Pani Basia żyje skromnie ale tym co ma dzieli się z porzuconymi zwierzętami

Obrazek posta

Kochani, największe bohaterstwo nie wygląda spektakularnie. Nie ma kamer, wielkich zbiórek ani głośnych apeli. Jest mały dom na wsi niedaleko Puław i starsza kobieta, która po prostu nie potrafi odmówić pomocy cierpiącemu zwierzęciu.

Proszę, przeczytajcie i rozważcie pomoc.

➡️https://www.ratujemyzwierzaki.pl/panibasiaikoty

 

Zobacz również

Gucio i Gabryś wiodą szczęśliwe życie!
Szarik i Klopsik pojechali do nowego domu!
Zapraszam na film z uratowaną Balbinką i jej synkiem!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...