Projektanteczka

W Patronite od 16.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Rozwój kanału i marki Projektanteczka

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Rok 2019 nie był dla mnie najłatwiejszy. Ogrom projektów i planów na rozwój kanału Projektanteczka, które chciałam zrealizować, niestety się nie powiódł. Nieplanowane okoliczności życiowe, niewystarczająca ilość potrzebnego budżetu konieczna do rozwoju kanału, a ostatecznie zepsucie się sprzętów, na których stworzyłam wcześniejsze filmy, grafiki, treści graficzne do marki, całkowicie zablokowały mi to wszystko, co chciałabym w mijającym już roku osiągnąć.Zawsze inwestowałam w sprzęty, ale nie przypuszczałam, że wszystkie zepsują się w jednym czasie.

Budżet związany z utrzymaniem się i wdrażaniem nowych, jeszcze nieznanych marek, stale jest niewystarczający, aby móc się rozwijać z rozmachem, podnosić jakość nagrywanych filmów (do czego dążę od założenia kanału), nagrywać miejsca i tematy, które chciałabym pokazać, i o których chciałabym opowiedzieć swoim odbiorcom.

W pierwszej kolejności, dzięki wsparciu Patronów, potrzebowałabym skompletować dobrej jakości sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu jakość moich filmów wzrośnie. Aparat/kamera do vlogowania, filmów z podróży i filmów poradnikowych, mikrofon, specjalistyczny laptop do składania filmów z każdego miejsca na ziemi, aby moi odbiorcy nigdy nie musieli czekać na planowane publikacje oraz oprogramowanie do montażu, które pozwoli tworzyć ciekawe produkcje. To główne wydatki, które pozwolą mi uniknąć przestojów w rozwoju kanału, do czego jestem zmuszona po mijającym już roku i utracie wszystkich sprzętów, na których wcześniej pracowałam.

W przyszłości, chciałabym zainwestować jeszcze w drona, gimbal, lampy, oraz dobrej jakości smartfon, dzięki któremu rozwinę dodatkowo filmy na instastory, czy live’y publikowane na youtube, facebook i instagram.
Wiem, że potrzeba czasu, aby wszystko skompletować, ale wiem także, że z Waszą pomocą jest to zdecydowanie szybsze do zrealizowania, niż kiedy robię to samodzielnie.

Projekty z rozmachem

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Czym są te tajemnicze projekty z rozmachem?

1. To podróże - podróże architekta krajobrazu przez 365 dni w roku, podróże w nowoczesne miejsca, które są mało znane lub zachwycające, innowacyjne w Polsce i na świecie. To podróże po Polsce i pokazywanie miejsc, które często mija się bez celu. To podróże po Polsce z psiakiem i pokazanie, że ani zwierzak, ani dzieci nie są argumentem na rezygnację z życia w pełni. To podróże projektanta wnętrz, który pokazuje wnętrza warte uwagi, aby zobrazować Wam, że inwestowanie w oryginalność jest dużo lepsze niż w przeciętność.

2. To rozwój sklepów internetowych, które już istnieją, ale potrzebują się rozwijać wraz z moimi markami. Sklepów, dzięki którym mogę swoim odbiorcom i patronom oferować w ramach wdzięczności, produkty, które będą zaskakujące i przydatne, zmienią każdy rok waszego życia, a przynajmniej pomogą w tych zmianach.

3. To możliwość testowania produktów, które są innowacyjne, designerskie czy wygodne w codziennym użytkowaniu, na które nie mogę poświęcić wystarczającej ilości budżetu, by zobrazować Wam ich działanie na kanale youtube czy w formie postów na bloga

4. To spotkania z ludźmi, którzy osiągnęli sukces po upadku, po porażce, z ludźmi, którzy utknęli w miejscu, w którym nie wierzą, że jeszcze uda im się podnieść - z Wami - Patronami

5. To projekty, o których nie mogę Wam jeszcze w tej chwili za dużo powiedzieć, ale które będą wynikową wcześniej zrealizowanych celów.

Wszystkie projekty chętnie zaczęłabym od razu, w jednej chwili, w jednym czasie, ale zdaję sobie sprawę, że ograniczający mnie budżet uniemożliwia mi ich realizację. Jeżeli będziecie ciekawi tych i innych projektów z rozmachem, będę Wam wdzięczna za Wasze wsparcie i przyczynienie się do ich realizacji.

Nowe studio do projektów

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Całe życie marzyłam o studiu / biurze, w którym mogłabym realizować swoje pomysły i wizje, rozwijać marki i biznesy. Jeszcze nie raz zobaczycie jak wiele jest takich pomysłów w mojej głowie. Nie przypuszczałam jednak, że wszystko co zbuduje, runie jak domek z kart.

Drugi raz jest zdecydowanie inny. Biznes za drugim razem inaczej się rozpoczyna i rozwija, ale także zdecydowanie trudniej podnieść się po stratach, które dotknęły po pierwszym upadku, szczególnie wtedy kiedy nie był spowodowany własnymi działaniami, a działaniami nieuczciwej konkurencji.

Wiem, że to marzenie się jeszcze spełni, a miejsce, do którego będę mogła zaprosić także patronów i porozmawiać z nimi o ich drogach życiowych, pasjach, porażkach, sukcesach czy trudnościach, będzie jeszcze istnieć.

Na początek planuje wynająć niewielką przestrzeń, ale na tyle korzystną, że pozwoli mi tworzyć projekty filmowe na kanał, bez żadnych dotychczasowych ograniczeń. Oczywiście, moim marzeniem będzie w przyszłości zakup własnej nieruchomości, ale jak to się mówi “nie od razu Kraków zbudowano”, więc i ja chcę pokazać Wam jak krok po kroku można zbudować swoje życie - rok za rokiem, od nowa, bo przecież właśnie temu przyświeca cel moich marek - nowe życie w 365 dni.

Pragnę rozwijać miejsce, gdzie każdego dnia te 365 dni będą ukazywać postępy moich działań i Waszych. Marzę o miejscu, gdzie będę mogła spotkać się z osobami, które zatrudnię lub zlecę im pracę, a także z osobami, które będą pomocne przy tworzeniu dalszych celów, jakie do tej pory z roku na rok mogłam tylko przekładać. I mimo, że chciałabym powiedzieć Wam nieco więcej o tych planach, to w moim życiu wychodzą one tylko wtedy, kiedy już działają. A ja zawsze najpierw działam, a później pokazuje efekty.
Zostań Patronem