Stowarzyszenie Bydgoska Siatkówka

W Patronite od 30.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 454

Liczba Patronów: 668

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
1 330 miesięcznie
2 390 łącznie
Kochamy siatkówkę i marzy nam się PlusLiga! Nasze poczynania na siatkarskim boisku wskazują, że możemy zawalczyć o te marzenia. Mamy silny skład i charyzmatyczny sztab szkoleniowy, na którego czele stoi Michal Masny, a nasza drużyna to w dużej części zawodnicy o bydgoskim pochodzeniu.

O Autorze

Drodzy Kibice i miłośnicy siatkówki,

BKS Visła Proline Bydgoszcz to drużyna, która przez kilkanaście lat grała w PlusLidze. Rozgrywki na najwyższym ekstraklasowym poziomie wpisały się w pejzaż sportowy Bydgoszczy i przez wiele lat przyciągały tysiące kibiców do Hali Immobile Łuczniczka. Dzięki wielkim sukcesom siatkarskiej polskiej reprezentacji, popularność siatkówki w Polsce jest ogromna.

Nasz bydgoski klub w swojej historii ma sukcesy, włącznie z możliwością reprezentowania Bydgoszczy w europejskich pucharach. Ostatnie lata były bardzo trudne i w lipcu 2019 roku klub mógł już zupełnie przestać istnieć. Jednak grono pasjonatów i sponsorów założyło Stowarzyszenie Bydgoska Siatkówka. Na czele kilkunastoosobowej ekipy stanął Wojciech Jurkiewicz - siatkarz, były reprezentant Polski, przez wiele lat reprezentujący barwy bydgoskiej drużyny, której był kapitanem. Przy tworzeniu stowarzyszenia chcieliśmy, aby rozwój klubu był naturalnym efektem synergii działań sportowych, biznesowych i organizacyjnych.

Po bardzo trudnym czasie pandemii i w trakcie obecnego wojennego kryzysu możemy powiedzieć, że siatkarze z Bydgoszczy grają dalej i pomimo spadku do Tauron 1.Ligi mamy ambicję, aby wrócić w przyszłości do ekstraklasy.

Na płaszczyźnie sportowej w ostatnich dwóch sezonach kończyliśmy rozgrywki na podium Tauron 1.Ligi. Brązowe medale były ukoronowaniem ciężkiej pracy drużyny i sztabu szkoleniowego oraz wszystkich osób działających w klubie oraz w Stowarzyszeniu Bydgoska Siatkówka. Pokazaliśmy sportową jakość oraz charakter i naprawdę niewiele zabrakło do upragnionego awansu. Chcemy wygrywać wszystkie mecze, aby na końcu sezonu przywrócić kibicom radość z oglądania siatkówki na najwyższym ligowym poziomie w Bydgoszczy.'

Bydgoszcz jest ważnym ośrodkiem szkolenia siatkarzy. Z dumą możemy powiedzieć, że bydgoscy siatkarze zostali Mistrzami Świata oraz grają obecnie w wielu ekstraklasowych klubach. Dlatego jedną z naszych najważniejszych idei jest budowanie bydgoskiej siatkówki na zawodnikach o bydgoskich korzeniach. Ostatnie dwa sezony pokazały, że taka filozofia pozwoliła bić się o czołowe lokaty Tauron 1. Ligi. Jeśli marzy nam się ekstraklasa musimy jeszcze mocniej pracować, zarówno w warstwie sportowej, jak też organizacyjnej. Dlatego  chcemy włączyć w realizację ambitnych celów naszych wiernych kibiców, którzy poprzez platformę PATONITE będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do budżetu klubu.

Wierzymy, że wspólne pokonywanie trudności oraz wspólna droga do upragnionego celu, jest wartością samą w sobie. Chcemy w przyszłości razem z naszymi Patronami świętować oraz udowodnić, że współpraca ludzi sportu, kibiców i przedsiębiorców może przynieść skuteczną promocję i nową piękną kartę historii klubu.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartosz Hak
Bartosz Hak
Próg: 50 zł
Marta Niezbrzycka
Marta Niezbrzycka
Próg: 20 zł
Marcin Wójtowicz
Marcin Wójtowicz
Próg: 20 zł
Mariusz Sułkowski
Mariusz Sułkowski
Próg: 50 zł
Oskar Zielewski
Oskar Zielewski
Próg: 50 zł