Radio ASKFM

W Patronite od 02.05.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1623

Liczba Patronów: 1602

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
180 miesięcznie
180 łącznie
Jesteśmy czołowym radiem internetowym, skupiającym DJ, prezenterów-pasjonatów,
specjalizujących się w różnych odmianach muzyki. Gramy dla Was już ponad 8 lat! Codziennie słucha nas ponad 4000 słuchaczy!

O Autorze

Radio AskFM jest niezależną rozgłośnią radiową, prowadzoną przez grupę pasjonatów muzyki. U nas, liczy się to co nas i naszych słuchaczy wciąga najmocniej – muzyka! 

Polska komercyjna stacja radiowa, należąca do Grupy Kapitałowej Ertesoft Polska.

Pomysłodawcą, założycielem oraz obecnym prezesem Radia AskFM Jest Bartłomiej Zaporski
Oceniają AskFM jako najlepsze Polskie radio internetowe z muzyką z całego świata. AskFM Nadaje 24/7 z najwyższej klasy jakości dźwięku. Muzyka ze wszystkich popularnych gatunków. Chodzi o rozrywkę poprzez dobrą muzykę prezentowaną przez naszych prezenterów na antenie. Słuchacze będą cieszyć się każdą sekundą, słuchając Radio AskFM.

Gramy dla Was juz ponad ponad 8 lat, a dziennie słucha nas ponad 4000 wspaniałych słuchaczy

 

 

Drodzy Słuchacze!
Radio bez odbiorców nie ma racji bytu – dlatego dziękujemy Wam za to, że codziennie jesteście z nami! Do tej pory udawało nam się utrzymać radio tak aby grać wyłącznie dla naszej i Waszej przyjemności – uznaliśmy jednak, że pora zrobić kolejny krok, który nie tylko pozwoli nam dalej istnieć, ale i rozwinąć naszą działalność, a tego nie możemy zrobić bez wsparcia z Waszej strony.

Chcemy rozwijać ten  projekt.

Postawiliśmy sobie  cel:

Cel minimalny to 3000 zł miesięcznie
Przy takim finansowaniu udałoby nam się opłacić wszelkie opłaty związane z funkcjonowaniem Radia: licencje z tytułu praw autorskich, koszty serwerów.

Cel maksymalny to 8 000 zł miesięcznie.
Przy takim finansowaniu, udałoby nam się między innymi:
- zrealizować bazę podcastów naszych audycji,
- zakupić sprzęt umożliwiający transmisje na żywo z klubów w najwyższej jakości,

 - wynagrodzenia dla DJ.
 
A zatem – pomożecie?

       NASZA MISJA

 

Ideą Radia AskFM było stworzenie miejsca w którym bez względu na marketingowe słupki słuchalności można promować dobrą muzykę w Internecie – Nadajemy całą dobę bez wiadomości  –  dzieląc się ze słuchaczami naszą wiedzą, pasją i fascynacjami do muzyki.

   PREZENTERZY

 

W skład naszej redakcji wchodzą zarówno starzy dDJ-e, radiowi wyjadacze jak i nowi adepci sztuki DJ i radiowej, którzy na naszej antenie uczą się rzemiosła i zarażają swoją pasją innych. Staramy się być grupą otwartą zatem na naszej antenie oprócz muzyki popularnej czy klubowej usłyszysz również jazz, blues czy nawet poezję śpiewaną. Zbudowaliśmy kilka kanałów muzycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kanał Ogólny

Kanał Muzyki Klubowej

Kanał Disco Polo

Kanał Gold

Kanał HIP HOP

Kanał Kids

Przez cały okres działalności nasze radio gra legalnie – opłacamy wszelkie należne opłaty z tytułu ochrony praw autorskich. Promujemy legalne korzystanie z dorobku artystów i twórców.
Gramy dla Was i z Wami

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Bystrzowski
Mariusz Bystrzowski
Próg: 30 zł
Nicola Borowska
Nicola Borowska
Próg: 50 zł
Joanna Bosak
Joanna Bosak
Próg: 10 zł
Beauty Room
Beauty Room
Próg: 30 zł
Marcin Dudek
Marcin Dudek
Próg: 10 zł