Róbmy Dobrze

W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 506

liczba Patronów: 275

25 patronów
230 zł miesięcznie
350 zł łącznie

Róbmy Dobrze się ulepsza

500 zł

miesięcznie

46%

osiągnięto

270 zł

brakuje

Patroni pokrywają koszty. Plus w każdym miesiącu mam dodatkowy budżet na ulepszenie Róbmy Dobrze. Na kupienie dodatkowych mikrofonów, które mógłbym wypożyczać potencjalnym gościom podcastu, którzy nie posiadają takiego sprzętu. Na wyciszenie przestrzeni, w której nagrywam, żeby zniwelować echo w podcaście. Z czasem na wymianę mikrofonu na lepszy. Przy tym celu nadal Róbmy Dobrze prowadzę nieregularnie, dorywczo, obok pracy.

Róbmy Dobrze przyspiesza

2 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 270 zł

brakuje

Patroni pokrywają koszty. Plus w każdym miesiącu mam dodatkowy budżet na ulepszenie Róbmy Dobrze. Róbmy Dobrze staje się moją pracą – poświęcam temu osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu.

Róbmy Dobrze płonie od działań

3 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

3 270 zł

brakuje

Patroni pokrywają koszty. W każdym miesiącu mam dodatkowy budżet na ulepszenie Róbmy Dobrze. Róbmy Dobrze staje się moją pracą. W każdym miesiącu jestem gotowy nagrać jeden odcinek z pleneru. Przyjadę do dowolnego polskiego miasta, żeby nagrać rozmowę z gościem, wrażenia z jakiejś knajpy czy innego miejsca, relację z wydarzenia.

Róbmy Dobrze jest aktywnym wulkanem

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 770 zł

brakuje

Patroni pokrywają koszty. W każdym miesiącu mam dodatkowy budżet na ulepszenie Róbmy Dobrze. Róbmy Dobrze staje się moją pracą. W każdym miesiącu jestem gotowy nagrać do czterech odcinków „z pleneru”. Przyjadę do dowolnego polskiego miasta, żeby nagrać rozmowę z gościem, wrażenia z jakiejś knajpy czy innego miejsca, relację z wydarzenia.

Róbmy Dobrze jest opłacone

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Patroni pokrywają koszty utrzymania bloga i podcastu – hosting, domenę, certyfikat SSL, abonament na Spreakerze (platformie podcastowej) i inne. Róbmy Dobrze prowadzę nieregularnie, dorywczo, obok pracy.
Zostań Patronem