Avatar użytkownika

Sesje na Podsłuchu

71
patronów
1 250 
miesięcznie
71
patronów
1 250 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Liczy się każda złotówka!

Patroni wspierający nas na tym progu zostaną umieszczeni w napisach końcowych z podziękowaniami w każdym odcinku.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszego progu oraz:

- dostęp do comiesięcznych omówień ostatnich odcinków w formacie wideo. Nagrania nie będą publikowane poza Patronite;

- możliwość głosowania w ankietach, które będą kształtowały rozgrywki Sesji, a także wpływały na naszą działalność. Decyzja, czy dana kampania lub jednostrzał będzie miała możliwość wpływania na jej kształt poprzez głosowanie będzie zależeć -wyłącznie- od Mistrza/Mistrzyni Gry;

- dostęp do notatek Mistrza/Mistrzyni Gry i graczy. Zaznaczamy przy tym, że nie wszystkie nasze sesje wymagają robienia notatek, a i niektórzy gracze robią je w oszczędnej formie. Niemniej będziecie mieli w nie wgląd.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

- Q&A dla patronów na Youtube raz na kwartał, podczas którego możecie zadawać nam erpegowe pytania poprzez czat. Materiał zostanie później opublikowany na naszym kanale dla wszystkich widzów;

- wcześniejszy dostęp do odcinków naszego nieregularnego, erpegowego podcastu “Punkty Inspiracji”. Odcinki będą później dostępne dla wszystkich widzów/słuchaczy. “Punkty Inspiracji” to nowy projekt, w którym cała ekipa Sesji - i okazjonalnie zapraszani goście - będzie dyskutować o szeroko pojętej tematyce erpegowej.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

- dostęp do prywatnego streamu rysunkowego Ani Janiszewskiej poświęconego Sesjom na Podsłuchu, podczas którego Ania nie tylko będzie rysować, ale także odpowiadać na pytania z czatu i dzielić się swoim doświadczeniem jako artystka. Aby nie spoilerować grafik do nadchodzących projektów SnP, Ania będzie przyjmować sugestie postaci/scen do narysowania. Stream raz na kwartał.
Obrazek progu
40 zł miesięcznie
Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

- dostęp do surowych (niezmontowanych) nagrań z naszych prywatnych, nieregularnych sesji, w formacie wideo i/lub audio, które nie łączą się z materiałami publikowanymi w ramach działalności SnP. Podkreślamy, że to nasze prywatne rozgrywki, niebędące częścią działalności Sesji na Podsłuchu i jako takie nie będą publikowane poza Patronite.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierając ten próg otrzymujesz nagrody z wcześniejszych progów oraz:

- możliwość podrzucenia nam tematu do omówienia w naszym nieregularnym erpegowym podcaście “Punkty Inspiracji”, w którym pochylimy się nad szeroko pojętymi papierowymi erpegami. Tematy zaproponowane przez patronów wylądują w naszym “Bag of Holding”, z którego będziemy losować zagadnienia do omówienia w podcaście.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sesje na Podsłuchu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gry RPG służą nam do opowiadania ciekawych historii o złożonych bohaterach (i antybohaterach) oraz o społecznościach i konfliktach w światach fantasy czy science-fiction. Od 2015 roku nagraliśmy ponad 100+ godzin materiału w ramach kilku różnych serii, w formie podcastów i filmów na YouTube.

Tworzymy prawdziwe postaci, fikcyjne światy i wspólne historie.

 

Co to znaczy?

Publikujemy w formacie audio i wideo zapisy z naszych rozgrywek w erpegi (RPG) czyli gry fabularne. Razem opowiadamy improwizowaną historię, która dzięki złożonym bohaterom, zróżnicowanym światom i niekiedy szalonym akcjom, podyktowanym elementem losowym (zazwyczaj wynikiem rzutu kością), tworzy angażującą fabułę niczym najlepszy internetowy serial.

Nie musicie nic wiedzieć o graniu w erpegi, aby móc cieszyć się kreowaną przez nas opowieścią i towarzyszącymi jej emocjom. Wystarczy, że lubicie się dobrze bawić i przeżywać wymyślone przygody.

Odkąd wystartowaliśmy z Sesjami w 2015 roku opublikowaliśmy ponad 100+ godzin rozrywki w przeróżnych światach:

 • kampanię Ghostpunk
 • kampanię Ostatnie dni magii
 • Goatpunk
 • SSV Amsterdam
 • kampanię Numenery
 • Locheły i Pieseły
 • Ho Ho Horror
 • Wampir: Braterstwo Krwi
 • Orki na ugorze
 • Rzeźnik z Dzielnicy Portowej.

Więcej o naszych projektach znajdziecie w poście "Czym są gry fabularne?".

 

Zamierzamy kontynuować nasze fantastyczne przygody, a dzięki waszej pomocy będziemy mogli przeznaczyć środki na poszerzenie puli publikowanych przez nas materiałów. 

 


 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą internetowych twórców - blogerów, podcasterów i artystów - którzy chcą zarażać innych swoją pasją do erpegów, kreując wyjątkowe światy, poruszające historie i pełnokrwiste postacie, z którymi nie sposób się nie zżyć. Łączy nas nie tylko zamiłowanie do gry i popkulturowe zacięcie, ale także wieloletnia przyjaźń, dzięki czemu nasze rozgrywki przypominają wspólne granie ze znajomymi przy kuchennym stole, ale w profesjonalnej jakości audio i wideo.

Na ekipę Sesji na Podsłuchu (w ramach sieci Podsluchane.pl) składają się: Anna “Rammaru” Janiszewska, Anna “Mysza” Piotrowska, Kamil Borek, Krzysiek Ceran, i Rafał “Raff” Patatyn.

 

Rammaru, Raff, Krzysiek, Kamil, Mysza
 

 

Czemu Patronite?

Gry fabularne to nasze hobby i pasja, gramy od lat i będziemy grać dalej. Problemy zaczynają się, gdy chcemy podzielić się tą grą z szerszą publicznością. Jeden odcinek Sesji miesięcznie to tempo, które obiecujemy utrzymać, mimo zobowiązań służbowych (i życiowych).

Wasze wsparcie pozwala nam opłacać hosting i programy potrzebne do obróbki graficznej/audio/wideo. Umożliwiło nam także wymianę sprzętu (kamery, mikrofony), którym nagrywamy Sesje (także zdalnie) i opłacanie artystów, którzy tworzą przepiękne grafiki do naszych odcinków.

Ale chcemy się rozwijać dalej. Chcemy nagrywać kolejne rozgrywki specjalne. Chcemy wynająć montażystę, który umożliwiłby nam częstszą publikację treści. W dalszej perspektywie myślimy o rozgrywkach streamowanych na żywo i nagrywaniu naprzemiennie dwóch regularnych kampanii.

Innymi słowy, chcemy systematycznie zwiększać nasze wysiłki - nie zaniedbując jednocześnie tak ważnych rzeczy jak praca, nauka czy sen. Dlatego zdecydowaliśmy się zakołatać do waszych serc (i waszych kies), bo choć zrealizowanie tych wszystkich planów nie jest wyłącznie kwestią pieniędzy, to pieniądze wymiernie nam w tym pomogą.

 


 

Co oferujemy?

Ponieważ zależy nam na szerzeniu zamiłowania do erpegów, możecie mieć pewność, że nie będziemy chować odcinków SnP za paywallem – kampanie i jednostrzały nagrane w ramach Sesji będą dostępne dla wszystkich naszych widzów i słuchaczy, nie tylko dla patronów. Z tego samego powodu nasza grupa na Facebooku jest otwarta dla wszystkich fanów - chcemy mieć bezpośredni kontakt z cudowną, ciepłą, inkluzywną społecznością, która zebrała się wokół Sesji na Podsłuchu. Interakcje z Wami, czy to na grupie, czy na czacie podczas premier odcinków, czy w social mediach, dają nam mnóstwo frajdy i energii do dalszego działania.

Patronom poza satysfakcją i poczuciem zrobienia czegoś dobrego dla świata proponujemy możliwość zajrzenia za kulisy naszej działalności. Oferujemy m.in. wideo omówienia sesji, notatki graczy i Mistrza Gry, Q&A dla Patronów, wcześniejszy dostęp do niektórych materiałów, ankiety decydujące o kształcie rozgrywki, a także surowe nagrania z naszych prywatnych, nieregularnych sesji (poza głównymi historiami w ramach SnP).

Na koniec pragniemy podkreślić, że Sesje na Podsłuchu tak czy inaczej będą ukazywać się dalej – ale dzięki Patronite mamy szansę sprawić, by Sesje nie tylko były lepsze, ale także żeby było ich więcej. I za tę szansę będziemy wam ogromnie wdzięczni.

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Sesje na Podsłuchu w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Zatrudniamy montażyst(k)ę
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 1 250 zł brakuje
50%

Obecnie za cały nasz montaż odpowiada Kamil. Dobicie do tego progu pozwoli nam zatrudnić montażystę, który przejąłby na siebie część pracy związanej z wyprodukowaniem Sesji na Podsłuchu, zapewniając Kamilowi trochę luzu na inne projekty.
Kampania Myszy w świecie fantasy
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 1 750 zł brakuje
41%


Po osiągnięciu tego progu uruchomimy nową serię, której odcinki będą publikowane naprzemiennie z aktualną kampanią. Innymi słowy po zakończeniu “rozdziału” jednej historii będziemy przeskakiwać do drugiej. Dzięki temu zapewnimy i sobie i wam płodozmian.
Konkretniej – będzie to prowadzona przez Mysz kampania rozgrywana w jej autorskim świecie fantasy.
Jednostrzał co kwartał
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 2 750 zł brakuje
31%

Jeszcze więcej Sesji na Podsłuchu! Po zebraniu tej kwoty zobowiążemy się do nagrywania co kwartał jednej rozgrywki specjalnej – jednorazowej sesji z unikalnymi bohaterami, nie będącej częścią regularnych kampanii.
Jednostrzał na żywo
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 3 750 zł brakuje
25%

Po osiągnięciu tego progu zaczniemy rozgrywać jednostrzałowe przygody w formie sesji na żywo na Youtube, żebyście mogli być jeszcze bliżej naszej rozgrywki i przeżywali te emocje razem z nami. Każdy pechowy rzut. Każdy udany rzut. Każdy suchy żart. Niemal tak, jakbyście byli tam z nami!
Spojrzenie za kulisy
 • 300 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%


Niziutki próg na dobry początek – po osiągnięciu tej kwoty uchylimy rąbka tajemnicy, dzieląc się z patronami zakulisowymi spojrzeniami na grę. Raz w miesiącu będziemy publikować przemyślenia i notatki prowadzących dotyczących ostatniego odcinka – co poszło po ich myśli, co ich zaskoczyło, na co absolutnie nie byli gotowi i co przygotowali, czego gracze nie mieli okazji zobaczyć. Ponadto patroni będą mogli brać udział w ankietach, których wyniki będą kształtowały rozgrywkę.

Jedno i drugie będzie dostępne dla wszystkich patronów, niezależnie od tego, jaką kwotą nas wesprą.
Nowy sprzęt i nowe studio
 • 1 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%

Po uzbieraniu tej kwoty zaczniemy wymieniać sprzęt, którego używamy do nagrywania Sesji na Podsłuchu i organizować stałe studio do nagrań. Nie dość, że będziemy mogli uzyskać lepszą jakość, to jeszcze będziemy mieli miejsce do nagrań, by spotykać się wtedy kiedy chcemy, a nie kiedy się da.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sesje na Podsłuchu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Iga Karolak
Iga Karolak
5 zł
Emilia PK
Emilia PK
10 zł
Mistrzyni Długich Rozkmin
Mistrzyni Długich Rozkmin
10 zł
Krzysztof Michalski
Krzysztof Michalski
40 zł
Jakub Pabisz
Jakub Pabisz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.