Avatar użytkownika

Haftowa Baba

53
patronów
952 
miesięcznie
17 238 
łącznie
53
patronów
952 zł 17 238 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Dziękuję!

Wspierając mnie otrzymasz:

✂️podziękowanie;

✂️raz w miesiącu dostęp do specjalnego liva/postu/vloga tylko dla Patronów;

✂️będą też zdjęcia zza kulis, informacje o nowościach oraz co się dzieje u Haftowej Baby;
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie taką kwotą!

Co otrzymasz w zamian:

✂️to, co w progu wyżej;

✂️dostęp TYLKO do wzoru hafciarskiego z danego miesiąca;

✂️możliwość wspólnego haftowania na live'a;

✂️dostęp do Discorda Klubu Hafciarskiego;

✂️zniżkę do mojego sklepu;

Live'y będą się odbywać dwa razy w miesiącu. Będzie można zadawać pytania w trakcie. To super czas na spotkanie się z innymi hafciarkami.
Obrazek progu
17 zł miesięcznie
Wybierz 17 zł
19 dostępnych miejsc
Dziękuję, wspieranie mnie tą kwotą robi wrażenie!

Co otrzymasz ode mnie:

✂️to, co w progach wyżej;

✂️możliwość zaproponowania tematu, który ukaże się w formie filmu na YouTubie lub treści na Instagramie - oczywiście z podpisem autora/autorki pomysłu;

Daję sobie 3 miesiące na realizację Twojego pomysłu! Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania go, jeśli będzie naruszać moje poglądy lub będzie zbyt prywatny.
Obrazek progu
29 zł miesięcznie
Dziękuję! To już serio spore wsparcie dla mnie!!!

Co mam dla ciebie w zamian?

✂️to, co w progach wyżej;

✂️ dostęp do poprzednich wzorów i tutoriali z livów z bieżącego roku;
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
Dziękuję! Niesamowite, że chcesz mnie wspierać taką kwotą!
Lubisz pracować nad wzorami, w swoim tępię? To próg dla ciebie.

Co mam dla ciebie w zamian?

✂️ to, co w progach wyżej;

✂️ nieograniczony dostęp do wszystkich poprzednich wzorów i tutoriali z livów;
Obrazek progu
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
15 dostępnych miejsc
Dziękuje Ci szalenie za tak ogromne wsparcie mojej pracy!

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego:

✂️to, co w progach wyżej;

✂️możliwość spotkania się na konsultacje online, 1:1 w sprawie haftu, biznesu czy pogaduszek;

Czas konsultacji to 30 minut, raz w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Haftowa Baba w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie w świecie haftu! Nazywam się Kamila, czyli Haftowa Baba, przedstawiam Wam mój klub hafciarski. Tutaj nie tylko nauczysz się haftować, ale będziesz mieć okazje razem z innymi hafciarkami tworzyć społeczność pełną wsparcia, pasji i rękodzieła. Chcesz wesprzeć moje działania? Dołącz już dziś!

Możliwe, że jesteś teraz w takim etapie życia, że poszukujesz nowej pasji. Jakiegoś hobby czy zajęcia, które pozwoli ci się zrelaksować? Dobrze to znam. Była tam kilka lat temu...
Chcesz to zmienić? Trafiłeś idealnie. Pokaże jak wspaniały jest haft i rękodzieło.

Kim jestem, co musisz o mnie wiedzieć, zanim dołączysz do klubu?Nazywam się Kamila, ale od 3 lat jestem znana w sieci jako Haftowa Baba. Zajmuję się głównie haftem płaskim, realistycznym tworzę kursy, filmy na YouTubie i uczę jak haftować na warsztatach. Od 3 lat prowadzę też największe darmowe wyzwanie hafciarskie w Polsce. Wiem, że dzięki mnie już tysiące osób zaraziło się pasją do wyszywania. Mam też swój sklep z najlepszym asortyment do haftu.

Pomysł na Klub Hafciarski zrodził się w mojej głowie, gdy zobaczyłam jak mocno uczestnicy moich kursu, angażują i wspierają się w jego trakcie oraz po. Zrozumiałam, że takie miejsce dla rękodzielników w sieci jest bardzo potrzebne. Tutaj możesz podzielić się postępem, pokazać, nad czym teraz pracujesz, pożalić się gdy coś nie wyszło, a mulina się splątała! Przyjemnie jest być wśród ludzi, którzy podzielają nasze pasje. Nie każdy ma wsparcie w swoim najbliższym otoczeniu.

Jednocześnie tworzenie treści instruktażowych, wzorów, dobieranie kolorów jest tak angażujące, że nie mogłam robić tego tylko za darmo. Postanowiłam wymyślić formę, która będzie w przystępnej cenie, oraz dla każdego, kto chce haftować z grupą! Niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajduje.

Co miesiąc pojawi się nowy wzór do haftu, a w niektórych progach będziecie mieć możliwość głosowania na tematykę wzoru. Klub Hafciarski to nie tylko wsparcie mojej działalności, ale i możliwość uczenia się ściegów, haftowania i spędzania przyjemnie czasu wolnego.

Dla kogo jest Klub Hafciarski?

Zarówno dla początkujących, jak i tych już haftujących. To miejsce dla każdego poszukującego nowego hobby, pasji czy relaksu. Nie musisz potrafić rysować czy mieć zdolności manualnych. Haft jest niesamowity, bo każdy z odrobiną mojej pomocy może stworzyć tekstylne dzieło! Ponadto zostając moim Patronem otrzymasz zniżkę do sklepu na zakup materiałów, dostęp do grupy na Discordzie, gdzie poza spotkaniami i rozmowami dzieje się magia!

Co otrzymasz w ramach Klubu?

W zależności od wybranego progu będziemy się spotykać na livach dwa razy w miesiącu, na 1,5-2 godziny i wspólnie haftować aktualny wzór. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, nic nie tracisz. Będziesz mieć dostęp do filmów, w każdym momencie. Istnieje też próg gdzie możesz kupić sam dostęp do wzoru, oraz filmu instruktażowych z liva. To ty wybierasz co najbardziej Cię kręci w danym momencie.

Co jeszcze cię czeka, wspierając mnie?

Stworzyłam też próg dla osób, które nie koniecznie chcą się uczyć, haftować, ale chcą wspierać moje działania. Co miesiąc dla takich osób będzie live, lub vlog pogadankowy o tym co u mnie słychać, z moim przemyśleniami. Nie zawsze będą to rzeczy związane z haftem, ale i z moim biznesem, życiem i rozterkami bądź przemyśleniami. Takie spotkanie z koleżankami i kolegami patronkami na wirtualną kawkę!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Haftowa Baba już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tropek na szlaku
Tropek na szlaku
29 zł
Monika Szynkler Ziembicka
Monika Szynkler Ziembicka
10 zł
Magdalena W
Magdalena W
10 zł
Barbara  Zygo
Barbara Zygo
39 zł
Sara Klim
Sara Klim
29 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.