Tropiciele Zbrodni

W Patronite od 11.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1109

Liczba Patronów: 968

Zostań Patronem
11 patronów
220 miesięcznie
3 500 łącznie
Od dawna interesuję się sprawami kryminalnymi, a od 3 lat moją uwagę skupiam głównie na zaginięciach, dlatego jesienią 2019 roku założyłam kanał na temat zaginięć. Obecnie prowadzę dwa kanały - Poszukiwacze zaginionych oraz Tropiciele zbrodni.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Ania i prowadzę na YouTube dwa kanały. Pierwszy to "Poszukiwacze zaginionych", na którym staram się opowiadać historie osób zaginionych, by informacje trafiły do jak największego grona odbiorców, a tym samym, pomogły w odnalezieniu zaginionych.

Mój drugi kanał to "Tropiciele zbrodni", na którym omawiam różnego rodzaju sprawy kryminalne z całego świata. 

Wsparcie z Waszej strony pomoże mi rozwinąć oba kanały.

Pierwszym filmem, który stworzyłam, była sprawa zaginięcia Moniki Kobyłki. Ta sprawa męczyła mnie od dawna, dlatego postanowiłam omówić ją na kanale, by jak najwięcej osób dowiedziało się o zaginięciu dziewczynki. Mam nadzieję, że wśród moich widzów znajdzie się ktoś, kto pomoże odnaleźć Monikę. 

Kolejną bardzo ważną sprawą było zaginięcie Andżeliki Rutkowskiej, które kosztowało mnie wiele emocji. Wiem, że wielu widzów również przeżywa sprawę zaginięcia tej dziewczynki, a także wszystkich innych osób, o których mówię. Ostatnio wielu z Was przejęło się losem Aleksandry Gładysiak z Włocławka.

 

Chciałabym tworzyć kolejne filmy na kanale Poszukiwacza zaginionych, ponieważ uważam, że nadzieja umiera ostatnia i zawsze trzeba wierzyć, że uda się odnaleźć zaginione osoby. Zebrane fundusze pozwolą mi raz na jakiś czas spotkać się z rodzinami osób zaginionych i zrobić reportaż na miejscu.

Posiadam również drugi kanał pod nazwą Tropiciele zbrodni, na którym omawiam różnego rodzaju sprawy kryminalne i mam nadzieję, że będą się tam pojawiały filmy mniej więcej 6 razy w miesiącu.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Bartosz K.
Bartosz K.
Próg: 10 zł
Anna Macuda
Anna Macuda
Próg: 10 zł
Agnes Laczka
Agnes Laczka
Próg: 10 zł
Karolina Z
Karolina Z
Próg: 50 zł
Maja Bresch
Maja Bresch
Próg: 10 zł
emilia szulc
emilia szulc
Próg: 50 zł