HighRoll Holiday

Obrazek posta

Highroll Holiday to pomysł na cykliczny turniej odbywający się tylko w wakacje.
Głównym motywem turnieju jest losowanie.Ustawienie gry odbywa się w kolejnych krokach:
1. Negocjacje: obaj gracze mogą ustalić szablon i format rozgrywki, w przypadku braku sukcesu negocjacji przechodzimy do losowania.
2. Losowanie (obaj gracze mają 1 reroll na 1 losowanie). Dwukrotnie korzystamy z opcji random town celem ustalenie formatu rozgrywki i ostatecznie dokonujemy wyboru frakcji przez opcje random v random lub random town.

W ten sposób kolejno losując:
#1: castle, castle -> gramy 6lm10tp tym samym zamkiem z trade o kolor na timerze standardowym
#2: stronghold, tower -> gramy h3dm3nc bez banów na timerze rapid

Gracze dostali możliwość rerolli z uwagi na niechęć części zawodników do wybranych szablonów / zegarów. Zegary blitz są najmniej reprezentowaną grupą z tego samego powodu.

Szablony wybrane do puli są podzielone na 5 mirrorów i 5 niemirrorów. Do puli poza Sapphire, które było już wielokrotnie prezentowane dołączyły popularne 6lm10tp8lu6tp (L+U od Ignusa), G+U 8xm8(z zasadami turniejowymi) i 8sm0c/muzgob (uruchamiane z domyślnej paczki szablonów).
Ostatni wybór to kontrowersja z uwagi na występującą wodę. To mocno losowy szablon XL+U, nastawiony na losową rozgrywkę. Jeżeli nie jesteś gotowy na podjęcie wodnej utopii lepiej wykorzystaj reroll!


Pula mirrorów została uzupełniona przez świeżo zmirrorowany mt Sapphire, poza tym zagramy w h3dm3nc czyli wersję z Taste of Haste, w najnowszą wersję mt Nebulimt firewalk 2.0 oraz mt mp.

Pula szablonów oraz ustalenia dotyczące rozgrywki mogą ulec zmianie. Zależy mi na zebraniu feedback od Was zanim uruchomię zapisy.

Format turnieju to najprawdopodobniej Swiss połączony z fazą pucharową dla najlepszej czwórki lub ósemki.

Czy podoba Wam Ci się taki pomysł na turniej? A może chciałbyś/chciałabyś zobaczyć inne rozgrywki na scenie Heroes3?

Daj znać i pamiętajcie, że turnieje organizowane są dzięki środkom tu zbieranym.
Wszystkich zainteresowanych do sponsorowania turnieju/turniejów zachęcam do kontaktu – miejsce na plakatach, ekspozycja na streamach dla kilkuset osób na żywo i dla tysięcy oglądających z powtórek są na wyciągnięcie ręki.

#heroes3 #pvp #hota

Zobacz również

Summer Vibes - Jaki turniej w wakacje?
HighRoll Holiday - it's ON! Stowarzyszenie Heroes 3 - SOON!
Podsumowanie 2023 - pierwsze pół roku działania

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...