Avatar użytkownika

Poszła Kontra

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, fajny człowieku! Naprawdę bardzo sobie cenimy Twoje wsparcie. Przyjmij nasze podziękowania!
10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, niesamowity człowieku! Twoje wsparcie jest bardzo cenne! Każdy Patron z tego progu zostanie wpisany na specjalną listę Patronów, która będzie cały czas widoczna na naszej stronie internetowej, a ponadto będzie miał możliwość zaproponować temat na kolejny tekst.
15 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! Jesteś niesamowitym człowiekiem! Jest nam bardzo miło, że postanowiłeś nas wesprzeć! Każdy Patron z tego progu zostanie raz w miesiącu wymieniony na naszym fanpage'u na Facebooku. Oczywiście przysługują Ci również wszystkie bonusy z poprzedniego progu.
20 zł miesięcznie
Naprawdę wielkie dzięki! Nawet nie wiesz, jak bardzo doceniamy Twoje wsparcie! Każdy Patron z tego progu uzyska dostęp do specjalnej, prywatnej grupy "Poszła Kontra" na Facebooku! Oczywiście przysługują Ci również wszystkie bonusy z poprzednich progów.
25 zł miesięcznie
Naprawdę bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękujemy za to, że nas wspierasz! Każdy Patron z tego progu raz w miesiącu otrzyma na swojego maila specjalne, nigdzie niepublikowane materiały, które ukażą naszą pracę od kulis! Oczywiście przysługują Ci również wszystkie bonusy z poprzednich progów.
30 zł miesięcznie
Naprawdę nie spodziewaliśmy się aż takiej hojności z Twojej strony! Wielkie dzięki! Twoje wsparcie jest niezwykle cenne! Dla takich ludzi, jak Ty, przygotowaliśmy specjalną nagrodę: każdy Patron z tego progu otrzyma list ze specjalnymi podziękowaniami oraz upominek. Oczywiście przysługują Ci również wszystkie bonusy z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Ogromne dzięki! Naprawdę wspaniały z Ciebie człowiek! Nawet nie wiesz, jak duże znaczenie ma Twoje wsparcie i bardzo nam miło, że doceniłeś naszą pracę taką kwotą. W nagrodę przygotowaliśmy coś specjalnego: każdy Patron z tego progu będzie miał możliwość wziąć udział jako gość specjalny w jednym z live'ów na stronie "Poszła Kontra" na Facebooku. Oczywiście przysługują Ci również wszystkie bonusy z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Poszła Kontra w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Poszła Kontra - piszemy i gadamy o piłce nożnej!

Projekt "Poszła Kontra" powstał w lipcu 2018 roku w trakcie piłkarskich Mistrzostw Świata. Początkowo był to zwykły fanpage na Facebooku i konto na Twitterze. Jednak od 12 listopada 2021 r. funkcjonuje już strona internetowa poszla-kontra.com.pl.

Być może jesteś ciekawy/a, skąd w ogóle wzięła się nazwa "Poszła Kontra"... Kilka lat temu, oglądając jakiś mecz, usłyszałem, jak komentator mówi: "Poszła kontra i padła bramka!" Wtedy pomyślałem, że to właśnie jest to, czego szukam.

Nie jesteśmy portalem newsowym ani plotkarskim. Nie gonimy za tanią sensacją i nie mamy zamiaru nabijać sobie wyświetleń clickbaitowymi tytułami.

Ok, wyświetlenia są dla nas ważne, ale nie są celem samym w sobie. Dlatego u nas nie zobaczysz nagłówków w stylu "Gwiazda reprezentacji Hiszpanii może zmienić klub! Zobacz, na jaki!" albo "Gest tego piłkarza zaszokował wszystkich!"

Strona poszla-kontra.com.pl jest piłkarskim serwisem publicystycznym - taką piłkarską platformą do wymiany opinii. U nas zawsze znajdziesz wysokiej jakości komentarz do bieżących wydarzeń w polskiej, europejskiej i światowej piłce nożnej. Możesz liczyć na felietony, reportaże, wywiady, a także na fachowe analizy, których autorami są współpracujący z nami trenerzy, posiadający wieloletnie doświadczenie w zawodzie: Janusz Białek, Marek Motyka, Piotr Rzepka, Robert Kasperczyk.

Wierzymy, że na polskim rynku medialnym znajdzie się miejsce na tradycyjne, a przede wszystkim - obiektywne i bezstronne dziennikarstwo sportowe, którego celem nie jest gonitwa za kliknięciami i odsłonówkami.

Jeżeli podoba Ci się taka działalność - zostań naszym Patronem! Za każde wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy!

https://www.poszla-kontra.com.pl/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Poszła Kontra już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.