Pierwszy spacer Julki

Obrazek posta

Kochani, Julka jest już z nami. 😊❤️

Chciałabym z całego serca podziękować Wam za uratowanie tej maleńkiej kucynki. Dzięki Wam dostała szansę, której tak bardzo potrzebowała.

Julka jest już po wizycie weterynarza i kowala. Powoli poznaje nowe miejsce, stawia pierwsze kroki w swoim nowym domu i przede wszystkim odpoczywa. Tak po prostu. Bez strachu, bez niepewności, bez czekania na to, co przyniesie kolejny dzień.

To bardzo delikatna, łagodna i wdzięczna dziewczynka. Jest ciekawska, sympatyczna i niezwykle miła. :)

Przed Julką jeszcze wiele pięknych chwil, pierwszych spacerów, nowych znajomości i spokojnych dni. A wszystko to jest możliwe dzięki Wam.

Dziękuję za każdą pomoc, dzięki Wam Julka żyje i może cieszyć się życiem, na które tak bardzo zasługiwała.

W swoim imieniu i w imieniu Julki dziękuję z całego serca.

Monika

Jej historia - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/julka2026/

-----

💞Dołącz do wsparcia:

➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki

❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com

❤️BLIK: 570 666 540

🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉

fundacjakonikimoniki@gmail.com

🤙Możesz też wysłać SMS:

💛Wyślij SMS o treści KONIE

na numer 🔹7911 koszt 11,07zł

lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł

i kup tapetę

💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗

Zobacz również

Goldi otrzymał bilet do lepszego życia! Dziękuję!
Zobaczcie na ich szczęście!
Gajuś już w domu. Trzymajcie kciuki...

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...