Od Patrona do Inwestora! Wesprzyj ulubionego przedsiębiorcę!

Darmowy!
2 lata temu Brak komentarzy

2 lata temu Brak komentarzy

W Polsce zaczyna swoje działanie Neweconomy, wspierana przez nas, platforma pomagająca małym firmom w pozyskiwaniu funduszy na rozwój bądź zapoczątkowanie swojej działalności. Portal łączy ze sobą cechy typowej platformy crowdfundingu, z dodatkowymi możliwościami zdobycia finansowania. Dzięki niej możesz zostać współudziałowcem młodych spółek, udzielić im bezinteresownego wsparcia lub zakupić produkty jeszcze na etapie prototypowania.

Świat twórców i artystów internetowych poznał już siłę e-mecenatu. Ostatni sukces braci Sekielskich, których miesięczne wsparcie od patronów przekroczyło już 120 tys. zł, pokazał ogromną siłę społeczności i determinację ludzi do wspierania ciekawych inicjatyw, również tych biznesowych. Co więcej, wielu wybitnych twórców, którzy osiągnęli sukces na naszej platformie, swoją działalność przemieniło w sposób na życie i chcą się dalej rozwijać. Czy to już czas, aby założyli własną firmę? Jest to indywidualna decyzja każdego twórcy, jednak teraz będzie to łatwiejsze. Zarówno dla nich, jak i osób spoza Patronite, myślących o założeniu spółki bądź chcących ją rozwinąć powstało Neweconomy.

Ten zaprzyjaźniony z nami, nowo powstały portal wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, tworząc pierwszą w pełni zintegrowaną platformę, umożliwiającą zarówno finansowanie społecznościowe w formie crowdfoundingu udziałowego, jak również zdobycie finansowania poprzez sprzedaż produktów oraz bezinteresowne wsparcie od patronów i mecenasów. Neweconomy zostało stworzone z myślą o spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością i przedsiębiorcach, którzy założą taką formę działalności, gdy zbiórka zakończy się sukcesem. A więc mniejszych podmiotach, za to z dużym potencjałem opartym na sile społeczności.

Tak jak fani przychodzą za youtuberami na Patronite, tak klienci firm mają możliwość stać się częścią przedsięwzięcia w szerszym wymiarze niż tylko kupując jego usługi lub produkty. Doskonały przykład to firma House of April produkujący wyjątkową biżuterię dla kobiet. Wchodząc na naszą platformę spółka zaprasza do współpracy wszystkie swoje dotychczasowe klientki w liczbie kilku tysięcy. Świetnym przykładem jest też Traveler by Sharemap, aplikacja dla podróżników ze wspaniałymi osiągnięciami i dużą bazą użytkowników. Korzystał z niej m.in. Marek Kamiński podczas swojej podróży po Japonii i pisał o niej National Geographic, relacjonując Polską Zimową Wyprawę na K2 w 2018 r. - mówi Przemysław Pyziel, założyciel platformy.

Neweconomy łączy firmy ze swoją społecznością, tj. fanami, aktywnymi użytkownikami, klientami, którzy w kolejny kroku mogą zostać patronami firmy, a nawet kupić w niej udziały, przez co aktywnie uczestniczyć w jej rozwoju. To miejsce zarówno dla tych, którzy chcą wesprzeć bezinteresownie firmę, bo wierzą w dany pomysł czy produkt, jak również bardziej świadomych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych zdających sobie sprawę z ryzyka, ale i potencjału wynikającego z inwestowania w startupy. Do wszystkich tych, którzy widzą potencjał drzemiący w innowacjach pochodzących z Polski i chcą być ich częścią.

Zobaczcie sami na www.neweconomy.pl

 

Trwa ładowanie...