Podsumowanie i plany na 2025 - Dziękujemy, że jesteście z nami!

Obrazek posta

Patroni i Patronki - Przyjaciele!

  

rozpoczynając 2025 rok, pragniemy przede wszystkim podziękować Wam za nieocenione wsparcie w minionych latach. Wasza wiara w misję Tour de Konstytucja i regularne wsparcie pozwoliły nam osiągnąć rzeczy, które jeszcze niedawno wydawały się niemożliwe. 

 

Minione lata to: 

• cztery edycje Tour de Konstytucja za nami

• dziesiątki tysięcy egzemplarzy Konstytucji 

• setki spotkań edukacyjnych w całej Polsce 

• setki wolontariuszy w działania obywatelskie 

• program "Tour de Konstytucja School – Jestem za Godnością" w szkołach średnich 

  

Wasze wsparcie (obecnie 1.472 zł miesięcznie) jest istotnym wkładem do naszych działań. Każda złotówka przekłada się na realne działania w terenie i pomaga nam planować kolejne inicjatywy. 

Rok 2025 będzie dla nas szczególny.

Kontynuujemy V edycję Tour de Konstytucja pod hasłem "Jestem za Godnością", której pierwsza część - warsztaty w szkołach średnich - już trwa, odwiedzamy je aktywnie od grudnia 2024 roku. Do kwietnia 2025 przeprowadzimy interaktywne warsztaty w 25 szkołach, gdzie wraz z prawnikami, działaczami społecznymi i psychologami poruszamy kluczowe tematy związane z godnością człowieka, prawami osób z niepełnosprawnościami, zdrowiem psychicznym, neuroróżnorodnością oraz prawami dziecka i uchodźców. 

 

W nadchodzącym roku: 

• Wprowadzimy comiesięczne raporty z postępów naszych działań 

• W zamkniętej grupie na Facebooku, stworzonej specjalnie dla naszych Patronów, będziemy regularnie dzielić się dodatkowymi materiałami i kulisami naszej pracy 

• Usprawnimy nasze formy współpracy z Patronami 

  

W nowym roku życzymy Wam i sobie, aby nasza wspólna praca przyczyniła się do budowy Polski, w której godność każdego człowieka jest szanowana i chroniona. Polski, która jest domem dla wszystkich jej obywateli, niezależnie od ich pochodzenia, przekonań czy orientacji. 

  

Dziękujemy, że jesteście częścią tej zmiany. Wasza obecność i wsparcie są dla nas bezcenne. 

 

Z wdzięcznością i nadzieją na kolejny rok wspólnych działań, 

Zespół Fundacji Aktywna Demokracja 

Zobacz również

V edycja Tour de Konstytucja - mamy wielkie plany!
Twój wkład w świadomą demokrację ma znaczenie
PILNE: Tour de Konstytucja - Jestem za Godnością” (etap szkolny) w bardzo trudnej sytuacji...

Komentarze (1)

Trwa ładowanie...