Róbmy Dobrze

W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 574

liczba Patronów: 354

29 patronów
355 zł miesięcznie
3 195 zł łącznie
Nazywam się Michał Nowakowski i prowadzę internetowy dom wrażliwców.

O Autorze

Róbmy Dobrze to zamieszanie, które od 2013 roku współtworzę z tysiącami cudownych ludzi. Składa się na nie blog, fanpejdże na Fejsie i Insta, Dobra Grupa na Fejsie, podcast, a także akcja „Koperta Niespodzianka”, w ramach której drukuję pocztówki i naklejki, które potem trafiają jako „cegiełki” do osób, które mnie wsparły.

Wkładam w to wszystko bardzo dużo czasu i serca. Jeśli chcesz, poprzez Patronite możesz mi podziękować. Środki, które się tu uzbierają pomogą:
– opłacić koszty prowadzenia tego wszystkiego (hosting, domenę, certyfikat SSL, abonamenty ewentualnych potrzebnych usług i programów);
– wesprzeć finansowo mnie, a także twórców, którzy ze mną współpracują;
– rozwinąć Róbmy Dobrze o nowe możliwości.

Najniższy próg, 5 zł, to dobry sposób, żeby wesprzeć Róbmy Dobrze, nie obciążając swojego budżetu. Próg ten daje wam dostęp do Dobrego Klubu, czyli listy osób wtajemniczonych. Przed klubowiczami będę odsłaniał rąbek tajemnicy w różnych sprawach, pokazywał rzeczy przedpremierowo, zdradzał sekrety i pozwalał wam niektóre rzeczy wybierać. Czasami zdradzę wam jeden czy dwa wzory zestawu naklejek/pocztówek, które publicznie będą wciąż tajemnicą. Innym razem wpłyniecie na to, jaki wzór wydrukujemy. Czasami pokażę wam jakieś wpisy z bloga przedpremierowo. Innym razem zaproponuje wam kody zniżkowe do sklepów internetowych niezależnych marek odzieżowych, papierniczych, sklepów ze sztuką i innych pasujących do Róbmy Dobrze. Zaoferuję wam jakieś zdjęcia bez cenzury, do obejrzenia na kompie w dobrej jakości. Udostępnię wam paczkę z tapetami na komputer i telefon, stworzonymi specjalnie dla Klubu. Czasami zdecydujecie, co mam pokazać na fanpejdżu. Jaki tydzień tematyczny zrobimy. Plus wiele innych rzeczy, które wpadną mi do głowy w przyszłości.

Z wyższych progów są do wyboru: 10 zł, 20 zł, 30 zł i 50 zł. Jeśli tylko zechcecie, w podzięce za te progi możecie otrzymać „cegiełki” w postaci pocztówek i naklejek. Prostą instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie tu.

Warto podkreślić, że nie trzeba zobowiązywać się do stałego wspierania. Jeśli wybierasz płatność przez przelew, opłacasz z góry wybraną ilość miesięcy, jednorazowym przelewem. Jeśli wybierzesz PayPala, w każdym momencie możesz subskrypcję anulować.

Poniżej trochę zdjęć ludzi z pocztówkami z archiwum akcji „Koperta Niespodzianka”.

Najważniejszą składową Róbmy Dobrze nie jest blog. Nie są też fanpejdże i wszelkie akcje, nie będzie też podcast, no i wreszcie, nie jestem też ja – Michał. Źródłem Róbmy Dobrze, i równocześnie jego jądrem, jest coś, co istniało na długo przed tym, jak wgrałem pierwsze pliki na jakiekolwiek serwery. To jest coś, co noszę w sobie. I wy też nosicie. Wibruje to w naszych ciałach za każdym razem, kiedy poczujemy się znudzeni, smutni albo samotni. Kiedy obserwujemy krople deszczu rozbijające się o parapety całej Polski, zastanawiając się, o czym właśnie myślą ludzie podobni do nas — wrażliwi, kreatywni, ciekawi świata. Bo Róbmy Dobrze jest odpowiedzią na tę pustkę. Jest internetowym domem wrażliwców, dzięki któremu nie musimy już wysyłać do siebie myśli, które zgubią się po drodze. Tematy, o których piszę i rozmawiam, naprawdę mnie interesują, ale przede wszystkim są pretekstem, żeby zbliżyć nas, autora i czytelników, do siebie. Najważniejsi pozostają ludzie. Wy i my, te dziwne istoty pozamykane w jeszcze dziwniejszych ciałach.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!