Meet-up w GDAŃSKU!

Uwaga Trójmiasto!

7 listopada zapraszamy wszystkich na drugi meet-up w ramach akcji #NajlepiejRobićSwoje, którą realizujemy we współpracy z ING Bankiem Śląskim! ?


Rozpoczniemy od debaty, w której udział wezmą Astrofaza, 7 metrów pod ziemią, Kasia Hajdan i Furlan, kapitan drużyny e-sportowej AGO Esports! Porozmawiamy o pasji i praktycznych metodach jej promowania – będzie także czas na pytania z sali!

Później praktyczne szkolenie przeprowadzi Piotrek z kanału Astrofaza – w ciągu 30 minut dostarczy bardzo solidnego pakietu wiedzy. Temat został szkolenia został już wybrany przez społeczność: "Sprzęt to nie wszystko. Praktyczny przewodnik: twórz niesamowite video bez sprzętu za tysiące złotych."

Każdy z uczestników meet-upu będzie mógł porozmawiać z ulubionymi Autorami i nawiązać nowe relacje, na miejscu będą też przedstawiciele naszego zespołu (przybijmy sobie piątkę i pogadajmy!). Nie zabraknie też wyśmienitej kawy, poczęstunku, a także…prezentów ?

Oczywiście przewidujemy też livestream dla wszystkich, którzy nie zdołają dotrzeć!

 
?? Dołącz do wydarzenia, żeby nie przegapić livestreamu!

- https://www.facebook.com/events/398112590725543/ -
 

A jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądała oficjalna część pierwszego, warszawskiego meet-upu – obejrzyj zapis poprzedniego livestreamu!

 

 

najlepiej robić swoje

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...