Avatar użytkownika

PRAWO PUSTYNI

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy!
Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia!
Wpłacając jakąkolwiek kwotę, wspierasz rewolucję, czyli szereg inicjatyw związanych z Pustyniami świata, w roku 2023 z Pustynią Błędowską, dzięki której ludzie uzdrawiają się poprzez Powroty do swojego Wnętrza. Tego najbardziej potrzebujemy teraz, aby świat stał się lepszym, bezpieczniejszym miejscem i w tym pomaga nam żywioł Pustyni. Dlatego nas Połączyła. Stając tu z nami, dotykasz serca, aby powracać do swojego Wnętrza, aby definiować na Nowo Człowieczeństwo, dla Siebie i dla wszystkich, poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze masz największy wpływ na to, co na Zewnątrz. Zasilasz nie tylko ideę, ale realnie wpływasz na zmiany w świecie.

Jak Pustynia działa? Dlaczego tak w nią inwestujemy? Ona nieustannie nas wspiera, sprawia, że masz uczucia rozbierania do Nagiej Prawdy, do Twojej całkowitej Wolności poprzez Twój Dom, prawdę, jaką nosisz w sercu. Dzięki niej zostawiasz Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalasz Ogień Swojego życia z tym głębokim, rdzeniowym sensem. Dokładasz się więc do zdarzeń, które dodadzą Ci paliwa do życia.
O tym jest PRAWO PUSTYNI. A sama Pustynia jest niezmiennie tłem dla Człowieka i miejscem naszego wartościowego spotkania. Bądź z nami.

DODATKOWO Ta wpłata oznacza, że otrzymujesz rezerwację na zakup biletu na najważniejsze wydarzenie na żywo w lecie 2023 roku na Pustyni Błędowskiej, kiedy ruszy pierwsza pula biletów (później ceny rosną). Mamy ograniczone miejsca i imienne wejściówki, także to cenna rzecz.
Dodatkowo Twoje imię i nazwisko będzie wyświetlone w podziękowaniach na stronie internetowej (FB i IG).

Z serca dziękujemy!
Prawo Pustyni
Desert Team
30 zł miesięcznie
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Otrzymujesz wszystko co w pierwszej opcji oraz nagrany, opublikowany w mediach film, gdzie Alicja Klimek dziękuje wszystkim osobom z imienia, nazwiska i miejsca pochodzenia oraz specjalnie dla Ciebie i wszystkich osób, które wybrały tę opcję zrobimy okrzyki z brawami podczas koncertów na najważniejszym wydarzeniu na żywo latem 2023 roku na Pustyni.

Z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team
50 zł miesięcznie
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Otrzymujesz wszystko co w pierwszej opcji oraz wchodzisz do specjalnej grupy online #desertpeople, gdzie raz w tygodniu będzie publikowany materiał, który w sposób szczególny wprowadzi Cię do letniego wydarzenia w 2023 roku.

Z serca dziękujemy!
Prawo Pustyni,
Desert Team
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Otrzymujesz wszystko co jest w opcji pierwszej i trzeciej oraz najważniejsze jednodniowy BILET IMIENNY NA LETNIE WYDARZENIE 2023 - PRAWO PUSTYNI/ Pustynia nas połączyła. W wyjątkowej cenie! Tak, biorąc udział w Prawie Pustyni całkiem możliwe, że będziesz występował w filmie, który zostanie stworzony podczas tego niepowtarzalnego czasu. W tej przedprzedsprzedaży mamy tylko 50 biletów.

Z serca dziękujemy!
Prawo Pustyni,
Desert Team

PS. Jeśli po miesiącu będziesz dalej opłacał tę opcję, otrzymasz bilet na kolejny dzień. Możesz także zamienić opcję na inną.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Otrzymujesz wszystko to co jest w opcji pierwszej oraz trzeciej, także najważniejsze - jednodniowy BILET IMIENNY NA LETNIE WYDARZENIE - PRAWO PUSTYNI/ Pustynia nas połączyła. W wyjątkowej cenie! Tak, w tej opcji na pewno bierzesz udział w filmie Prawo Pustyni. Kamera za Tobą podąży podczas wydarzenia lub możesz tę opcję wymienić na pół godziny za kulisami podczas koncertów. Jest konkret ! Mamy jedynie 10 miejsc.

z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team

PS. Jeśli po miesiącu będziesz dalej opłacał tę opcję, otrzymasz bilet na kolejny dzień plus wielokrotność już zaproponowanego czasu za kulisami. Możesz także zmienić opcję na inną.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Tu już robi się gorąco. Otrzymujesz wszystko co jest w opcji pierwszej i trzeciej oraz Alicja Klimek namaluje obraz inspirowany Twoim biznesem. Będzie to dzieło nasycone ideami jakie wnosisz do swoich działań, będzie miało głęboką symbolikę. Twój biznes stanie się esencją artystyczną. Przed stworzeniem, porozmawiasz z Alicją Klimek, aby wdrożyła się w Twój świat. Nadacie razem tytuł tego dzieła. I oczywiście ten obraz będzie można zakupić później podczas jej indywidualnej wystawy na Prawie Pustyni latem 2023. Mamy jedynie 10 miejsc.

Z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
1 dostępne miejsce
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Oczywiście, że otrzymujesz wszystko co w pierwszej i trzeciej opcji oraz spędzasz pół dnia z Artystami podczas inkubatora artystycznego na Pustyni, jeszcze tej zimy. Nazwiska Artystów Muzyków już wkrótce będą znane. Tak, to czas na poczucie Pustyni w ramach Prawa Pustyni, to głęboko inspirujące doświadczenie.
Mamy tylko jedno miejsce.

Z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team
8000 zł miesięcznie
Wybierz 8000 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! Oczywiście otrzymujesz wszystko co w pierwszej opcji i trzeciej oraz Twój Portret zainspirowany Prawem Pustyni w wykonaniu Alicji Klimek. Format dzieła 60 x 90. Klasyka. Kultowy wymiar. Mamy jedynie 5 miejsc.

Z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team

PS. Po miesiącu możesz zamienić tę opcję na inną albo zlecić kolejny Portret dla bliskiej osoby.
10000 zł miesięcznie
Wybierz 10000 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękujemy ! Dzięki Tobie Prawo Pustyni się rozprzestrzenia ! W tej opcji Zwyciężasz. Zabierasz do domu obraz Alicji Klimek wartości przybliżonej do 10 000 PLN albo wpłacasz przez 3 miesiące tą sumę i otrzymujesz obraz o wartości 30 000 PLN.
W tej opcji spotykasz się z Alicją Klimek na Pustyni wraz z zakupionym przez Ciebie obrazem, abyś doświadczył/a Prawa Pustyni poprzez indywidualne wprowadzenie. Tak, Pustynia będzie Twoim wsparciem, a obraz drogowskazem w Twojej budującej rewolucji. Spotkacie się przed letnim wydarzeniem, ustalicie dogodny dla Was termin. Gratulujemy!

z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PRAWO PUSTYNI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Razem z nami tworzysz Nową definicję Człowieka z ogromnym wsparciem samej Pustyni, bo Prawo Pustyni zrzesza prawdziwych Artystów Rewolucjonistów w duchu globalnych zmian na lepsze, tu Powracasz do wiary w Człowieka. Łączymy się na Pustyniach świata, startujemy na Pustyni Błędowskiej latem 2023

Artyści Rewolucjoniści potrzebują Pustyni, Ci którzy nieustannie działają w imię dobra ludzi na ziemi, też samej ziemi. Tego najbardziej potrzebujemy teraz, aby świat stał się lepszym i bezpiecznym miejscem i w tym pomaga nam Pustynia, to dlatego nas połączyła. Stojąc tu z nami dotykasz serca, aby Powracać do swojego Wnętrza, aby definiować na Nowo Człowieczeństwo, dla Siebie i dla wszystkich, poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze masz największy wpływ na to co na Zewnątrz. Będąc tutaj zasilasz nie tylko ideę, ale realnie wpływasz na zmiany w świecie.

Pustynia nieustannie nas wspiera, sprawia, że masz uczucia rozbierania do Nagiej Prawdy, do Twojej całkowitej Wolności poprzez Twój Dom, prawdę jaką nosisz w Sercu. Dzięki niej zostawiasz Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalasz Ogień Swojego Życia z tym głębokim, rdzeniowym Sensem. 

O tym jest PRAWO PUSTYNI, a sama Pustynia jest niezmiennie tłem dla Człowieka i miejscem naszego spotkania. Bądź z nami. 

 

film z pierwszego wydarzenia w obrębie Prawa Pustyni, indywidualna wystawa Alicji Klimek 

 

7-9.07.2023  /  SZTUKA / MUZYKA / NATURA / SŁOWO / REWOLUCJA / WRAŻLIWOŚĆ / CZŁOWIEK 

 

Łączymy się na Pustyniach świata, stratujemy na Pustyni Błędowskiej 7-9.07.2023. To co we wnętrzu Prawa Pustyni 2023 jest wielką niespodzianką, która już wkrótce będzie dla Ciebie rozpakowana. Którzy Artyści podążą za Prawem Pustyni, którzy Ludzie Rewolucji, jaka mapa stworzy się na Pustyni. W tych przedziwnych czasach łączymy się, na 3 dni Artyści Rewolucjoniści staną się głosem Pustyni. 

Dlatego tak ważne jest CZUCIE w Prawie Pustyni, żebyś właśnie Ty, właśnie dziś POCZUŁ/A czym ono jest i już dziś zdecydował/a, że chcesz być jego częścią ! 

 

......

Zaczęło się od kiedy codziennie, niezmiennie podejmuję inną decyzję niż tą, którą podjął mój tata rezygnując z życia. Codziennie niezmiennie wybieram by żyć.


Prawo Pustyni chciało się wyrazić. Stałam się głosem Pustyni, aby ona mogła Cię wziąć w całości. Ona Cię trzyma, obejmuje i jednocześnie podpiera (rodzaj żeński ) abyś stanął w pełnej gotowości do dzieła, abyś się stawił, był nieustający, wytrwały w swoich dążeniach.

Prawo Pustyni to rewolucja, to Nowa Definicja Człowieka. Pustynia niezmiennie tłem dla Człowieka.


A teraz poczuj, bo jest to doświadczenie fizyczne, zmysłowe, cielesne..

Prawo Pustyni –  bezkres, cisza, jasność, ziemia pod stopami, gorący piach, głos wiatru, świst, melodia wydm, ostrość. Gorący dzień, lodowata noc – tu nie ma półśrodków, ogromne kontrasty wyraziste cienie, blask, światło, wyrysowany mocny kontur. Tutaj jest jeden warunek, Wszystko albo Nic, Ty wobec reszty świata, Ty i Twoja prawda. Idziesz na całość. Rzucasz się w jej ramiona w zaufaniu, jak ten wyjątkowy skok ze sceny w tłum. Wszystko na jedną kartę. Lodowate noce, upalne dnie. Liczysz na siebie. I odkrywasz że w Tobie jest wszystko czego Ci brakuje.

Reflektory. Ty jesteś punktem odniesienia, Pustynia tłem dla Ciebie, ona wydobywa Ciebie na światło. Twój głos niesie się daleko, szeroko, w każdą stronę niczym rockowe brzmienie.. 

Pustynia jest wytrwała, jak istoty na niej żyjące, jest stabilna, niezmienna, jakby w ciągłym oczekiwaniu na Ciebie.


i uwaga, zaczynają się paradoksy :

/Pustynia jest pamięcią o życiu, o Człowieku, o sensie samego ludzkiego istnienia i działania

/W kontakcie z rozpadem, z przemijalnością stajesz w obliczu nieśmiertelności. Tu na prawdę nabiera wyrazu wszystko co zostaje uobecnione.

/Pustynia jest odżywcza, bo sięgasz do realnego źródła, które jako jedyne w pełni Cię zaspokaja, odżywia, karmi 

Alicja Klimek, Prawo Pustyni

 

NAGA PRAWDA / WOLNOŚĆ /  DOM / ŚLAD / OGIEŃ - po życie, po sens !

 

Tutaj na PATRONITE odbierzesz dla siebie skarby dzięki, którym Ty Powrócisz na Pustynie, a Prawo Pustyni jako letnie wydarzenie 2023 roku dużo szybciej się ucieleśni na trwałych fundamentach. Opłacamy działania całego Desert Teamu, którego tworzą Ludzie wielkich serc i czynów, profesjonaliści. Tworzymy wizualną niespodziankę, która będzie esencją Prawa Pustyni i zaproszeniem. I już teraz rusza przedprzedsprzedaż  biletów - ilość tylko 50 (później ceny rosną), a także zapraszamy Cię do zapoznania się z wyjątkowymi prezentami, abyś wybrał ten dopasowany właśnie do Ciebie i już teraz doświadczył Prawa Pustyni.

Cieszymy się, że jesteś, że swoim Wnętrzem współtworzysz Prawo Pustyni, cieszymy się, że teraz Ciebie Pustynia wspiera, niezmiennie, że otwierasz się na skarby jakie ona ma tylko dla Ciebie, dzięki niej możesz więcej. W Prawie Pustyni tworzą się fundamenty, uruchamia się Życie, tutaj rodzi się pokochanie człowieczeństwa. Cieszymy się, że tworzysz rewolucję i chcesz zostawić w świecie tak mocny ślad.

Ogień do dzieła ! 
z serca dziękujemy ! 
Prawo Pustyni, 
Desert Team

CZY CHCESZ WIĘCEJ  ? Odbierz niespodziankę dla Ciebie !                                                              a jeszcze więcej idei tu  PRAWO PUSTYNI  

 

* W Prawie Pustyni nie ma miejsca na środki odurzające, na alko i narko.                                 Sama Pustynia jest najlepszym tripem na świecie poprzez Powrót do Wnętrza

 

- Jakim Prawem wzywasz mnie, abym tworzył Nową Definicję Człowieka, który poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze ma największy wpływ na to co na Zewnątrz? Jakim Prawem nieustannie mnie wspierasz, rozbierasz mnie do Nagiej Prawdy, do Wolności poprzez mój Dom, abym zostawił Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalał Ogień Mojego życia z tym głębokim, rdzeniowym sensem?!   

- PRAWEM PUSTYNI. 

 

ALICJA KLIMEK - ARTYSTKA - MALARKA - WIZJONERKA PRAWA PUSTYNI

urodziłam się 1991 roku w Olkuszu, dorastałam tuż przy Pustyni Błędowskiej ( dlatego Prawo Pustyni zaczyna swój trip na moich rdzennych terenach ). Ukończyłam Liceum im. Stanisława Witkiewicza - Witkacego w Krakowie o profilu artystyczno-teatralnym. W latach 2011- 2016 studiowałam na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tytuł pracy magisterskiej brzmiał - MONIDŁO. ODKRYWANIE TOŻSAMOŚCI, która została zakończona najwyższą oceną. Integralną jej częścią były dwa aneksy z rysunku i plakatu, otrzymałam także liczne nagrody Rady Akademii Sztuk Pięknych za moje obrazy i rysunki. 

Jestem mamą Sambora i Blanki. Po studiach zajęłam się rodziną równolegle zagłębiałam się w swoją podświadomość podczas terapii, tworzyłam, pisałam teksty pogłębiające problematykę świadomości i tożsamości. Prowadziłam projekty MONIDŁO - POWRÓT DO WNĘTRZA oraz OSWAJANIE EMOCJI, badałam w nich ludzkie mechanizmy. Wiele moich prac pojawiło się na wystawach indywidualnych i grupowych w Polsce i za granicą ( Tokio )

Teraz maluję obrazy, tworzę moje fundamentalne, długofalowe, trwałe, ponadczasowe PRAWO PUSTYNI. Uniwersum, który wypływa z fundamentów mojej historii, a także z całej drogi życia. Mam szerokie i wysokie marzenia, które po kolei spełniam, a czasem nie po kolei , a od razu ! Tak jestem uparcie ambitna i niezależna. Jeśli się w coś już angażuję to wkładam całe serce. Taka ja. Na co dzień mieszkam i tworzę przy Pustyni Błędowskiej, choć zazwyczaj jestem w podróży.

Więcej o mnie Alicji, możesz przeczytać w międzynarodowym magazynie o sztuce współczesnej Al-Tiba9, w którym jest ze mną wywiad !  tu link: https://www.altiba9.com/artist-interviews/alicja-klimek-law-of-the-desert

to co ? do dzieła ? 

z Serca i Wnętrza, 

Alicja Klimek i Desert Team

 

PS. Treść poniżej jest dodana od zespołu Patronite, który dba o zasady tej przestrzeni :)

 

Cele Autora

STWARZAMY MOCNY FUNDAMNET PRAWA PUSTYNI !
  • 20 000 zł
  • 20 000 zł brakuje
0%
Cieszymy się, że jesteś, że swoim Wnętrzem współtworzysz Prawo Pustyni, cieszymy się, że teraz Ciebie Pustynia wspiera, niezmiennie, że otwierasz się na skarby jakie ona ma tylko dla Ciebie, dzięki niej możesz więcej. W Prawie Pustyni tworzą się fundamenty, uruchamia się Życie, tutaj rodzi się pokochanie człowieczeństwa. Cieszymy się, że chcesz zostawić w świecie tak mocny ślad i tworzyć rewolucję. I już teraz mamy dla Ciebie coś co pozwoli Ci doświadczyć Prawa Pustyni.


Przygotowaliśmy skarby dzięki, którym Ty Powrócisz na Pustynie, która rozpala ogień do życia, a Prawo Pustyni jako letnie wydarzenie 7-9.07.2023 roku dużo szybciej się ucieleśni na trwałych fundamentach.
Potrzebujemy opłacić działania całego Desert Teamu, stworzyć wizualną niespodziankę, która będzie zapraszać Ludzi Pustyni. I już teraz rusza przedprzedsprzedaż  biletów - ilość tylko 50 ( później ceny rosną ), a także zapraszamy Cię do zapoznania się z wyjątkowymi prezentami, aby wybrać ten dopasowany właśnie do Ciebie ! Naszym celem jest zebranie 20 000 na stworzenie trwałych fundamentów PRAWA PUSTYNI, aby szybciej uruchomić całe wydarzenie. To jest czas na przyjęcie wsparcia od Pustyni.

Ogień do dzieła ! 
z serca dziękujemy !
Prawo Pustyni,
Desert Team

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PRAWO PUSTYNI już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.