PRAWO PUSTYNI

W Patronite od 16.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

STWARZAMY MOCNY FUNDAMNET PRAWA PUSTYNI !

20 000 zł

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Cieszymy się, że jesteś, że swoim Wnętrzem współtworzysz Prawo Pustyni, cieszymy się, że teraz Ciebie Pustynia wspiera, niezmiennie, że otwierasz się na skarby jakie ona ma tylko dla Ciebie, dzięki niej możesz więcej. W Prawie Pustyni tworzą się fundamenty, uruchamia się Życie, tutaj rodzi się pokochanie człowieczeństwa. Cieszymy się, że chcesz zostawić w świecie tak mocny ślad i tworzyć rewolucję. I już teraz mamy dla Ciebie coś co pozwoli Ci doświadczyć Prawa Pustyni.


Przygotowaliśmy skarby dzięki, którym Ty Powrócisz na Pustynie, która rozpala ogień do życia, a Prawo Pustyni jako letnie wydarzenie 7-9.07.2023 roku dużo szybciej się ucieleśni na trwałych fundamentach.
Potrzebujemy opłacić działania całego Desert Teamu, stworzyć wizualną niespodziankę, która będzie zapraszać Ludzi Pustyni. I już teraz rusza przedprzedsprzedaż  biletów - ilość tylko 50 ( później ceny rosną ), a także zapraszamy Cię do zapoznania się z wyjątkowymi prezentami, aby wybrać ten dopasowany właśnie do Ciebie ! Naszym celem jest zebranie 20 000 na stworzenie trwałych fundamentów PRAWA PUSTYNI, aby szybciej uruchomić całe wydarzenie. To jest czas na przyjęcie wsparcia od Pustyni.

Ogień do dzieła ! 
z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team
Zostań Patronem
Kup na prezent