Goldi otrzymał bilet do lepszego życia! Dziękuję!

Obrazek posta

Kochani, mam dla Was piękne wieści o Goldim!

Nasz uratowany dzięki Wam chłopak jest już od kilku dni w swoim nowym domu adopcyjnym.

Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie, by po zakończeniu kwarantanny pojechał prosto do ludzi, którzy otworzyli przed nim swoje serca. I właśnie tak się stało. Przed Goldim jeszcze wiele dobrych dni. Spokojnych poranków, pełnych misek, czułych gestów i chwil, których wcześniej tak bardzo mu brakowało.

Z całego serca dziękuję za podarowanie mu życia. To dzięki Wam Goldi jest dziś szczęśliwy, dzięki Wam żyje i ma przed sobą przyszłość, której omal nie stracił.

Jestem pewna, że czeka go jeszcze wiele pięknych chwil u boku ludzi, którzy będą go kochać takim, jaki jest.

Dziękuję, że kolejny raz pokazaliście, że dobro potrafi zmieniać świat.

Monika

Zobacz również

Dziękuję za podarowanie życia Jasnej!
Biszkopcik zaczyna emeryturę
Dziękuję za pomoc dla Rudzi!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...