Anime. O nim gadają Rafał i Ania. W Kąciku Literackim Krzysiek opowiada o „Seventh Veil of Salome” Silvii Moreno-Garcii. Ale co ważniejsze... Rafał i Ania gadają o anime.
Rafał i Ania gadają o anime | Myszmasz Plus 10
Tylko dla patronów!
·
0
·
31.05.2026
Post dostępny tylko dla Patronów
Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany
Zostań Patronem Zaloguj się