Goldi otrzymał bilet do lepszego życia! Dziękuję!
Kochani, mam dla Was piękne wieści o Goldim!
Nasz uratowany dzięki Wam chłopak jest już od kilku dni w swoim nowym domu adopcyjnym.
Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie, by po zakończeniu kwarantanny pojechał prosto do ludzi, którzy otworzyli przed nim swoje serca. I właśnie tak się stało. Przed Goldim jeszcze wiele dobrych dni. Spokojnych poranków, pełnych misek, czułych gestów i chwil, których wcześniej tak bardzo mu brakowało.
Z całego serca dziękuję za podarowanie mu życia. To dzięki Wam Goldi jest dziś szczęśliwy, dzięki Wam żyje i ma przed sobą przyszłość, której omal nie stracił.
Jestem pewna, że czeka go jeszcze wiele pięknych chwil u boku ludzi, którzy będą go kochać takim, jaki jest.
Dziękuję, że kolejny raz pokazaliście, że dobro potrafi zmieniać świat.
Monika
Trwa ładowanie...