasięg w górach dowiedzieliśmy się, że film poza nominacją - która była już super wyróżnieniem - dostał nagrodę Grand Video Awards! 

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie, pamiętajcie, że to w dużym stopniu dzięki Wam w trudnych momentach nie porzuciłem pracy nad filmami!

Ściskam 
Piotr

 


 

 

 

Zobacz również

Dużo leśnych ciekawostek w nowym filmie
Tapety i kilka słów komentarza - Październik 2023
Listopad 2023 - Tapety i kilka słów komentarza.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...