Rozmowy po godzinach

W Patronite od 26.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1565

liczba Patronów: 1893

1 patron
20 zł miesięcznie
530 zł łącznie
Rozmowy po godzinach to internetowy talk show o tematyce life stylowej z elementami dużej dawki uśmiechu :)

O Autorze

Rozmowy po godzinach to internetowy talk show o tematyce life stylowej z elementami dużej dawki uśmiechu :)

Otwartość i uśmiech – to właśnie cechuje mnie oraz moje wywiady. Rozmawiam ze swoimi bohaterami nie stroniąc od poczucia humoru, dzięki czemu moi rozmówcy dzielą się swoimi historiami, które często są trudne i wzruszające.

Zapewne jesteście ciekawi, kto stoi za Rozmowami po godzinach? Otóż tylko ja i ja i nikt więcej. Odpowiadam za scenariusz do rozmowy, biegam i sprawdzam ustawienie kamer oraz dźwięk +samodzielnie montuje :) Wydaje się dużo? Od strony kuchni tak właśnie wygląda  :) 

A może coś więcej o sobie? ;)

Kocham nagrywać wywiady! Dlaczego? Takie elementy jak research, nagrania, montaż, publikacja sprawiają, że czuję, że żyję :) Choć cały proces daje mi ogromną satysfakcję, jednak wymaga sporego nakładu zarówno czasowego, jak i finansowego, więc życzę każdemu takiej pasji, która daje tak wielką radość!

Dlatego też … długo myślałam nad tym wszystkim więc przełamałam się i założyłam profil na Patronite.

Mam nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu, będę mogła rozwijać swoje wywiady wideo oraz zrealizować pomysły, które wpadają mi do głowy :D

Jeszcze kilka słów, słów parę: WASZE WSPARCIE JEST DLA MNIE NIEOCENIONE. DLACZEGO? 

Staram się nagrywać dla Was co dwa tygodnie, jednak nie zawsze jest to możliwe. Sprzęt sprawia problemy i większość nagrań nie nadaje się do emisji :( Dlatego więc pora to zmienić z Waszą nieocenioną pomocą. Pomożecie? :)

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni