Erpegowe Piekiełko

W Patronite od 06.08.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 121

liczba Patronów: 87

73 patronów
1 265 zł miesięcznie
11 899 zł łącznie

Cotygodniowe zestawienie wiadomości erpegowych

1 500 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

235 zł

brakuje

Regularnie, w każdy poniedziałek na blogu pojawi się post opisujący wszystkie ostatnie najważniejsze wiadomości erpegowe z Polski. Natomiast w każdy wtorek pojawi się bliźniaczy post, ale dotyczący wiadomości ze świata.

Co, jeżeli próg nie zostanie osiągnięty? Dalej postaram regularnie pisać zestawienia newsów, ale będą pojawiać się co tydzień tak na 90%.

Regularne recenzje gier fabularnych

2 000 zł

miesięcznie

63%

osiągnięto

735 zł

brakuje

Przy tej kwocie przynajmniej raz na dwa tygodnie pojawi się recenzja systemu RPG lub jakiegoś dodatku. Recenzja będzie opublikowana na kanale Youtube, a jak znajdę czas, to również pojawi się recenzja tekstowa na blogu.

Co, jeżeli próg nie zostanie osiągnięty? Recenzje i prezentacje będą się pojawiać nieregularnie

Piekiełko moim życiem

3 500 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

2 235 zł

brakuje

Największe trudności z prowadzeniem Erpegowego Piekiełka wynikają z braku czasu, Ale jeżeli kiedyś doszłoby do osiągnięcia tej kwoty, byłby to dla mnie znak, ze warto poświęcić się tej inicjatywie jeszcze bardziej. Pomyślę o zmianie pracy na mniej czasochłonną, a kto wie, czy całkowicie nie poświęcę się Erpegowemu Piekiełku. Co to by oznaczało? Praktycznie podwojenie i dopieszczenie materiałów tutaj umieszczanych. Więcej newsów, recenzji, filmów, sesji.

Jeden duży konkurs erpegowy na miesiąc tylko dla patronów

600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na Erpegowym Piekiełku pojawiają się różne konkursy, ale przy tym celu będzie organizowany raz w miesiącu przynajmniej jeden duży konkurs tylko patronów (dla progów 10 zł lub wyższych).
Zostań Patronem