Dzieci tańczące na deszczu kolorowych bomb

Obrazek posta

W mojej artystycznej podróży po krainie snów, odkrywam świat dzieci tańczących na deszczu kolorowych bomb. Ich niewinne uśmiechy malowane są barwami konfliktu, a niewinność zabawek zamienia się w mroczne obrazy militarnej rzeczywistości.

To niezwykła podróż, poczynając od fotografii, poprzez kolaż, aż do płótna olejnego, która pozwala mi uchwycić złożoność ludzkiej egzystencji w obliczu tragedii.  

Mój najnowszy obraz to rezultat głębokich emocji, które wzbudziły tragiczne wydarzenia i cierpienie dzieci w obecnych konfliktach. Bańka mydlana z embrionem staje się symbolem kruchego dziecięcego życia, narażonego na niebezpieczeństwa związane z wojnami, podczas gdy płonąca zapałka przypomina nam o ulotności czasu, który jest bezlitosny w obliczu chaosu.

Każdy detal na płótnie niesie ze sobą dramatyczny ładunek uczuć, ukazując złożoność i głębię ludzkiego doświadczenia w obliczu cierpienia. Chciałbym, aby ten obraz stał się przypomnieniem o kruchym pięknie życia i jednocześnie przestrogą przed skutkami destrukcyjnych wojen, które dotykają niewinnych istnień.

Wasze zrozumienie i refleksje nad tym dziełem są dla mnie niezmiernie ważne. Niech ta sztuka będzie nie tylko obrazem, ale także wezwaniem do refleksji nad naszym wspólnym dziedzictwem, zobowiązaniem do działania na rzecz pokoju i empatii wobec tych, którzy cierpią. Dziękuję za to, że jesteście częścią tej podróży artystycznej. 

Zostając moim patronem możesz otrzymać wszystkie trzy wersje cyfrowe mojej pracy; fotografii, pracy cyfrowej na tablecie oraz wydruku FineArt namalowanego obrazu, wszystkie wydruki będą sygnowane z certyfikatem. Wybierz tylko odpowiednią formę wsparcia na patronite - https://patronite.pl/mierzwa.dariusz

 

Sztuka malarstwo mierzwadariusz FineArt artgraficom Dzieci

Zobacz również

Wyróżnienie mojej twórczości za 2022 w Luxembourg Art Prize
Prezentacja przed wystawą w Dubaju
Aktywni Seniorzy

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...