Radio Gozdawa

W Patronite od 16.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
225 łącznie
Wędkarska pasja, która skupia ludzi i porusza zmysły, fascynuje, relaksuje i skupia nas dorosłych oraz młodzież. Dziesiątki tysięcy wędkarzy spędza swój wolny czas nad wodą. Dlatego chcieliśmy zaproponować stworzenie radia wędkarskiego dostępnego poprzez internet. Nasze życie napędza wędkarstwo.

Mecenasi

Zapraszamy do wspierania Radia Gozdawa Firmy. 
Zostań tym samym Mecenasem Radia Gozdawa.

Zyskasz wiele za tak nie wiele. Minimalna wpłata to 500 zł.

Przy wsparciu Twojego Mecenatu będziemy mogli rozwijać się i wspierać Twoja firmę medialnie. Radio jest magicznym nośnikiem słowa. Dociera tam gdzie nikt nie jest wstanie dotrzeć tylko samym słowem i muzyką.

O Autorze


Brakuje radia, które będzie śledziło i omawiało sprawy wędkarzy, jak i też radziło co i kiedy się wydarzy, jakie mamy ciekawe wędkarskie imprezy sportowe oraz gdzie wybrać się na ryby. Umilanie czasu w internetowym eterze nad wodą. Nocne zasiadki z radiem wędkarskim. Rozmowy na żywo z wędkarzami i ludźmi, którzy w wędkarstwie odnoszą sukcesy sportowe. Techniki wędkarskie, które mogą pozwalać na rozwój każdego wędkarza. 

Zapraszamy do projektu Radio Wędkarskie Gozdawa

Każdy z Was może być częścią naszego projektu i w nim uczestniczyć w dowolnej formie, od bycia Patronem, Gościem, Redaktorem.

 

Odnosząc sukcesy w sporcie jako trener i wychowawca młodzieży, pokazuje sport wędkarski jako bardzo ciekawy sposób na spędzanie czasu.
Poza młodzieżą są u nas kobiety, które łowią wyczynowo i to z sukcesami w kraju i poza granicami Polski.
Tytuły, jakie mamy w klubie, to młodzieżowy mistrz polskie 2018 roku, drużynowy wicemistrz świata w U-15 w 2017 i 2018 roku. Regionalne zawody i ogólnopolskie, których mamy wiele. Warto zobaczyć naszą stronę www.gozdawaryby.pl

Dzielenie się wiedzą i pokazanie sportu wędkarskiego jako aktywnej formy wypoczynku to zmiana postrzegania wędkarstwa. Które wielu wypadkach kojarzy się z długim czekaniem na złowienie ryby. Może to być inaczej, jeżeli ma się wiedzę i wówczas woda otwiera swoje tajemnice i łowi się ryby z pięknym sukcesem.

Radio Gozdawa to projekt który pozwoli pokazać wędkarstwo inne niż jest widziane przez wielu ludzi. Będziemy mogli budować lepsze spojrzenie na tą naszą pasję, która wielu wypadkach zaczyna się od wczesnego dzieciństwa i trwa do późnej starości.
Poranki nad wodą i nocki, które spędzają wędkarze nad wodą w namiotach obcując z przyrodą są tak fascynujące, że wielu wyjdzie nad wodę na kilka dni. 

Łowienie ryb jest nie tylko efektem pozyskiwania mięsa ryb do konsumpcji, ale sport to złowienie i wypuszczenie ryby z powrotem do wody. Odnotowuje się ilość wielkość, a ryba wraca z powrotem do wody. Nie tylko sportowe łowienie jest ukierunkowane na wypuszczanie ryb. Wielu wędkarzy wypuszcza ryby, by cieszyć się tym, że ta ryba jak urośnie będzie sprawiała przyjemność z holu i z tego, że złowiło się tak piękny duży okaz.

Do tej pory zrealizowaliśmy blisko 120 wywiadów z rożnymi ciekawymi ludźmi. Można posłuchać na naszym podcaście https://radio-gozdawa.live/podcast/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika