Avatar użytkownika

Podsłuchane.pl

91
patronów
2 484 
miesięcznie
91
patronów
2 484 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
[próg wygaszony]

Liczy się każda złotówka!

✔️Patroni wspierający nas na tym progu zostaną umieszczeni w napisach końcowych z podziękowaniami w każdym odcinku.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wspieram Sesje

Próg dla osób, które chcą wspierać konkretnie Sesje na Podsłuchu.

✔️Twoje imię w napisach końcowych Sesji na Podsłuchu na Youtube.
✔️ ranga “wspieram Sesje na Podsłuchu” na Discordzie.
✔️dostęp do kart postaci graczy, notatek Myszy z sesji oraz notatek Mistrza Gry.
✔️dostęp do dodatkowego kanału na Discordzie dla wszystkich osób patronujących. To tam będziemy przeprowadzać ankiety (np. szukając imienia dla postaci do Sesji) i komunikować się ze wspierającymi nas osobami, dzięki czemu będą miały wpływ na treści ukazujące się w naszych produkcjach.
Obrazek progu
11 zł miesięcznie
Wspieram Myszmasza i spółkę

Próg dla osób, które chcą wspierać Myszmasza, Gorące Krzesła i Kosmicznych Kowbojów.

✔️ Twoje imię w napisach końcowych Myszmasza, Gorących Krzeseł i Kosmicznych Kowbojów na Youtube.
✔️ ranga “wspieram Myszmasza i spółkę” na Discordzie.
✔️ dostęp do dodatkowego kanału na Discordzie dla wszystkich osób patronujących. To tam będziemy przeprowadzać ankiety (np. wybierając temat do kolejnego odcinka podcastu) i komunikować się ze wspierającymi nas osobami, dzięki czemu będą miały wpływ na treści ukazujące się w naszych produkcjach.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
[próg wygaszony]

Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

✔️Q&A dla patronów na Youtube raz na kwartał, podczas którego możecie zadawać nam erpegowe pytania poprzez czat. Materiał zostanie później opublikowany na naszym kanale dla wszystkich widzów;

✔️wcześniejszy dostęp do odcinków naszego nieregularnego, erpegowego podcastu “Punkty Inspiracji”. Odcinki będą później dostępne dla wszystkich widzów/słuchaczy. “Punkty Inspiracji” to nowy projekt, w którym cała ekipa Sesji - i okazjonalnie zapraszani goście - będzie dyskutować o szeroko pojętej tematyce erpegowej.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
[próg wygaszony]

Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

✔️ dostęp do prywatnego streamu rysunkowego Ani Janiszewskiej poświęconego Sesjom na Podsłuchu, podczas którego Ania nie tylko będzie rysować, ale także odpowiadać na pytania z czatu i dzielić się swoim doświadczeniem jako artystka. Aby nie spoilerować grafik do nadchodzących projektów SnP, Ania będzie przyjmować sugestie postaci/scen do narysowania. Stream raz na kwartał.
Obrazek progu
40 zł miesięcznie
Matronat Podsluchane.pl

Obejmij nas matronatem! Współtwórz nasze podcasty i zasugeruj nam temat odcinka!

Chcesz nam podrzucić ciekawy temat do omówienia w Myszmaszu, Gorących Krzesłach, Kosmicznych Kowbojach albo Punktach Inspiracji? A może chcesz się odnieść do czegoś, co powiedzieliśmy w odcinku? To próg dla ciebie!

✔️ranga “matronat Podsluchane.pl” na Discordzie.
✔️możliwość sugerowania tematów odcinków do Myszmasza, Gorących Krzeseł, Kosmicznych Kowboi albo Punktów Inspiracji poprzez specjalny kanał na Discordzie.
✔️“Listy do Podsluchane.pl”. Masz komentarz do naszego omówienia jakiegoś filmu/gry komputerowej/serialu sci-fi/tematu RPG w jednym z ww. podcastów? Wesprzyj nas na tym progu i napisz do nas - przeczytamy twoją wiadomość “na antenie” i ustosunkujemy się do niej. (limit do 1000 znaków ze spacjami)
✔️benefity z progu 25 PLN.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
[próg wygaszony]

Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

✔️możliwość podrzucenia nam tematu do omówienia w naszym nieregularnym erpegowym podcaście “Punkty Inspiracji”, w którym pochylimy się nad szeroko pojętymi papierowymi erpegami. Tematy zaproponowane przez patronów wylądują w naszym “Bag of Holding”, z którego będziemy losować zagadnienia do omówienia w podcaście.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Mecenat Podsluchane.pl

Zostań mecenasem Podsluchane.pl!

Próg dla pasjonatów, którzy ot tak, z dobroci serca, chcą sypnąć poważnym groszem do Podsłuchanego kapelusza.

✔️ ranga “mecenat Podsluchane.pl” na Discordzie.
✔️ imienne podziękowania na końcu odcinków wszystkich naszych produkcji (nagranych w miesiącu, w którym wspierasz Podsluchane.pl).
✔️ benefity z progów 25 PLN i 40 PLN.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podsłuchane.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od lat tworzymy jedne z najpopularniejszych w Polsce podcastów popkulturowych. Podsluchane.pl to sieć programów tworzona przez ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem. To rozmowy o filmach, grach RPGach i wszystkim, co nam tylko przyjdzie do głowy.

Jesteśmy grupą internetowych twórców - blogerów, podcasterów i artystów - którzy chcą zarażać innych swoją pasją do filmów, erpegów i gier komputerowych. Łączy nas nie tylko miłość do popkultury, ale także wieloletnia przyjaźń, dzięki czemu naszych podcastów słucha się jak luźnej, ale ciekawej rozmowy przy wspólnym stole (w profesjonalnej jakości audio i wideo).


Co oferujemy?

Zależy nam na szerzeniu zamiłowania do popkultury i dzieleniu się fajnymi treściami. Dlatego od lat wciąż nagrywamy podcasty i utrzymujemy stały kontakt ze słuchającymi nas osobami - nasz Discord jest otwarty dla wszystkich, ponieważ chcemy mieć bezpośredni kontakt z cudowną, ciepłą, inkluzywną społecznością, która zebrała się wokół Podsluchane.pl. Interakcje z wami dają nam mnóstwo frajdy i energii do dalszego działania 🙂

Za to, że nas wspieracie oferujemy wam oczywiście naszą dozgonną wdzięczność. Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy też przeróżne benefity, które – mamy nadzieję – będą stanowić godne podziękowanie za waszą hojność.

Oferujemy m.in. wcześniejszy dostępu do niektórych materiałów, a także możliwość wpływania na nasze produkcje poprzez proponowanie nam tematów czy głosowanie w ankietach decydujących o treści odcinków. Wśród proponowanych korzyści znajdziecie też wideo-omówienia Sesji na Podsłuchu i dostęp do notatek Mistrza Gry, a także możliwość brania udziału w nagraniach naszych podcastów poprzez czat, dzięki czemu będziecie mogli komentować nasze odcinki na żywo!

 

Więcej odcinków!

Dodatkowo, chcemy patronującym osobom zaoferować coś wyjątkowego. Wiemy, że chętnie widzielibyście więcej podcastów od naszej ekipy, dlatego na progu 25 PLN dostaniecie dostęp do MiniMyszmasza - publikowanego raz w miesiącu ok. półgodzinnego podcastu (dostępnego tylko na Patronite), w którym będziemy prezentować nasze “polecanki” - dzieła, o których bardzo chcemy wspomnieć, ale niekoniecznie widzimy dla nich miejsce w normalnym Myszmaszu.

Jeśli zaś uda nam się osiągnąć cel 3500 PLN, MiniMyszmasz przekształci się w pełnoprawny, pełnowymiarowy odcinek - Myszmasz Miszmasz (tytuł roboczy). A to znaczy, że osoby patronujące co miesiąc otrzymają dodatkowy odcinek podcastu!

Z kolei cele 5500 pln i 7500 pln zapewnią wszystkim jeszcze więcej Myszmasza, zwiększając liczbę odcinków w miesiącu do (kolejno) trzech i czterech (w tym zawsze jednego odcinka dostępnego ekskluzywnie dla osób patronujących).

 

Czemu Patronite?

Nagrywanie podcastów to nasze hobby i pasja - nagrywamy od ponad 10 lat i chcemy nagrywać dalej. Mimo upływu czasu wciąż niewiele rzeczy sprawia nam równie wielką frajdę, co wspólne dyskusje o popkulturze czy granie razem w RPGi. Musimy jednak pogodzić się z faktem, że nie robimy się młodsi, a czas nie jest z gumy - w natłoku prozaicznej codzienności trudno wygospodarować kilka godzin na kolejne nagranie. Nie tylko podcastami człowiek żyje - trzeba też znaleźć czas (i siłę) na pracę zarobkową, życie rodzinne i okazjonalne jedzenie i spanie ;) 

Z tworzeniem treści w internecie wiążą się też różne koszty - opłaty za domeny i hosting oraz programy potrzebne do obróbki audio/wideo, subskrypcje platform streamingowych, aby pozostać na bieżąco z filmami i serialami, a przede wszystkim godziwe wynagrodzenie dla współpracujących z nami osób specjalizujących się w montażu i obróbce graficznej. Dodatkowo wiedząc, że co miesiąc dysponujemy stałą kwotą, będziemy mogli wygospodarować z budżetu Podsluchane.pl pieniądze na szerszą działalność - np. częstsze wyjazdy na konwenty, spotkania na żywo, czy może nawet (kto to widział!) okazjonalne wyjście do kina. 

Chcemy móc dalej nagrywać podcasty, nie zaniedbując jednocześnie tak ważnych rzeczy jak praca, nauka czy sen. Dlatego zdecydowaliśmy się zakołatać do waszych serc (i waszych kies), bo choć dalsze publikowanie treści w ramach Podsluchane.pl nie jest wyłącznie kwestią pieniędzy, to pieniądze wymiernie nam w tym pomogą. Innymi słowy: dzięki waszemu wsparciu, będziemy mogli poświęcić więcej czasu na nagrywanie waszych (i naszych) ulubionych treści.

Jak zostać osobą patronującą? 


Ekipa Podsluchane.pl

  Rammaru, Raff, Krzysiek, Kamil, Mysza

 

Anna “Rammaru” Janiszewska - Entuzjastka popkultury i koneserka twórczości fanowskiej wszelkiej maści. Artystka cyfrowa, graczka, kociara.

Rafał “Raff” Patatyn - Najsuchszy dowcip na północ od Sahary. Lubi gotować i tworzyć ozdobne noże. Plotka niesie, że jako jedyny w naszej grupie potrafi obrać mandarynkę rzęsami. Twórca blobosów.

Krzysiek Ceran - Chroniczny niedoczas ostatnich lat pozwolił mu odkryć, co jest w życiu naprawdę ważne. Gry komputerowe, komiksy, erpegi. Czasem książka. Ewentualnie rodzicielstwo.

Kamil Borek - Zamienia angielskie słówka na polskie. Czasem na odwrót. Rzuca kostkami i udaje dziwaków w Sesjach na Podsłuchu. Cicha woda.

 Anna “Mysza” Piotrowska - tłumaczka audiowizualna, fangirl pełną gębą, znawczyni animacji Disneya i pasjonatka serów. Puchata buba internetów. Głównie źródło angielskich wtrąceń w naszych produkcjach.


Co tworzymy? 

▶️ Sesje na podsłuchu

Prowadzona od 2015 roku produkcja będąca zapisem rozgrywek gier fabularnych zgranej paczki znajomych. Połączenie improwizowanego słuchowiska i internetowego serialu. Zanurzcie się w niesamowitych (i zabawnych) historiach z fantastycznych światach, podyktowanych elementem losowym (zazwyczaj wynikiem rzutu kością). Opublikowaliśmy już ponad 100+ godzin rozrywki w przeróżnych konwencjach i systemach: od łotrzykowskiej intrygi w nawiedzanym duchami mieście, przez dyplomatyczne misje w niebezpiecznym kosmosie, aż po marzycielską podróż przez krainę umierającej magii. Nowe przygody publikujemy raz w miesiącu w formie kilku godzinnego odcinka (audio i wideo).

Nie musicie nic wiedzieć o graniu w erpegi, aby móc cieszyć się kreowaną przez nas opowieścią i towarzyszącymi jej emocjom. Wystarczy, że lubicie się dobrze bawić i przeżywać fantastyczne przygody!

Więcej informacji znajdziecie w poście "Czym są gry fabularne?".

 

▶️ Myszmasz

Prowadzony od 2013 roku podcast popkulturowy. Omawiamy w nim przeróżne pozycje ze świata filmów, seriali i literatury, a także komiksów i teatru. Dyskutujemy zarówno o najnowszych premierach jak i starszych produkcjach, czerpiąc inspiracje do rozmów z otaczającej nas rzeczywistości i zagadnień socjo-kulturowych. Wśród poruszanych przez nas tematów znajdziecie m.in. kwestię ukazywania seksu w kinematografii, obszerną analizę Netfliksowej adaptacji “Wiedźmina”, czy nasze kontrowersyjne opinie na temat “Ostatniego Jedi”.

Ekipa Myszmasza łączy dogłębne omówienia z pasją i humorem, tak żeby odbiorcy mieli wrażenie, że słuchają rozmowy swoich znajomych zajaranych popkulturą. Będzie was korciło, żeby wdać się z nami w dyskusję - byle nie w zatłoczonym tramwaju 🙂

 

▶️ Gorące Krzesła

Prowadzący GK przyglądają się grom komputerowym jako części szerszej kultury. Unikamy zwykłych recenzji na rzecz omówień tego, co znaczą dla nas gry, jakie motywy się w nich przewijają i jak wpisują się w obraz naszej kultury i społeczeństwa.

 

▶️ Kosmiczni Kowboje

Podcast, w którym omawiamy odcinek po odcinku historie science-fiction z westernowym posmakiem. Przyglądamy się przygodom awanturników z seriali takich jak Firefly, Mandalorian, Cowboy Bebop i nie tylko, ale też omawiamy ideologię i politykę wyrażaną w ich światach.

 

▶️ Punkty Inspiracji

Nieregularny podcast o szeroko pojętej tematyce erpegowej.


 

Na koniec pragniemy podkreślić, że tak czy inaczej produkcje w ramach Podsluchane.pl będą się ukazywać - zawsze będziecie mieli nowe popkulturowe i erpegowe treści do pochłaniania. Ale dzięki Patronite mamy szansę sprawić, aby nasze produkcje nie tylko były lepsze, ale także żeby było ich więcej!

 

Wszystkie nasze produkcje znajdziecie na Spotify, iTunes, YouTube oraz innych platformach podcastowych. Fanpage naszej sieci znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy też do dołączenia do nas na Discordzie.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podsłuchane.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Live Q&A z Podsluchane.pl raz na kwartał.
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 16 zł brakuje
99%
Po osiągnięciu tego progu raz na kwartał będziemy organizować Q&A na żywo z całą ekipą Podsluchane.pl, podczas którego wszystkie oglądające osoby będą mogły zadawać nam pytania o nasze produkcje, a także wszelkie interesujące ich kwestie.
Materiał będzie dostępny na naszym kanale dla wszystkich widzów.
Dwa odcinki Myszmasza w miesiącu!
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 1 016 zł brakuje
70%
Regularny odcinek Myszmasza raz w miesiącu. A dodatkowo MiniMyszmasz przechodzi ewolucję!
Po osiągnięciu tego progu zobowiązujemy się regularnie publikować odcinek Myszmasza raz na miesiąc, a MiniMyszmasz (dostępny od progu 25 pln) stanie się pełnoprawnym, pełnowymiarowym odcinkiem - Myszmasz Miszmasz - publikowanym ekskluzywnie na Patronite. To oznacza, że dzięki Patronite osoby wspierające zawsze będą miały dodatkowy odcinek Myszmasza w miesiącu!
Uwaga: skład podcastu zależny jest od dostępności czasowej poszczególnych członków ekipy.
Trzy odcinki Myszmasza w miesiącu!
  • 5 500 zł miesięcznie
  • 3 016 zł brakuje
45%
Jeszcze więcej Myszmasza! Po osiągnięciu tego progu, będziemy publikować trzy odcinki Myszmasza w miesiącu, w tym jeden odcinek ekskluzywnie dla osób patronujących (dostępny od progu 25 pln).
Uwaga: skład podcastu zależny jest od dostępności czasowej poszczególnych członków ekipy.
Odcinek Myszmasza raz w tygodniu!
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 5 016 zł brakuje
33%
Myszmaszowy tygodnik na stałe wraca pod strzechy! Po osiągnięciu tego progu będziemy publikować odcinek Myszmasza co tydzień, w tym jeden odcinek ekskluzywnie dla osób patronujących (dostępny od progu 25 pln).
Uwaga: skład podcastu zależny jest od dostępności czasowej poszczególnych członków ekipy.
Kącik Literacki Krzyśka.
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Po osiągnięciu tego progu w odcinkach Myszmasza będzie się pojawiał stały segment, w którym Krzysiek omówi co też ostatnio fajnego przeczytał. Już nigdy nie zabraknie wam książkowych i komiksowych polecajek!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podsłuchane.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Irmina Stróżewska
Irmina Stróżewska
25 zł
Łukasz Kryska
Łukasz Kryska
25 zł
XatuEyes
XatuEyes
25 zł
Anna Szydlik
Anna Szydlik
25 zł
surrealistic_pillow
surrealistic_pillow
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.