Rafał i Ania gadają o anime | Myszmasz Plus 10

Obrazek posta

Anime. O nim gadają Rafał i Ania. W Kąciku Literackim Krzysiek opowiada o „Seventh Veil of Salome” Silvii Moreno-Garcii. Ale co ważniejsze... Rafał i Ania gadają o anime.

Post dostępny tylko dla Patronów

Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany

Zostań Patronem Zaloguj się
myszmasz plus

Zobacz również

Solówka po szkole — Maul: Shadow Lord, Widow's Bay, Ann Leckie | Myszmasz Plus 09
Ghostpunk Nokturn - Sesja 22 - materiały dodatkowe
Ghostpunk Nokturn – omówienie dla patronów – „Wieczny płomień”