Sam buduję dom - bez kredytu

W Patronite od 20.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1325

liczba Patronów: 825

6 patronów
36 zł miesięcznie
46 zł łącznie

Betoniarka Twojego imienia!

1 000 zł

4%

osiągnięto

954 zł

brakuje

Betoniarka. Chyba najlepszy przyjaciel na budowie :) Zostanie oflagowana grafiką z logo najhojniejszego patrona i zostanie jej nadana jego imię! Któż nie chciałby betoniarki ochrzczonej swoim imieniem??????? :D Będzie główną bohaterką niejednego odcinka i może się okazać doskonałym miejscem na reklamę! A kanał ma potencjał! :)

Zagęszczarka z Twoim logo!

1 500 zł

3%

osiągnięto

1 454 zł

brakuje

Zagęszczarka gruntu. Chińczyk z allegro to koszt około 1500zł. Najhojniejszy patron lub patroni ( ex aequo) zostaną chrzestnymi maszyny, a na budowie zagęszczarka zostanie ochrzczona Twoim imieniem lub nazwą! Uroczystość z nadania imienia zagęszczarce zostanie udostępniona w specjalnym uroczystym odcinku, a sama maszyna na zawsze zostanie oflagowana specjalną grafiką z Twoim imieniem, loginem lub logo! Któż nie chciałby zagęszczarki swojego imienia! Patroni do boju! :)

Blaszak ( reklamowy) z całą ścianą tylko dla Ciebie!

1 800 zł

2%

osiągnięto

1 754 zł

brakuje

Blaszak na budowę. 3x5 metrów. Najhojniejszy patron lub patroni zostaną umieszczeni na specjalnie przygotowanej grafice na powierzchni całej, widocznej w każdym odcinku stronie blaszaka! Garaż w uroczystym, specjalnym odcinku zostanie ochrzczony Twoim imieniem, loginem lub nazwą firmy! Trafisz w najbardziej rzucające się w oczy miejsce na budowie, a Twoja reklama będzie się niosła na wieczność w czeluściach internetu! :) Jeśli Twoim marzeniem jest posiadać garaż swojego imienia to to jest miejsce dla Ciebie! Oficjalne uroczystości z chrzestu (tłuczenie flaszki o blachę :/ ) zaszczycą specjalny odcinek na kanale! :)