tyskiflesz.pl

W Patronite od 09.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2886

Liczba Patronów: 3215

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
28 miesięcznie
776 łącznie
Sport i dziennikarstwo - dwie pasje, które łączą się dzięki portalowi tyskiflesz.pl. Na jego stronach skupione są wszystkie informacje sportowe z Tychów - zapowiedzi imprez, relacje z wydarzeń i rozmowy ze sportowcami, trenerami czy działaczami.

O Autorze

Cześć!
Nazywam się Sławomir Buturla. Jestem dziennikarzem sportowym, ale też i trenerem sportowym i zawodnikiem. Kilka lat temu postanowiłem powołać do życia portal sportowy, w którym pojawiać się będą głównie informacje ze świata sportu w Tychach - TyskiFlesz.pl.
Jest to w pełni niezależny portal, dzięki któremu bez straty czasu dostaniesz wszystkie informacje sportowe z Tychów. Zapowiedzi imprez, relacje z wydarzeń, rozmowy z ludźmi sportu - wszystko w jednym miejscu!
 


Chciałbym rozwinąć portal i zamieszczać w nim nie tylko relacje z meczów, zapowiedzi czy newsy transferowe. Idealnym sposobem będzie sportowy podcast, w którym zaproszeni goście będą opowiadali o swoich wzlotach, upadkach, wspomnieniach i o wszystkim innym, co może zainteresować słuchacza.

Na portalu będą się również pojawiać relacje, oceny i komentarze zawodów, w których biorę udział wspólnie z moimi podopiecznymi z Viking Training Center.Dalszą współpracę z portalem zadeklarował Łukasz Sobala, znakomity fotograf sportowy. Efekty jego pracy można obejrzeć na jego profilu w mediach społecznościowych - Press Images Łukasz Sobala.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 28 zł
Wojciech Zadarnowski
Wojciech Zadarnowski
Próg: 50 zł