Poszukiwacze Zaginionych Tropiciele Zbrodni

W Patronite od 11.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 621

liczba Patronów: 630

9 patronów
225 zł miesięcznie
295 zł łącznie
Od dawna interesuję się sprawami kryminalnymi, a od 3 lat moją uwagę skupiam głównie na zaginięciach, dlatego w jesienią 2019 roku założyłam kanał na temat zaginięć. Obecnie prowadzę dwa kanały - Poszukiwacze zaginionych oraz Tropiciele zbrodni.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Ania i prowadzę na YouTube dwa kanały. Pierwszy to "Poszukiwacze zaginionych", na którym staram się opowiadać historie osób zaginionych, by informacje trafiły do jak największego grona odbiorców, a tym samym, pomogły w odnalezieniu zaginionych.

Mój drugi kanał to "Tropiciele zbrodni", na którym omawiam różnego rodzaju sprawy kryminalne z całego świata. 

Wsparcie z Waszej strony pomoże mi rozwinąć oba kanały.

Pierwszym filmem, który stworzyłam, była sprawa zaginięcia Moniki Kobyłki. Ta sprawa męczyła mnie od dawna, dlatego postanowiłam omówić ją na kanale, by jak najwięcej osób dowiedziało się o zaginięciu dziewczynki. Mam nadzieję, że wśród moich widzów znajdzie się ktoś, kto pomoże odnaleźć Monikę. 

Kolejną bardzo ważną sprawą było zaginięcie Andżeliki Rutkowskiej, które kosztowało mnie wiele emocji. Wiem, że wielu widzów również przeżywa sprawę zaginięcia tej dziewczynki, a także wszystkich innych osób, o których mówię. Ostatnio wielu z Was przejęło się losem Aleksandry Gładysiak z Włocławka.

 

Chciałabym tworzyć kolejne filmy na kanale Poszukiwacza zaginionych, ponieważ uważam, że nadzieja umiera ostatnia i zawsze trzeba wierzyć, że uda się odnaleźć zaginione osoby. Zebrane fundusze pozwolą mi raz na jakiś czas spotkać się z rodzinami osób zaginionych i zrobić reportaż na miejscu.

Posiadam również drugi kanał pod nazwą Tropiciele zbrodni, na którym omawiam różnego rodzaju sprawy kryminalne i mam nadzieję, że będą się tam pojawiały filmy mniej więcej 6 razy w miesiącu.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni