Avatar użytkownika

Światusy

74
patronów
2 430 
miesięcznie
95 780 
łącznie
74
patronów
2 430 zł 95 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Nieochrzczony głosiciel

Nie ma obowiązku wspierania Światusów, ale my bardzo doceniamy, że jesteś gotowy podzielić się taką sumą, byśmy mogli normalnie nagrywać. Masz zapewnione miejsce w Światusowym zborze.

Twój głos liczy się dla nas szczególnie, dlatego otrzymujesz od nas:

➕ Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku na czas wspierania - gdzie dzielimy się dodatkowymi informacjami, pytamy o zdanie w kwestii wyboru tematów, tytułów odcinków, robimy ankiety i wrzucamy dodatkowe materiały zdecydowanie wcześniej

➕ Otrzymujesz również książkę w formie ebooka "Jak (prawie) bezboleśnie odejść od świadków"

➕ Jesteś wyświetlony na planszy z listą Zboru na koniec odcinka
20 zł miesięcznie
Głosiciel

To już poważne zobowiązanie. Przyjmujesz Światusowy chrzest. Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy owocnej służby w rozgłaszaniu Światusowego orędzia.

Otrzymujesz wszystkie bonusy z niższego progu oraz jako ochrzczony członek naszego zboru:

➕ Uczestniczysz w comiesięcznych lajwach tylko dla Patronów

➕ Masz dostęp do zapisów transmisji na żywo (ogólne lajwy na YT będą dostępne po transmisji tylko dla Ciebie).
30 zł miesięcznie
Pionier

Twój udział w służbie jest przykładem dla innych. Bardzo dziękujemy, że tak ochoczo popierasz sprawy tego świata - Światusowego Świata.

Otrzymujesz od nas w prezencie wszystkie bonusy z niższych progów oraz dodatkowo:

➕ Otrzymujesz dostęp do audiobooka "Jak prawie bezboleśnie odejść od świadków Jehowy" czytanego przez Justynę Mazur w aplikacji Patronite Audio
40 zł miesięcznie
Sługa Pomocniczy

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymujesz ten niezwykły przywilej. Widać wyraźnie, że Światusowe sprawy masz głęboko w swoim sercu. Jesteś ogromny wsparciem dla całego światusowego zboru i grona starszych.

Otrzymujesz wszystkie bonusy z niższych progów oraz dodatkowo:

➕ Na początku jednego odcinka co jakiś czas otrzymujesz słowne podziękowanie (wymieniamy 1 patrona z tego progu i wyższych na - 1 patron na odcinek)
60 zł miesięcznie
Starszy / Starsza

Jako starszy(a), masz w opiece członków naszej Światusowej społeczności. Bardzo dziękujemy, że tak ochoczo stawiasz się do dyspozycji i wspierasz sprawy naszego zboru w tak hojny sposób.

Otrzymujesz również wszystkie bonusy z niższych progów. Twoja praca jest szczególnie cenna, dlatego:

➕ Otrzymasz również materiały do nauczania - czyli pakiet Starszego (linki i dodatkowe informacje w przypiętym poście na profilu)
100 zł miesięcznie
Nadzorca Podróżujący(a)

Jesteś osobą chętną do pomocy drugim. Poświęciłeś swoje życie do wspierania spraw Światusów. Bardzo Ci dziękujemy. Wszyscy członkowie społeczności doceniają Twoją pracę. Również my - poczciwe Światusy. Dlatego podziękujemy Ci w szczególny sposób:

Otrzymujesz od nas wszystkie bonusy z niższych progów oraz dodatkowo:

➕ Otrzymasz od nas specjalny pakiet Nadzorcy podróżującego (certyfikat, zdjęcie - linki i dodatkowe informacje w przypiętym poście na profilu)
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
6 dostępnych miejsc
Ciało Kierownicze

Ponieważ jesteś bratem króla, pieniądze nie są dla Ciebie walutą tego świata. Szczerze i gorąco dziękujemy Ci za to, że tak ofiarnie przeznaczasz je na wspieranie Światusów.

To co od Ciebie otrzymujemy to więcej niż, jesteśmy w stanie oczekiwać. Troszczysz się o swoje owieczki niezwykle miłosiernie.

My odwdzięczymy ci się wszystkimi bonusami z niższych progów. Wiemy, że robisz to nie dla poklasku, nie dla chwały, tylko szczerze wierzysz w naszą misję i masz środki, żeby ją wspierać, jednak chcemy Cię dodatkowo wyróżnić, choć wiemy, że skromność i uniżenie umysłu to Twoje drugie i trzecie imię.

Otrzymujesz od nas wszystkie bonusy z niższych progów oraz dodatkowo:

➕ Na początku każdego odcinka zostajesz wyświetlony na ekranie i otrzymujesz od nas dodatkowe słowne podziękowania za Twoje wsparcie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Światusy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Światusy! Cieszymy się, że tu zawitaliście. Tworzymy materiały, które pomagają Wam zrozumieć zupełnie inny świat w jakim się wychowaliśmy i z którego odeszliśmy - świat Świadków Jehowy. Nasze filmy są pomocą dla osób, które chcą opuścić tę grupę, a nie potrafią lub dla osób nie chcą tam trafić.

Wychowaliśmy się w rodzinach Świadków Jehowy. Zupełnie nie znaliśmy innego świata. Głęboko wierzyliśmy, że należymy do religii prawdziwej, jedynej która przeżyje zbliżający się armagedon. Jednak pewnego dnia dowidzieliśmy się o naszych wierzeniach rzeczy, które całkowicie zmieniły nasze życie, a w zasadzie sprawiły, że musieliśmy zacząć uczyć się życia od nowa. Postanowiliśmy odejść od Świadków Jehowy. 

To o mały włos nie zniszczyło naszego małżeństwa. Jednak nasza miłość okazała się silniejsza i przetrwała tę próbę. Przypłaciliśmy jednak tę zmianę, utratą wszystkich kontaktów ze znajomymi, przyjaciółmi
i częścią najbliższej rodziny.

Dzisiaj opowiadamy o tym jaki zagrożenia niesie ze sobą przyłączenie się do tej grupy, o których nie dowiesz się od pukających do twych drzwi świadków jehowy. Ufamy również, że nasze materiały pomagają przebudzić się osobom, które tkwią w tej organizacji. Mimo, tego złego bagażu doświadczeń, szczerze kochamy te osoby.

Z wiadomości od Was wiemy, że dzięki nam, potraficie zamknąć za sobą takie rozdziały waszego życia, które były niewyjaśnione przez wiele lat - np. te związane z przebytymi związkami czy rozłąką z rodziną. 

Cały czas jednak pozostajemy Waszymi Światusami!

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Światusy w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Więcej Historii - wywiady z byłymi świadkami Jehowy i nie tylko
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 1 570 zł brakuje
60%
Dostajemy od was pełno wiadomości o tym, jak to było z wami. Na wiele z nich nie wiemy nawet co odpowiedzieć, a wasze przeżycia są tak poruszające, że często płaczemy czytając wasze maile. Niektórzy z was są gotowi podzielić się swoimi historiami z resztą społeczności Światusów. Takie przeżycia dodają sił innym, bo dzięki temu nie czują, że są ze swoim problemem same.
W dalszej części rozwoju kanału przewidujemy rozmowy nie tylko z byłymi Świadkami Jehowy - chcemy porozmawiać np. z księżmi, z socjologami, psychologami czy psychoterapeutami.
Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli pojechać na drugi koniec Polski lub nawet dalej, opłacić paliwo, nocleg i znów przeznaczyć część naszego zawodowego czasu na podróż i nagrywanie wywiadu.
Już zainwestowaliśmy cześć środków w oświetlenie i mikrofony. Chcielibyśmy by takie rozmowy były publikowane przynajmniej raz na miesiąc.
Broadcasting Światusy - odcinki fabularyzowane
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 4 570 zł brakuje
34%
Jak wygląda tydzień z życia rodziny świadków Jehowy? Jak rodzic świadek rozmawia ze swoim dzieckiem? Co mówią świadkowie, gdy...
Chcemy wyjść ze swojego mieszkania i nabrać rozmachu! Zamiast tylko opowiadać, jak to wygląda, pragniemy nagrać fabularyzowane odcinki. Jesteśmy pewni, że taka forma przekazu trafi do większej ilości ludzi a zwłaszcza do młodzieży, która jest szczególnie narażona na wstąpienie do grupy destrukcyjnej.
Do realizacji tego znów potrzeba czasu, znacznie więcej niż przy poprzednich celach. Chociażby sam scenariusz i rozpisanie zdjęć. Dodatkowo musimy w projekt zaangażować inne osoby do odgrywania pewnych ról. To także wiąże się z dodatkowymi kosztami, choćby na ich skromne gaże lub zakup sprzętu.
Mamy nadzieję, że z waszym wsparciem uda nam się zrealizować rocznie kilka / kilkanaście takich projektów.
Regularność i spokój
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Bardzo chcemy nagrywać dla was regularnie. Docelowo dążymy do 2 odcinków tygodniowo, ale takim minimum jest jeden odcinek związany z tematem świadków Jehowy tygodniowo. Jak zapewne się jednak domyślacie, każde wideo zajmuje dużo czasu i pracy: czytanie i przegrzebywanie się przez czasopisma i książki, układanie konspektu, samo nagrywanie, montowanie...A wszystko to robimy albo w weekend albo w późnych godzinach nocnych.
Cała ta praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, więc nie rezygnujemy, ale jeśli chcemy być regularni, to niestety musimy część tych rzeczy robić w godzinach naszej normalnej pracy odpowiednio organizując swoje zajęcia (mamy taką możliwość, ponieważ prowadzimy własną działalność).

W tej kwocie wliczamy też abonamenty za programy do obróbki wideo i dźwięku oraz różne licencje, których potrzebujemy do uzyskania pewnych muzyczek, efektów, zdjęć. itd.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Światusy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Michalska
Agnieszka Michalska
20 zł
Ela Piwońska
Ela Piwońska
60 zł
MARCIN KUKULKA
MARCIN KUKULKA
20 zł
Kinga Hägglöf
Kinga Hägglöf
300 zł
Anonimowy patron
60 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.