Tu Okuniewska

W Patronite od 25.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 95

liczba Patronów: 80

160 patronów
3 140 zł miesięcznie
67 805 zł łącznie
To mój profil Patronite, gdzie możecie postawić mi kawę

O Autorze

Tu Okuniewska, a to jest ta sekta, o której Wam mówiłam (że mnie do niej zaproszono).

Żartuję. To jest miejsce, w którym Ci z Was, którzy czują, że chcą się dokładać do powstawania moich dwóch podcastów "Tu Okuniewska" i "Ja i moje przyjaciółki idiotki", mogą to zrobić. 

Nie obiecuję Wam sześciu odcinków tygodniowo, bo przecież wiecie, że bym się chyba przekręciła. Nie obiecuję Wam intro, bo nie umiem obsługiwać programów muzycznych. Nie mogę Wam też obiecać, że zawsze będę zabawna - bo jak sami wiecie, z igraszek przychodzą płaczki i czasem mogę być szczerze smutna. Ale będę sobą, bo po to powstały oba moje podcasty :)

W pierwszym z nich, "Tu Okuniewska", mogę obiecać jedno. Że opowiem Wam o swoich kolejnych życiowych przemyśleniach, żenujących pomysłach na startapy, zmianach planów i rozmowach z Tedem. Usłyszycie też głosy moich przyjaciół, którzy udzielą "sprostowań" do niektórych faktów o mnie :) Ale będzie też o tym, kto wymyślił arbuzowy smak, jakich porad nigdy nikomu nie udzielę i o tym wszystkim, co rodzi się w mojej głowie podczas mojej przyziemnej pracy przy krojeniu marchwi i smażeniu burgerów.

A w "Ja i moje przyjaciółki idiotki" będę dalej szerzyć wiarę w dziewczyńską mądrość i odwagę i bez końca powtarzać, że nigdy nie jesteśmy same z naszym złamanym sercem. I że typy wychowywane przez wilki rodzą się watahami, głównie po to, żeby nas robić i doprowadzać do szaleństwa :)

Planuję rozwijać ten podcast wzbogacając go o więcej odcinków o Was - budując go na też na Waszych historiach. Moim marzeniem jest, żeby druga seria "Idiotek" płynnie przeszła w moje rozmowy ze znanymi idiotkami, a może w przyszłości stała się scenariuszem serialu, albo książki? Tak czy inaczej, chcę, żeby ten podcast rósł razem z powiększającą się społecznością dumnych Idiotek, docierał jeszcze dalej, oraz żeby był plastrem wsparcia na złamane serca. I okazją do pośmiania się z siebie.  

Jeśli chcecie usłyszeć wszystkie te rzeczy, to możecie wrzucić do tej internetowej skarbonki coś od siebie. A jeśli nie chcecie nic wrzucać, to i tak to usłyszycie! Rewelacyjny deal! 

Tu Okuniewska, z piwniczki w Reykjaviku, a to był opis do Patronajta.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem