ULUBIONY ALBUM 2023 - RUSZA GŁOSOWANIE

Obrazek posta

ULUBIONY ALBUM 2023 - RUSZA GŁOSOWANIE

Rusza oficjalnie tradycyjny coroczny plebiscyt Radia Rockserwis FM -  "wybieramy ulubioną płytę roku". Tym razem koncentrujemy się na albumach, które ukazały się w 2023 roku. Przygotowaliśmy ich ponad 700, a i tak wiele osób wskazuje nam na braki wśród kandydatów. Tego nigdy nie unikniemy. Jeszcze się taki nie narodził..., itd.

 

Niemniej jednak do niedzieli 10.12. przyjmujemy zgłoszenia tytułów, które koniecznie powinny znaleźć się w zestawieniu. Prosimy przesyłać je pod adresem kontakt@rockserwis.fm

 

Zapraszamy Was na stronę główną radia www.rockserwis.fm

Tam po prawej stronie wyników najnowszego wydania czarta, zauważycie kolorowy obrazek, po kliknięciu którego znajdziecie się na podstronie z kandydatami do tytułu "Ulubione albumy roku - głosowanie".

 

Można też od razu skorzystać z bezpośredniego linku:  https://www.rockserwis.fm/lista_czart_g%C5%82osowanie/474

 

Pod nagłówkiem strony znajdziecie regulamin i instrukcję głosowania. Istnieje też możliwość ściągnięcia zestawu kandydujących albumów w pliku excel („pobierz arkusz”)!

 

Tradycyjnie wybrać można maksymalnie 10 albumów, później ustawić je (lub nie) w odpowiedniej kolejności i dopisać (lub nie) komentarze uzasadniające wybór.

Nie przypuszczamy by były jakiekolwiek trudności z głosowaniem. Opracowane zostało w sposób niezwykle przyjazny.

Zachęcam do zamieszczania obok albumów własnych komentarzy na temat zawartej na nich muzyki, fragmenty opinii zostaną zacytowane na antenie.

 

Pamiętajcie tylko, że czas biegnie szybko, a głosować można tylko do północy 31 grudnia 2023.

Muzyka laureatów zostanie przedstawiona w dniu 9 stycznia 2023 od godz. 18:00 do 23:00 (a może nawet 24:00) oczywiście w radiu Rockserwis FM.

 

To będzie niezły maraton i przednia zabawa!

 

Zapraszamy!

 

ULUBIONE ALBUMY ROKU

Zobacz również

TRZECIE URODZINY ROCKSERWIS FM NA PATRONITE
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU
ULUBIONE ALBUMY 2023 wg Słuchaczy Radia ROCKSERWIS FM

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...