Organizacja zabrała mi dzieciństwo. Historia Tomasza - części 1 + 2 + 3

Obrazek posta

Organizacja zabrała mi dzieciństwo. Historia Tomasza - 

Wychowany w rodzinie Świadków Jehowy. Od najmłodszych lat uczony, czego wolno, a czego nie wolno. Tomasz opowiada o dzieciństwie, które na zewnątrz wyglądało normalnie, ale wewnątrz było pełne lęku, poczucia winy i ciągłej kontroli.

W pierwszej części rozmowy rozmawiamy o dorastaniu w organizacji Świadków Jehowy, relacjach z rówieśnikami, strachu przed oceną starszych zboru, utraconych pasjach oraz o tym, jak religijne wychowanie wpłynęło na jego poczucie własnej wartości.

To nie jest rozmowa o doktrynach. To rozmowa o człowieku i o tym, jak wygląda życie, gdy przez lata próbuje się dopasować do oczekiwań innych.

 

Zobacz również

Ploteczki z naszego dawnego zboru...
Rozwaliła nas ta wiadomość
Strażnica do studium - 21 czerwca

Komentarze (4)

Trwa ładowanie...