Między 38. a 39. odcinkiem Rozmów Rawicza

Obrazek posta

Między 38. odcinkiem RR z zespołem Bruklin, a 39. odcinkiem z... (nie wiem, kogo wybiorę gdy piszę te słowa) do aktywnych, tj. aktualnie wspierających Patronów, trafiła audycja nr 5 Pirackiego Radia PIORUN. Tym razem to 2h 24m 13,297sek. nagrania. Przy okazji pojawiło się w social mediach również to video, w którym opowiadam o PIORUNIE i wyjaśniam, czym jest i gdzie go słuchać. Przy okazji dodatkowa informacja: wszystkie odtychczasowe audycje dostępne są w Patronite Audio.

Powoli nadchodzi również czas na podsumowanie roku, bo zbliża się pierwsza rocznica założenia zbiórki na Patronite. Jak zwykle spodziewać możecie się szczegółowego raportu. 

W planach na najbliższe kilkadziesiąt godzin mam uaktualnienie profilu i uzupełnienie go o najnowsze informacje oraz dostosowanie go do nowego layout'u serwisu. Z tym ostatnim uzależniony jestem nieco od dostępności grafika (pozdro Mati!). Poza tym wysyłkę fantów dla Patronów i przygotowanie nowego konkursu na naszej grupie na FB no i... kolejny odcinek Rozmów Rawicza. Przede mną również kilka formalnych maili i pism związanych z przyszłością podcastu. 

Chcę wierzyć, że największe problemy ze zdrowiem już za mną i że nowe odcinki będą wpadać jeszcze częściej. 

Ankieta

Pirackie Radio "Piorun" jest

Możesz wybrać wiele odpowiedzi

Zaloguj się, aby móc oddać głos

pirackie radio piorun piorun rozmowy rawicza podcast

Zobacz również

2 odc. Pirackiego Radia "Piorun"
1. urodziny podcastu! Raport z ostatniego roku.
"Forrest vs. Grzesiuk" wywiad z Litzą z 2015 r.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...