Minerva

W Patronite od 04.05.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
485 zł łącznie
Od kiedy w 2013 roku ukończyłam historię sztuki, robię wszystko aby zajmować się sztuką każdego dnia - zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

O Autorze

 

                     

                                       

 

KIM JESTEM?

Cześć! Nazywam się Justyna Stasiek-Harabin, w 2013 roku ukończyłam historię sztuki na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i od tego czasu wszystko co robię, wiąże się mocno ze sztuką. Od roku zajmuje się redagowaniem magazynu „Artysta i Sztuka”, pracuję na pół etatu w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu, oraz od 2015 roku prowadzę bloga o sztuce o nazwie „Minerva”.

 

DLACZEGO BLOGUJĘ?

Mocno wierzę, że bycie historykiem sztuki, oprócz wielkiej przyjemności obcowania z artystami, wiąże się również z pewną społeczną misją. Między innymi, właśnie dlatego postanowiłam założyć bloga, na którym staram się pisać na tematy artystyczne w sposób lekki i przyjemny. Chciałabym, aby sztuka docierała do każdego, bez względu na poziom wykształcenia, status społeczny czy znajomość nurtów w malarstwie. Wiadomości, które codziennie otrzymuje od czytelników utwierdzają mnie w przekonaniu, że ta misja naprawdę ma sens, dlatego staram się spełniać swoje zadanie jak najlepiej. Choć temat szeroko pojętej sztuki nigdy nie będzie bił rekordów popularności, bardziej niż statystyki, cenię sobie jednak świadomość, że dzięki Minervie dowiadujecie się nowych rzeczy, a Wasz stosunek do sztuki zmienia, się. Na lepsze :)DLACZEGO PROSZĘ O POMOC?

 

Praca w muzeum na pół etatu to zdecydowanie za mało, aby normalnie żyć i wspierać rodzinny budżet. Z drugiej strony, taki układ daje mi bardzo dużo czasu wolnego, który mogę pożytkować na wyszukiwanie i tworzenie nowych treści na blogu. Będe bardzo wdzięczna i szczęśliwa, jeśli Wasze wsparcie, chociażby minimalne, sprawi, że nie będę musiała szukać dodatkowej pracy i poświęcę się temu co kocham, czyli pisaniu, zwiedzaniu, podóżowaniu po muzeach i wzbogacaniu kolekcji albumów i książek o sztuce. 

Zostań moim patronem, wesprzyj mnie i sztukę :) 

 

Mój bloghttp://www.laminerva.pl/
Profil prywatny na fb: https://www.facebook.com/J.Stasiek

 

 

                                                                       

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem