Sarnodzieło

W Patronite od 22.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1599

Liczba Patronów: 1213

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
193 miesięcznie
632 łącznie
Memuszki podaję Ci na talerzu czyli memiarstwo i śmieszkizm na porcelanie.

O Autorze

To co robię jest jest moim hobby - bardzo lubię dzielić się efektami godzin spędzonych z pędzlem i "kur*wami na ustach", kiedy to ręka mi się omsknie, a irl nie ma opcji crtl-z ;)

Dlatego bardzo cieszę się, gdy poprzez wiadomości, komentarze, a także zakup przedmiotów ze sklepu doceniacie moją pasję. 

Dzięki temu wiem, że mam dla kogo to robić, że kogoś to cieszy, bawi, czasem skłania do refleksji. 

Postanowiłam zrezygnować z ostatniej pracy-zlecenia, by jeszcze bardziej skupić się na Sarnodziele - poświęcić jeszcze więcej czasu i jeszcze więcej energii.

Bardzo doceniam, że chcesz zostać moim patronem / moją patronką i dołożyć swoją cegiełkę do budowania zabawniejszego jutra.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Gościniak
Magdalena Gościniak
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
sKoolersky
sKoolersky
Próg: 10 zł
Paweł Maciejewski
Paweł Maciejewski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł