Doroczna Wystawa na ASP

Darmowy!
3 lata temu Brak komentarzy

Od 9 do 16 czerwca 2019 roku, na wszystkich wydziałach Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie studenci zaprezentowali swoje prace z minionego roku akademickiego. Na dwóch wydziałach miałam przywilej udostępnić kilka swoich :)

Po raz ostatni "zawisłam" na ścianach Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, prezentując dwa zadania semestralne z malarstwa, tj. interpretację przedmiotu w dwóch odsłonach (powyżej), oraz trawestację wybranego dzieła sztuki (według "Stańczyka" Jana Matejki, poniżej).

W tej samej przestrzeni pojawiła się moja praca semestralna z rysunku:

Natomiast w Gmachu Głównym (;)) przy Placu Matejki, w kilku pracowniach zadebiutowałam jako studentka malarstwa (II roku),

zdobywając tym samym wyróżnienie Rady Wydziału za trzy prace prezentowane po prawej (autoportret rysunkowy, autoportret wewnętrzny - abstrakcyjny w rysunku i malarstwie).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pracowni malarstwa prof. Brinckena zaprezentowałam również trzy prace - obrazy olejne, powstałe w ramach tegorocznych cykli pasyjnych.

Kto nie zdążył w tym roku, niech koniecznie zanotuje i rezerwuje czas w przyszłym roku na początku czerwca, na kolejną doroczną wystawę.

Serdecznie zapraszam!

Trwa ładowanie...