Sesje na Podsłuchu - Ghostpunk

W Patronite od 06.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 141

liczba Patronów: 66

169 patronów
1 990 zł miesięcznie

Kampania Myszy w Dungeons & Dragons

2 500 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

510 zł

brakuje


Po osiągnięciu tego progu odwdzięczymy się wam podwojeniem naszych wysiłków. Dosłownie – uruchomimy drugą kampanię, rozgrywaną i puszczaną równolegle z Ghostpunkiem. Będą dwa odcinki w miesiącu zamiast jednego. To dwa razy więcej „Sesji na podsłuchu” niż obecnie! Tyle wygrać.
Konkretniej – będzie to prowadzona przez Mysz kampania na mechanice piątej edycji Dungeons & Dragons, rozgrywana w jej autorskim świecie.

Streamy na żywo z sesji

4 000 zł

miesięcznie

49%

osiągnięto

2 010 zł

brakuje


Po osiągnięciu tego progu zaczniemy streamować część naszych sesji na żywo, żebyście mogli być jeszcze bliżej naszej rozgrywki i przeżywali te emocje razem z nami. Każdy pechowy rzut. Każdy udany rzut. Każdy suchy żart. Niemal tak, jakbyście byli tam z nami.

Jeszcze więcej sesji!

5 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

3 010 zł

brakuje


Jeszcze więcej Sesji na Podsłuchu – po zebraniu tej kwoty zobowiążemy się do nagrywania co kwartał jednej rozgrywki specjalnej – jednorazowej sesji z unikalnymi bohaterami, nie będącej częścią regularnych kampanii.

Spojrzenie za kulisy

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Niziutki próg na dobry początek – po osiągnięciu tej kwoty uchylimy rąbka tajemnicy, dzieląc się z patronami zakulisowymi spojrzeniami na grę. Raz w miesiącu będziemy publikować przemyślenia i notatki prowadzących dotyczących ostatniego odcinka – co poszło po ich myśli, co ich zaskoczyło, na co absolutnie nie byli gotowi i co przygotowali, czego gracze nie mieli okazji zobaczyć. Ponadto patroni będą mogli brać udział w ankietach, których wyniki będą kształtowały rozgrywkę.

Jedno i drugie będzie dostępne dla wszystkich patronów, niezależnie od tego, jaką kwotą nas wesprą.

Nowy sprzęt i nowe studio

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Po uzbieraniu tej kwoty zaczniemy wymieniać sprzęt, którego używamy do nagrywania Sesji na Podsłuchu i organizować stałe studio do nagrań. Nie dość, że będziemy mogli uzyskać lepszą jakość, to jeszcze będziemy mieli miejsce do nagrań, by spotykać się wtedy kiedy chcemy, a nie kiedy się da.