Otrzymuj WIĘCEJ, niż płaci Patron - czyli hakowanie prowizji ?

__________________________________________________________________
 

UWAGA, akcja Płać z ING już się zakończyła!

__________________________________________________________________

Autorko, Autorze,

na Patronite jest sporo funkcji, o których wie CIĄGLE za mało Autorów (m.in. rozbudowany panel analityczny, który jest dostępny za darmo). Jedną z nich jest Płać z ING!

Płać z ING jest częścią współpracy ING Banku Śląskiego i Patronite.pl, realizowanej w ramach akcji Najlepiej Robić Swoje. Zajrzyj na stronę i zobacz niezwykłe wywiady, nagrania z meet up-ów i historie Autorów, którzy dostali po 10.000 zł na rozwój swojej pasji!

Co to jest?

Jeśli włączysz funkcję Płać z ING to za każdym razem, gdy nowy Patron wesprze Cię, opłacając subskrypcję za pomocą przelewu z konta ING, ? bank dopłaci Ci dodatkowe 10%! ? Każdy Autor może otrzymać  łącznie do 500 zł w formie takich dopłat :)

No dobrze, ale dlaczego w tytule artykułu piszemy o hakowaniu prowizji? Załóżmy, że Twój Patron chce wesprzeć Cię kwotą 10 zł, opłacając swoją subskrypcję przez Tpay z banku ING.

Bez włączonej funkcji Płać z ING z wpłaconych 10 zł trafi do Ciebie dokładnie 9,06 zł (odejmując prowizję Patronite i prowizję Tpay).

Natomiast jeśli włączysz Płać z ING, otrzymasz... 10,06 zł czyli de facto WIĘCEJ, niż wpłacił Patron!

Co z tego wynika? Uruchomienie tej funkcji powoduje, że to bank (a nie Ty) opłaca prowizję Patronite i Tpay, ale też sprawia, że otrzymujesz więcej, niż wynosiła nominalna wpłata Patrona!

W skrócie - więcej pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni ?

Jak włączyć Płać z ING?

Wystarczy zalogować się na swój profil Autora, przejść do sekcji https://patronite.pl/moj_profil/pay-with-ing - a następnie zaakceptować regulamin akcji (oczywiście uprzednio się z nim zapoznając.)

I...tyle! Od tej pory do każdej nowej wpłaty Patrona, wykonanej przez przelew z ING, otrzymasz +10%

Komunikacja

Włączenie opcji Płać z ING to pierwszy krok - ale powinniście też rozważyć kolejny, niemniej ważny. Warto poinformować swoją społeczność o tej możliwości, pokazując, że z każdą nową subskrypcją Patrona (z ING), bank dołoży Wam dodatkowe fundusze na realizację Waszych celów.

Regularna komunikacja to klucz do sukcesu na Patronite - sam profil nie ma żadnego znaczenia, skoro mało kto wie o jego istnieniu...

Mini FAQ

1. Jak wypłacane są dodatkowe środki, dopłacane przez ING?

Wpłaty związane z akcją "Płać z ING" są realizowane osobnym przelewem bankowym, raz w miesiącu (przelew obejmuje środki, zgromadzone w poprzednim miesiącu kalendarzowym).

2. Czy akcja obejmuje tylko nowe przelewy?

ING Bank Śląski dopłaci dodatkowe 10% do wszystkich wpłat z ING, które zostaną wykonane po przyłączeniu się do akcji (czyli - do wszystkich nowych subskrypcji po dołączeniu do Płać z ING, do określonego limitu - patrz niżej)

3. Jak długo będzie trwała akcja?

Do 31.10.2019r.

4. Czy są jakieś ograniczenia co do kwot, przekazywanych w ramach Płać z ING?

Tak - jak przeczytacie w regulaminie: "jednorazowa wartość świadczenia nie przekroczy kwoty 100 zł, natomiast łączny limit dopłat na jednego Autora wynosi 500 zł. W przypadku osiągnięcia limitu Promocja przestaje obowiązywać dla Autora, który osiągnął limit. "

 

dla autorów najlepiej robić swoje

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...