Przystanek Jogi

W Patronite od 04.05.2020

Przystanek Jogi Online to Twoja oaza spokoju w pełnym zgiełku internecie. Zatrzymaj się, odetchnij i nabierz sił, by wrócić do codzienności z nową energią. Poznaj osoby, które tak jak Ty wkroczyły na ścieżkę jogi, dzielcie się wiedzą, wrażeniami i wspólną praktyką. I to we własnym domu. Namaste!

O Autorze

Przystanek Jogi to szkoła jogi w Piasecznie pod Warszawą. Prowadząc zajęcia jogi online, zauważyliśmy, jak duże jest zapotrzebowanie na taką formę praktyki. Może mieszkacie w miejscowości, w której nie ma szkoły jogi? Może Wasz plan dnia jest tak szalony, że nie możecie znaleźć czasu, by dojechać na zajęcia stacjonarne? A może po prostu tak polubiliście zajęcia z nami, że nie chcecie przestawać mimo, że mieszkacie daleko daleko od Piaseczna? Niezależnie od tego, co Was do nas sprowadza, czekamy z otwartymi sercami i głowami pełnymi pomysłów. 

Naszą domową stronę internetową znajdziecie tutaj: http://www.przystanekjogi.pl/

Najświeższe informacje o działaności Przystanku zarówno stacjonarnego, jak i online znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/przystanekjogipiaseczno

Ładne rzeczy wrzucamy też na Instagram: https://www.instagram.com/przystanekjogi/

Misja

Zależy nam, żebyście czuli się u nas dobrze, bezpiecznie i odnaleźli to, czego oczekujecie, a może nawet coś więcej. Wiemy, że to ważne, bo przecież my, zespół Przystanku Jogi, nie urodziliśmy się joginami – też kiedyś zaczynaliśmy. W jakimś momencie życia zaprosiliśmy do niego jogę, i była to jedna z najlepszych naszych decyzji. Teraz z radością i przekonaniem, że warto, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Joga jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności czy sprawności fizycznej. Poprawia jakość życia każdego, kto regularnie praktykuje, bez względu na to, w jakim stanie ciała i ducha zaczyna. Dlatego, proponujemy zajęcia na różnym poziomie zaawansowania, z różną dynamiką, rozumiemy i szanujemy indywidualne ograniczenia. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, jakiego rodzaju zajęć potrzebujecie.

Wszyscy mamy jakieś przekonania na temat jogi, tego czym ona jest i dla kogo. Jeśli to te przekonania powstrzymują Cię, by dołączyć do naszych zajęć, odłóż je na bok i po prostu sprawdź!

Dlaczego Patronite?

Nauczanie jogi to niekończąca się nauka i morze wysłanej w świat energii. Nieustannie szkolimy się, poświęcamy dużo czasu na przygotowywanie dla Was sesji, wkładamy mnóstwo serca w prowadzenie zajęć. Ponadto, w facebookowych grupach będziemy regularnie spotykać się z Wami, a na Wasze maile będą przylatywały pełne jogowych treści wiadomości, by wspierać Was na ścieżce jogi. Wsparcie finansowe umożliwi nam dalsze szkolenie się oraz pomoże skupić na nauczaniu, bez martwienia się o funkcjonowanie w codzienności. 

 

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)