Avatar użytkownika

Krystyna Bezubik

0
patronów
0 
miesięcznie
3 580 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję. Dzięki Twojej wpłacie wiem, że to co tworzę jest dla Ciebie wartościowe i czuję motywację, by pisać więcej i lepiej.
Za każdym razem, gdy będę trzymać w dłoni 5 zł uśmiechnę się do Ciebie.
10 zł miesięcznie
Jestem wzruszona, że chcesz mi przekazać 10 zł. Właśnie postawiłaś mi kawę latte, dzięki której mam energię do pisania. Dziękuję, to dużo. Dlatego zapraszam Cię do specjalnej grupy na Facebooku, którą tworzę dla moich patronów.
Zyskasz w ten sposób dostęp do moich relacji, jak idzie mi pisanie. Zdjęć notatek, opowieści z zaplecza. Jako członkini (lub członek) grupy będziesz mógł podpowiadać, o czym chcesz przeczytać na blogu.

Otrzymasz również mój uśmiech z rogu za 5 zł
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
10 dostępnych miejsc
Dwadzieścia pięć złoty to latte z mufinką. Dzięki Tobie naprawdę mam dużo energii do pisania. Jestem Ci bardzo wdzięczna za zaufanie, którym obdarzysz mnie i mój projekt. Dlatego chcę Ci się odwdzięczyć zapraszając Cię na spotkanie Wirtualnej Kawiarni Literackiej. To spotkania comiesięczne online o pisaniu z ćwiczeniami (od października do czerwca). To coś więcej niż webinar, bo nie tylko słuchasz, ale rozmawiasz z innymi uczestnikami i piszesz.

A co więcej – będziesz mieć wpływ na temat spotkania.

Oczywiście również przysługują Ci nagrody z pakietu za 5, 10 zł.
35 zł miesięcznie
Wybierz 35 zł
10 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie jest dla mnie bezcenne. Dzięki Tobie istnieje mój blog, a ja piszę mogę odnajdywać coraz ciekawsze tematy do opracowania. Kawy i herbaty też mi nie brakuje ;-)
Dlatego też wyślę Ci elektroniczny certyfikat z moim zdjęciem i podpisem, i motywującym hasłem.

Oczywiście również otrzymasz nagrody z pakietu za 5, 10 i 25 zł.
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
5 dostępnych miejsc
Jesteś naprawdę hojna (hojny)! W pewnym sensie mój blog staje się naszym blogiem. Dlatego też przedstawię Cię na mojej stronie w zakładce Patroni (opis na 300 znaków ze spacjami). Dodatkowo przy opisie może się pojawić adres Twojej strony www, logo lub zdjęcie. Na pewno nie zginiesz w tłumie, bo przewiduję tę nagrodę tylko dla kilku osób.

Oczywiście również przysługują Ci nagrody z pakietów za 5, 10 zł, 25 zł i 35 zł.
350 zł miesięcznie
Wybierz 350 zł
2 dostępne miejsca
Dzięki Tobie mogę codziennie pisać w kawiarni, pić latte i zagryzać je mufinką. Skoro tak bardzo cenisz to, co robię, chcę Ci się szczególnie odwdzięczyć. Nagram z Tobą 30 minutowy wywiad, w trakcie którego opowiesz o sobie, o tym, co robisz. Z wywiadu zrobię post na jednym z moich blog, wrzucę go też na mój kanał na YT.

Oczywiście otrzymasz również nagrody z wcześniejszych pakietów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krystyna Bezubik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pisarka. Poszukiwaczka marzeń i słów. Od lat przemierzam krainę Króla Ducha, by uchwycić to, co nieuchwytne. Wierzę, że twórczość, sztuka i wszystko, co kryje się pod terminem „kultura wysoka”, jest potrzebne ludzkości, by ta mogła się rozwijać. Piszę dla marzycielek, czyli wyjątkowych kobiet.

Jestem

Pisarką – publikowałam w „Fa-arcie”, „Epei”, „Zupełnie Innym Świecie”. Wydałam tomik opowiadań „Podróż”, książkę naukową „Tatry huczą gnozą”, „Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania” oraz prozę poetycką „Raj na kredyt”.

Bywam jurorką w konkursach literackich.

Blogerką – prowadzę blog autorski krystynabezubik.pl; a także  blog piszebochce.pl

Doktor literaturoznawstwa – studia doktoranckie i obrona w IBL PAN w Warszawie

Panią od pisania –stworzyłam serię kursów pisarskich i publikacji "Piszę, bo chcę".

Od ponad siedmiu lat wspieram początkujących autorów w realizacji ich marzeń.  Na półce mam coraz więcej książek "moich" autorów. Czuję się doulą lub matką chrzestną każdej książki, każdego bloga, które powstały pod moim okiem.

Ja - Pani od pisania

Już jako dziecko wiedziałam, że chcę zostać pisarką. Pierwsze wiersze i opowiadania pisałam w szkole podstawowej. W trakcie studiów uczestniczyłam w zajęciach dla osób piszących. Potem przyszła praca w szkole (byłam nauczycielką języka polskiego) i studia doktoranckie. Nie przekreśliło to moich pisarskich planów.

W pewnym momencie poczułam, że chcę wspierać osoby, które marzą o własnej książce, a borykają się różnego typu blokadami,  niepewnością czy mają talent, brakiem czasu. Z myślą o nich stworzyłam program pierwszego kursu kreatywnego pisania "Piszę, bo chcę".

Dodatkowo otworzyłam Kawiarnię Literacką - comiesięczne, otwarte  spotkania dla osób, które marzą o napisaniu własnej książki, o wypuszczeniu tekstów z szuflady. Spotkania odbywały się stacjonarnie w Białymstoku, a z czasem powstała wersja online, czyli Wirtualna Kawiarnia Literacka. Spotkania te prowadziłam przez pięć lat, zyskały sporą popularność i z czasem przekształciły się w spotkania Write Clubu. 

O Kawiarni Literackiej opowiadałam między innymi w TVP Białystok:

Ja - pisarka

Jakiś rok temu stworzyłam swój blog autorski krystynabezubik.pl

Pokazuję na nim swoją inną twarz. Twarz kobiety, która od lat przemierza krainę Króla Ducha, by uchwycić to, co nieuchwytne. Jednak gdy zstępuje na ziemię, twardo po niej stąpa. Co jakiś czas ze zdziwieniem zatrzymuje się i odkrywa, jak wiele wersji siebie nosi w sobie.

Blog krystynabezubik.pl to miejsce z fragmentami mojej twórczości literackiej, ale również artykuły  dla wyjątkowych kobiet. Dzielę się na nim swoimi odkryciami odnośnie książek z klasyki literatury.  Sporą popularnością cieszy się artykuł o wątku feministycznym w "Nad Niemnem", a także relacja z mojej wyprawy nad Niemen w towarzystwie odtwórców głównych ról z filmu. Mnie samą zaskoczyło, że lektura szkolna może wzbudzić tak żywe dyskusje.

Wierzę, że twórczość, sztuka i wszystko, co kryje się pod terminem „kultura wysoka”, jest potrzebne ludziom, by mogli się rozwijać. Wierzę, że sprawy Ducha i sięganie po to, co wyjątkowe, kształtuje to, kim jesteśmy. Dlatego wolę pójść do teatru niż do zatłoczonego pubu. Dlatego piszę książki, które są dalekie od łatwych romansów i pełnych akcji kryminałów.

Chcę nadal pisać, a właściwie piszę. I mam nadzieję, że wkrótce znowu przeżyję tak piękną premierę książki, jak ta, którą możecie obejrzeć:

Ja w przyszłości

W jednym z filmów Woodego Allena usłyszałam zdanie: "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach". Kilka razy mi się to w życiu sprawdziło. Miałam swoje plany, pomysły na siebie, ale czas je weryfikował, a życie podpowiadało inne rozwiązania. Na przykład byłam pewna, że chcę uczyć w szkole. Po kilku latach bycia polonistką zrozumiałam, że to nie dla mnie. Że bardzo ważna jest dla mnie wolność i podążanie za marzeniem.

A więc podążam za tym marzeniem od lat i planuję dalej to robić.

Na razie wiem, że chcę rozwijać blog autorski, pisać coraz więcej o literaturze, kulturze. Pokazywać swój punkt widzenia i zachęcać innych, by sięgali po to, co piękne, mądre i wyjątkowe.

Pragnę inspirować kobiety do tego, by były sobą. By z dumą mówiły o swoich zainteresowaniach, bez dopasowywania się do standardów, które nie są ich standardami.

Wiem też, że piszę kolejną powieść, a w przepastnych czeluściach komputera czeka tomik opowiadań. Także - chcę pisać i wydawać. I chcę być sobą!

Cele Autora

Rozwój bloga dla wyjątkowych kobiet (i mężczyzn)
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Wiem, że cenicie blog krystynabezubik.pl, za teksty, które są teksty są inne i świeże. Bo pasuje Wam moja osobowość i pióro.

Chcę rozwijać ten blog – tworzyć przestrzeń dla wyjątkowych kobiet, romantyczek z klasą. Dla nas, które są jak kieliszek czerwonego, wytrawnego wina. Pragnę pisać dla Was ekskluzywne artykuły; dostarczać treści, które można smakować. Pisanie wymaga czasu i skupienia. Przydają się też litry kawy i herbaty, a od czasu do czasu pobyty w kawiarni, dzięki którym powstają kolejne strony. To też wizyty w galeriach, książki, materiały, które sprawiają, że mogę przekazać Ci coś ponadprzeciętnego. To też realny koszt korekty artykułów, by były naprawdę z wyższej półki.

Rozwijajmy ten blog wspólnie. Pokażmy światu, że chcemy czegoś więcej niż codzienna masówka. Że pragniemy otaczać się pięknymi słowami, mądrymi treściami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krystyna Bezubik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

MiBooks
MiBooks
25 zł
Marta Goworko
Marta Goworko
25 zł
Monika Nowak
Monika Nowak
25 zł
Monika Kurdej
Monika Kurdej
25 zł
Małgorzata Błaszczak
Małgorzata Błaszczak
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.