Revolshen

W Patronite od 03.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1991

Liczba Patronów: 969

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
91 miesięcznie
2 078 łącznie
Cześć! Nazywam się Rafał. Choć większość będzie mnie kojarzyć jako Revolshen. Uwielbiam programować i chciałbym zaprosić Cię na niesamowitą przygodę do świata IT. Pokazać, że przed Tobą największa piaskownica EVER, w której nie ma granic.

O Autorze

Co pierwsze zrobiłbyś gdybyś wiedział, że możesz wszystko? Wymyślił lek na raka? Stworzył napęd nadświetlny? A może coś szalonego? Pogodę na pilota? Generator słodkich kotków? W programowaniu nie ma ograniczeń, możesz stworzyć co tylko zamarzysz! Prowadzę kanał YouTube Revolshen gdzie pomagam ludziom wejść do świata IT. W prostej, jasnej i klarownej formie przedstawiam świat programowania, i nie tylko!

Na Polskim YouTube otworzyłem wiele serii by dzielić się wiedzą i pomóc początkującym postawić pierwsze kroki w świecie IT min. Prowadzę kurs pt. "Android Kurs Tworzenia aplikacji".

 


Sprawdzam jak trzyma się Świat IT:

 

Przedstawiam newsy, abyś mógł być na bieżąco i wiedział co w trawie piszczy: 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika