Avatar użytkownika

Radio eM 107,6 fm

212
patronów
8 765 
miesięcznie
34 765 
łącznie
212
patronów
8 765 zł 34 765 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
„Grosz do grosza...”. Dla nas każde 15 zł miesięcznie to mały krok do celu, którym jest dobre regionalne radio z pozytywnym przekazem i wartościami. Dziękujemy za to, że jesteście z nami w tej drodze!

Każdego dnia będziemy odwdzięczać się Wam dobrym słowem i muzyką jak najlepiej potrafimy.
35 zł miesięcznie
Nie ukrywamy, że serce rośnie, gdy widzimy, że są osoby, które każdego miesiąca chcą nas wspierać kwotą 35 zł miesięcznie. Czy czujemy się zmotywowani, by na antenie dawać z siebie więcej? Tak, nawet 35 razy więcej!

Wspierając nas taką kwotą, po roku dostaniecie od nas płytę lub pendrive z naszymi radiowymi słuchowiskami oraz ulubionymi archiwalnymi audycjami. Oczywiście będziemy się odwdzięczać w ten sposób również w kolejnych latach.
55 zł miesięcznie
Od przybytku głowa nie boli – mówią niektórzy. My mówimy, że z takim wsparciem radiowe głowy będą mogły realizować lepsze pomysły.

55 zł miesięcznie znaczy dla nas sporo, więc by nie być gołosłownymi, chcielibyśmy dać coś w zamian. Patronom, którzy udzielą nam takiego wsparcia wyślemy książkę z okazji Bożego Narodzenia oraz urodzin Radia eM. Mamy nadzieję, że czytając ją pod ciepłym kocem, równie ciepło o nas pomyślicie.
100 zł miesięcznie
Wystrzegaj się małych wydatków – powiedziałby pewnie finansowy ekspert. Dla nas 100 zł miesięcznie to już suma, która pozwoli na wydatki poważniejsze. Gdy wspieracie nas taką kwotą, czujemy się mocno wyróżnieni.

Jak się odwdzięczymy? Zorganizujemy specjalny Dzień Otwarty dla Patronów, w którym opowiemy o naszej pracy i pokażemy to, co w radiu najciekawsze. To będzie zaszczyt spotkać się z Wami!
250 zł miesięcznie
Wsparcie w wysokości 250 zł miesięcznie to poważna decyzja, dlatego musi się spotkać z poważną odpowiedzią. W jaki sposób jako radio możemy podziękować tak hojnym patronom? Zaprosimy Was na Dzień Otwarty dla Patronów. Do tego dwa razy w roku - z okazji Bożego Narodzenia i urodzin eMki - wyślemy Wam radiowe gadżety.
500 zł miesięcznie
W radiu nie powinno brakować słów. Ale tak właśnie się czujemy wiedząc, że są patroni gotowi, by przekazać nam 500 zł miesięcznie. Mamy nadzieję, że też możemy zrobić dla Was coś pozytywnego. Dlatego zaprosimy Was na Dzień Otwarty dla Patronów, wręczymy najnowsze radiowe gadżety, a raz w roku wyślemy atrakcyjny prezent na Boże Narodzenie. Dla nas najlepszym prezentem są tacy Patroni jak Wy.
1000 zł miesięcznie
Taka wysokość miesięcznego wsparcia to dla nas wyróżnienie, zobowiązanie, a przede wszystkim powód do ogromnej wdzięczności. Mówiąc krótko – zapiera nam dech.

Powiedzieć, że cieszymy się mając takich patronów, to właściwie nie powiedzieć nic. Dlatego do słów podziękowania chcemy dodać coś jeszcze. Oczywiście prezenty dla wszystkich powyższych grup Patronów trafią także do tych najbardziej hojnych. A do tego raz w roku będziecie mogli poprowadzić audycję w Radiu eM. To Wy wybierzecie muzykę, temat i zdecydujecie jak to wszystko zabrzmi. Zaprosimy Was też na kolację do ekskluzywnej restauracji. Spędzenie z Wami kilku godzin będzie dla nas prawdziwym zaszczytem!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio eM 107,6 fm w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Radio eM można usłyszeć w województwie śląskim i okolicy już od ponad 20 lat. Piosenki, których nie słychać u innych, wiadomości z regionu, wartościowe treści, no i dobry humor. To wszystko znajdziecie u nas. Jesteście z nami każdego dnia, a teraz zachęcamy - zostańcie naszymi Patronami!

Kim jesteśmy?

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na falach eteru na Śląsku, w Zagłębiu, w Beskidach, w części woj. małopolskiego i opolskiego. W tym czasie zyskaliśmy wiernych słuchaczy. W ostatnich latach wielu z Was mieliśmy przyjemność poznać w czasie dni otwartych Radia eM. Nie ukrywajmy, przez ten czas mocno się z Wami zżyliśmy. Dlatego największym komplementem, jaki słyszymy jest to, że nasi Słuchacze traktują nas jak domownika. Wiemy, że z nami rozpoczynacie i kończycie dzień. Pisząc lub dzwoniąc do nas, dajecie nam sygnał, że nasza praca ma sens. Chcielibyśmy robić dla Was jak najlepsze regionalne radio. Takie, które rozbawi, zaciekawi, czasem być może wzruszy, nie brnie w politykę i zwraca uwagę na ważne wartości. To nasz cel i codzienne wyzwanie.

Dlaczego jesteśmy na Patronite?


Dziś, utrzymując się przede wszystkim z reklam, coraz trudniej tworzyć program, który da Wam zarówno dobrą muzykę, jak i ważne treści. Nie omijają nas problemy, które dotyczą regionalnych stacji radiowych, ale radio misyjne, jakim jesteśmy, ma dodatkowo utrudnioną sytuację. Nie będzie żadnej przesady, gdy napiszemy, że miesięczny koszt utrzymania takiej rozgłośni jak nasza to kilkaset tysięcy złotych. Dlatego prosimy o finansowe wsparcie naszej codziennej działalności. Mówiąc krótko - zostańcie naszymi Patronami. Dzięki temu nadal będziemy mogli przygotowywać dla Was tyle samo, a być może nawet więcej dobrych audycji. Sfinansujemy też konieczne inwestycje, w tym zakup nowego programu do układania muzyki czy modernizację sprzętu. Zyskamy także środki na lepszą promocję radia, by móc docierać z Dobrą Nowiną do jeszcze większej liczby słuchaczy.

Na bieżąco będziemy informować, co udało nam się zrobić dzięki Waszemu wsparciu. Naszym patronom odwdzięczymy się tym, co potrafimy robić najlepiej, a więc dobrym programem. Ale będziemy też pamiętać o radiowych upominkach. Zostańcie naszymi patronami, a my zrobimy co możemy, byście – jak mówi nasze eMkowe hasło - cieszyli się słuchanieM.

Gdzie nas znaleźć?

Jeśli jeszcze nas nie znasz, jesteśmy tutaj:
 

  • w eterze na 107,6 fm w woj. śląskim oraz części małopolskiego i opolskiego.
  • na stronie www.radioem.pl
  • pobierz naszą aplikację z Google Play i ciesz się słuchanieM gdziekolwiek jesteś

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio eM 107,6 fm w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio eM 107,6 fm już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Gładys
Michał Gładys
15 zł
Maria Gaida
Maria Gaida
55 zł
Halina Krawczyk
Halina Krawczyk
35 zł
Dariusz Krasuski
Dariusz Krasuski
55 zł
Piotr Rostek
Piotr Rostek
55 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.