W Patronite od 07.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 523

Liczba Patronów: 585

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
1 110 miesięcznie
1 980 łącznie
Podcast o grach i popkulturze. Jak zawsze, od zawsze w tym samym składzie!

O Autorze

Jesteśmy z Wami od 2010 roku, ale niestety, końca naszej twórczości nie widać - co gorsza, jest Was coraz więcej! Skoro my musimy kontynuować to cierpienie, to Wy możecie cierpieć razem z nami - finansowo! Jak Patronite działa, wszyscy wiedzą, dlatego wielkich opisów robić nie będziemy - szkoda nam czasu, wolimy pieniądze!

A tak na serio to Wasze wsparcie bardzo nam pomoże przy tworzeniu kolejnych odcinków, które jak wiecie, kosztują nas dużo czasu, zaangażowania i przygotowań. Do tego dochodzą kwestie utrzymania serwerów, obsługi strony i technikalia. No i oczywiście, gry Nintendo dla Kazza tanie nie są!

Przy tworzeniu naszego podcastu często współpracujemy z polskimi oddziałami Sony, Microsoft, Electronic Arts oraz Ubisoft, a także z GOG.COM, Evolve PR, Cosmocover, Plan of Attack, Dead Good PR i innymi. Wszystko po to, żeby dostarczyć Wam jedynej w swoim rodzaju merytorycznej rozrywki doprawionej solidną dawką absurdalnego poczucia humoru.

Posłuchać można nas bezpośrednio NA NASZEJ STRONIE oraz w Spotify, iTunes i różnych aplikacjach podcastowych.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika