Sam buduję dom - bez kredytu

W Patronite od 20.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1356

liczba Patronów: 922

5 patronów
43 zł miesięcznie
238 zł łącznie
Budujemy dom. Bez kredytu. Bez oszczędności. Z bieżących zarobków. Cały przebieg prac z opisem czynności i kosztów relacjonujemy na uruchomionych już profilach na facebooku i na youtube pod postacią serii filmów dokumentalnych. Chcemy pokazać, że się da i nie będzie to Vlog jak inne.

O Autorze

Budujemy dom. Bez kredytu. Bez oszczędności. Z bieżących zarobków. Czy się da, co ile kosztuje, jak się za to zabrać - wszystko relacjonujemy na kanale Youtube. W filmie dokumentalnym z placu budowy chcemy udowodnić, że marzenia o własnym domu nie muszą wiązać się z zaciąganiem kredytu na ćwierć wieku. Filmujemy przygotowania do budowy, wszystkie prace i czynności w kolejności ich wykonywania. Mówimy o sposobach, materiałach, dostawcach i cenach.

https://www.youtube.com/channel/UCoSo7lQV-IGxzZDe-pvmtzw

 

 

Zapraszamy na nasze profile na FB i YT. Zainteresowanie takim sposobem budowy jest ogromne, a my chcemy pokazać, że się da. Dotychczas nagraliśmy kilka wstępnych odcinków o przygotowaniach do rozpoczęcia prac i wielkimi krokami zbliża się wjazd koparki, który jest opóźniany tylko ze względu na pogodę. Z racji, że jesteśmy "zwykłymi Kowalskimi", a nie biznesmenami z halami pełnymi pracowników to nasze możliwości finansowe są ograniczone co oznacza, że od teraz nie możemy inwestować już w sprzęt do filmowania i rejestrowania dźwięku i skupiamy się na wydawaniu kasy na materiały budowlane. Byłoby nam miło i pozwoliło zwiększyć jakość produkcji gdyby patroni przyczynili się do rozbudowy naszego zaplecza filmowego. Dotychczas z własnych środków zakupiliśmy dwie kamery, gimbala, kilka baterii, statywy i 20 rodzai uchwytów i mocowań, oświetlenie, mikrofony i mikroporty. Kupiliśmy program do edycji wideo. Budowa się zaczyna i nie możemy pozwolić sobie na zakupy dodatkowego sprzętu wideo. Spodziewamy się wielotysięcznej społeczności zainteresowanej tym zwariowanym pomysłem co może okazać się doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę firm patronów przyczyniających się do rozbudowy naszego zaplecza. Z góry dziękujemy wszystkim potencjalnym patronom i uroczyście oświadczamy, że każdy z Was zostanie wyróżniony w naszych produkcjach.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!