Avatar użytkownika

Ścieżka Łucznicza

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Ścieżka Łucznicza w Lesie Osobowickim jest otwartym, publicznym torem łuczniczym utrzymywanym w całości z darowizn oraz pracy wolontariuszy. Wpłacając na Ścieżkę, finansujesz cele łucznicze, ich wymianę oraz jej serwisowanie.
Strzelasz? Wspierasz!

Ścieżka Łucznicza w Lesie Osobowickim ( Wrocław) to publiczna, otwarta i darmowa strzelnica łucznicza.

Jest to pierwszy tego typu obiekt powstały w Polsce w 2014 roku z inicjatywy Piotra Goneta oraz Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu.

Ścieżka w całości utrzymywana jest z darowizn, a wszelkie prace związane z tworzeniem nowych celów, ich wymianą, a także utrzymaniem Ścieżki Łuczniczej są wykonywane przez grupę sympatyków i wolontariuszy, którzy poświęcają swój prywatny czas na dbanie o to miejsce.

Ścieżka nie ma innych źródeł finansowania i w pełni polega na poczuciu solidarności osób z niej korzystających, stąd aby umożliwić Wam łatwe przekazywania wymiernych dowodów wsparcia, stworzyliśmy ten profil na Patronite!

Ze ścieżki mogą korzystać wszyscy, wstęp jest nielimitowany, jednak aby miejsce to było zadbane, potrzebujemy Twojej pomocy. Możesz nam pomóc w utrzymaniu obiektu na wiele sposobów - od traktowania jej jak własnego miejsca ( sprzątamy, dbamy, poprawiamy cele) po wsparcie finansowe tutaj.

Okresowo również przeprowadzamy prace porządkowe ( wiosna i jesień), do których zawsze Twoje ręce się przydadzą. Jeśli chcesz pomóc, śledź nasz profil na FB.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wsparcia Ścieżki Łuczniczej, szczególnie te osoby, które z niej korzystają, ale też i sympatyków, którzy po prostu - lubią wspierać fajne działania.

Strzelasz - wspierasz!