Biszkopcik zaczyna emeryturę

Obrazek posta

Kochani, uratowany niedawno staruszek przyjechał szczęśliwie na miejsce i od kilku dni poznaje swoje nowe życie. Takie, na jakie zasługiwał już bardzo dawno temu.

Dzięki Wam otrzymał bilet do lepszego świata. Przede wszystkim uniknął śmierci w rzeźni, która była już tak blisko. Jeszcze niedawno jego los wisiał na włosku, a dziś jest bezpieczny i może wreszcie odpocząć.

Ogromnie dziękuję Wam za pomoc dla Biszkopcika. Kolejny raz pokazaliście, że razem możemy zmieniać los tych, którzy sami nie mają żadnych szans. Przed Biszkoptem teraz czas kwarantanny, odpoczynku i powolnego dochodzenia do siebie. To właśnie spokoju potrzebuje najbardziej.

Nie jest jeszcze w najlepszej formie. Lata ciężkiej pracy i zaniedbań odcisnęły na nim swoje piętno, ale wierzę, że z czasem odzyska siły, a przede wszystkim poczuje, że już nic złego go nie czeka.

Kochani, z całego serca dziękuję za podarowanie mu tej szansy. To dzięki Wam Biszkopcik może dziś spokojnie patrzeć w przyszłość.

Dziękuję, że jesteście.

Monika

Jego historia - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/biszkopt2026/

-----

💞Dołącz do wsparcia:

➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki

❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com

❤️BLIK: 570 666 540

🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉

fundacjakonikimoniki@gmail.com

🤙Możesz też wysłać SMS:

💛Wyślij SMS o treści KONIE

na numer 🔹7911 koszt 11,07zł

lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł

i kup tapetę

💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗

Zobacz również

OSIOŁKI DO BEZPŁATNEJ ADOPCJI - PODARUJ DOM!
Dziękuję za pomoc dla Rudzi!
Pierwszy spacer Julki

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...