Pierwszy spacer Julki
Kochani, Julka jest już z nami. 😊❤️
Chciałabym z całego serca podziękować Wam za uratowanie tej maleńkiej kucynki. Dzięki Wam dostała szansę, której tak bardzo potrzebowała.
Julka jest już po wizycie weterynarza i kowala. Powoli poznaje nowe miejsce, stawia pierwsze kroki w swoim nowym domu i przede wszystkim odpoczywa. Tak po prostu. Bez strachu, bez niepewności, bez czekania na to, co przyniesie kolejny dzień.
To bardzo delikatna, łagodna i wdzięczna dziewczynka. Jest ciekawska, sympatyczna i niezwykle miła. :)
Przed Julką jeszcze wiele pięknych chwil, pierwszych spacerów, nowych znajomości i spokojnych dni. A wszystko to jest możliwe dzięki Wam.
Dziękuję za każdą pomoc, dzięki Wam Julka żyje i może cieszyć się życiem, na które tak bardzo zasługiwała.
W swoim imieniu i w imieniu Julki dziękuję z całego serca.
Monika
Jej historia - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/julka2026/
-----
💞Dołącz do wsparcia:
➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna
➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki
❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com
❤️BLIK: 570 666 540
🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉
fundacjakonikimoniki@gmail.com
🤙Możesz też wysłać SMS:
💛Wyślij SMS o treści KONIE
na numer 🔹7911 koszt 11,07zł
lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł
i kup tapetę
💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗
Trwa ładowanie...